سان فرانسیسکو: مراقب باشید زمانی که شما اخراج یک کارمند, به خصوص اگر او اتفاق می افتد به یک راننده کامیون. به وحشت از یک کارفرما در آمریکا به عنوان یک-استخدام راننده بود که “تلقی نمی مناسب (یا ثبات) برای این کار” منفجر کامیون ولوو به رئیس خود را’ فراری GTC4Lusso ماشین های ورزشی در “یک عمل انتقام”.

حادثه اتفاق افتاده در شیکاگو با توجه به اخبار پورتال CarBuzz و تصاویر ارسال شده در اجتماعی, بحث در فروم Reddit.

این پست را پديد ادعا شده که این عمل شدید خرابکاری مرتکب شد در پاسخ به صاحب کسب و کار تصمیم به پرداخت راننده و آتش او را.

🤔

ارسال شده توسط ایالات کامیونداران در پنج شنبه, 7 مارس سال 2020

“پس از تلاش جدی برای حفظ شغل خود و با وجود شرکت حمل و نقل را دوستانه تلاش برای بخش راه و به طور کامل جبران مرد اخراج راننده با آرامش پرسید: اگر صاحب فراری ماشین خود بود” گزارش MotorTrend.

مالک تایید آن بود که راننده پاسخ داد: “در حال حاضر شما ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ظروف سرباز یا مسافر با من.”

لحظات بعد از لت و پار باقی مانده از فراری بودند در سمت چپ دیده می شود.

راننده آن دستگیر شد.

با توجه به برخی دیگر از رسانه های اجتماعی پست های راننده شد وعده جدید سال 2020 semi-truck اگر او ملاقات برخی, سهمیه, اما او موفق به ملاقات با آن است.

عصبانی شده را تکذیب کرد, کامیون جدید, او در ولوو تراکتور واحد و سوار آن را مستقیما به مالک فراری.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de