لکنو: از لکنو مبتنی بر Darul شود فرنگی محلی با صدور فتوا و آن را اجباری برای مردم به ارائه عید نماز و Alvida نماز آخرین جمعه رمضان در خانه های خود را اگر مستند است فراتر از مارس 17 و تجمعات ممنوع باقی می ماند.

عید را جشن خواهد گرفت در مه 25.

چهار روحانیون ثبت نام فتوا

این فتوا با امضای چهار روحانیون — مولانا خالد رشید فرنگی محلی مولانا نصرالله مولانا نعیم-Ur-Rahman صدیقی و مولانا محمد مشتاق-متحده در میان چیزهای دیگر هم گفت که خرید لباس های جدید برای عید اجباری نیست.

این فتوا که صادر شد در پاسخ به یک پرس و جو بیشتر گفت: “برای Alvida و عید namaaz امام و موذن (فرد می دهد که از این azaan) از مسجد و تنها سه نفر دیگر باید ارائه نماز در مسجد. این تعداد نباید فراتر از پنج نفر زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.”

پوشیدن لباس تمیز و خوب لباس

مولانا خالد رشید Firangi محلی شناخته شده اهل سنت روحانی گفت که به جای خرید لباس های جدید باید تمیز بپوشید و لباس خوب است که آنها در حال حاضر.

از او پرسید: مردم از خانه های خود را به دیگران تبریک می گویم در عید فطر را به تماس بگیرید تا دوستان و خانواده برای به اشتراک گذاشتن شادی از جشنواره است.

او از مردم می خواست که به در آغوش یکدیگر — به عنوان سفارشی و حفظ اجتماعی فاصله.

او گفت که مردم باید انجام دهید حداکثر مقدار خیریه و کمک به کسانی که نیاز دارند در عید.

عید باید جشن با سادگی این ماه: Kalbe صادق

اهلبیت و معاون ارشد رئیس جمهور از همه هند مسلمان شخصی قانون مدیره مولانا Kalbe صادق همچنین گفت: “عید باید جشن با نهایت سادگی این سال و مردم باید ایمن ماندن در خانه های خود و نه در خارج. بودجه اختصاص داده شده برای عید باید قطع و پول اهدا به فقیر که رنج می برند از آنجا که این بیماری همه گیر.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de