حیدرآباد: وزیر سابق و رهبر مخالفان در شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir روز سه شنبه پرسید که آیا وزیر K. Chandrashekhar رائو داده است تا مبارزه با کروناویروس در Telangana دولت است.

او در صحبت های پس از توزیع مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری میان ANM پرستاران در Bhiknoor مندل و خودکار درایور های از هفت روستا که تحت تاثیر قرار گرفتند با توجه به مستند در نظر Coronavirus وضعیت.

Shabbir علی گفت که وزیر شکست خورده است و برای رسیدگی به Covid-19 وضعیت در Telangana دولت نگه داشته و مردم در تاریکی. او گفت که وزیر چند ادعاهای دروغین در گذشته تنها به تقلب و گمراه کردن مردم است. “در حالی که صحبت کردن در مجمع KCR ادعا کرده است که Coronavirus می تواند تحت درمان با فقط یک قرص پاراستامول. بعد از آن او تا به حال مجموعه ای از چندین مهلت برای مهار این بیماری همه گیر. در حال حاضر او است و گفت که مردم باید یاد بگیرند به زندگی با ویروس” او گفت:.

کنگره رهبر گفت که KCR اظهارات نه تنها نشان می دهد ناامیدی اما به وضوح نشان می دهد که او تسلیم شده است قبل از این بیماری کشنده است. “KCR هنوز هم به نظر می رسد در دو ذهن است. اگر ما به زندگی با این ویروس وجود دارد بدون نیاز به مستند و می توان آن را برداشته با برخی از محدودیت. اما ما باید همچنان مستند در صورت برنامه ریزی شده اگر ما با اعتماد به نفس از شکست دادن ویروس دیر یا زود” او گفت:.

Shabbir علی پرسید KCR نیست به بازی با احساسات مردم عادی. “KCR را از افسردگی صحبت می demoralise مردم که در حال حاضر در ترس و درد. پس KCR خود را در قرنطینه در Pragathi Bhavan برای چند سال گذشته او می تواند به مردم توصیه در مورد چگونه به زنده ماندن در تماس با تنها چند انسان و حیوانات خانگی,” او گفت:, و اضافه کرد که این وزیر رو همیشگی از اسراف در شیوه زندگی و او هرگز درک درد مشترک ،

کنگره ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اسفبار lakhs از کارگران مهاجر از Telangana رشته در کشورهای حوزه خلیج فارس. او گفت: کسانی که کارگران را بدون شغل و یا منابع امرار معاش در این کشورها و آنها نیز بدون پول به خانه بازگشت. او گفت: این بسیار تاسف بار است که مودی دولت با آوردن تنها غنی NRIs که می تواند مراقبت از خود را در هزینه های سفر و 14 روز دوره قرنطینه در یک هتل ستاره. “مودی یا KCR Govts حتی فکر کردن در مورد فقیر و کارگران مهاجر که رشته در کشورهای خارجی بدون شغل پول یا مواد غذایی و وجود دارد هیچ راه آنها می تواند بازگشت به خانه, او گفت:.

Shabbir علی گفت که بی جی پی و TRS دولت نیز تبدیل نابینا برای lakhs از کارگران مهاجر که در حال تلاش برای رسیدن به خانه های خود را با راه رفتن هزاران کیلومتر در جاده ها و یا خطوط راه آهن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de