COVID-19 در معرض میزان مقرون به صرفه مسکن. در اینجا نحوه شروع به رفع آن است.

ما در یک تقاطع مهم بحران: بهداشت و درمان و مسکن. این COVID-19 انجام شده است مشخص شده است که در حال حاضر بیشتر از همیشه داشتن یک خانه امن است که نیاز های اساسی انسان.

اما دلیلی محدود کننده استفاده از زمین سیاست را ترک کرده اند جوامع ما با هم چند خانه که بیش از حد گران هستند. که بحران شده است که در تعمیق و برای چندین دهه به طور چشمگیری می تواند بدتر — مگر اینکه ما متعهد به پرداختن به کمبود مسکن با همان ضرورت و اولویت است که ما نشان داده اند در پاسخ به COVID-19.

در اوایل این سال خانه وام مسکن underwriter فردی مک برآورد ایالات متحده نیازهای اضافی 2.5 میلیون خانه به جای جمعیت فعلی. این رقم نه ضبط حدی از بحران به عنوان آن را شامل نمی شود پیش بینی شده مسکن نیاز دارد. نه نشانی از آن را به حساب بالا رفتن سرسام آور قیمت خانه را ساخته اند که خرید و یا اجاره یک خانه را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای بسیاری از مردم—به خصوص در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس که در آن “مقرون به صرفه” مسکن می تواند هزینه تا $1 میلیون دلار برای یک آپارتمان.

راه حل ساده است: ساخت خانه. اما برای بیش از حد طولانی ما شهرها و استان ها باید چسبیده به انحصاری استفاده از زمین سیاست مانند بخوان بزرگ حداقل اندازه زیادی و یا انعطاف ناپذیر خانواده های تک منطقه بندی است که مانع ساخت و ساز جدید و رانندگی تا هزینه های مسکن.

جنگ در ساخت و ساز شتاب به لطف COVID-19 پاسخ که تعطیل کردن فعالیت های متعدد تلقی “غیر ضروری است.” مقامات شهرستان از فیلادلفیا به سیاتل را تعطیل مسکونی سایت های ساخت و ساز با وجود این واقعیت است که بسیاری از کار انجام می شود می تواند با به اندازه کافی موثر اجتماعی فاصله. و در کالیفرنیا مقامات تمدید در حال حاضر طولانی و پر هزینه اجازه فرآیندهای به اشخاص ثالث مانند همسایگان و یا فعالان اضافی سه ماه پس از زمان اعلام وضعیت اضطراری به پایان می رسد به پرونده دعاوی اعتراض به ساخت و ساز جدید—بیشتر مانع ساختمان در آینده نزدیک.

خوشبختانه چندین مرحله ساده است که می تواند گرفته شده در حال حاضر به جرقه تولید جدید مسکن مقرون به صرفه برای پاسخگویی بهتر نیازهای فعلی و آینده. این شامل اجازه می دهد مالکان به ساخت لوازم خانه وحدت (ADUs) از بین بردن اشغال محدودیت و محدود است که می تواند چالش مجوز تایید شده توسط برنامه ریزی مقامات و یا شهرستان.

اجازه می دهد صاحب خانه برای ساخت یک ADU—معمولا شناخته شده به عنوان “مادر بزرگ تخت”—می زنند رونق در ساخت و ساز مقرون به صرفه واحد است. در واقع این راه حل کار کرده است که در آن اجرا شده است. در سال 2017, سن دیگو به تصویب رسید یک فرمان شل شدن محدودیت در ADUs اجازه می دهد صاحب خانه برای اضافه کردن یک واحد به حیاط خلوت, زير زمين, گاراژ و یا به عنوان یک علاوه بر. سن دیگو قانون نیز کارآمد فرایند صدور مجوز قبل از تصویب چندین طرح ساختمان.

نتایج چشمگیر هستند. اولین سال سن دیگو دیدم 15 جدید ADUs. اما پس از کاهش آن اجازه مورد نیاز و حتی بیشتر سن دیگو اموال صاحبان تولید 179 جدید پیرزن آپارتمان در 2019 با حتی بیشتر انتظار می رود در سال آینده. به طور مشابه پرتلند به طور قابل توجهی گسترش آن مسکن ظرفیت اجازه می دهد ADUs در حدود 116,000 residentially توسعه بسیاری در نتیجه از 2000 واحد جدید است.

کارآمد و مناسب اجازه ضروری به هدف ایجاد مسکن بیشتر مقرون به صرفه. در بسیاری از پرجمعیت ترین مناطق اجازه هزینه برآورد شده به را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از قیمت یک خانه جدید است که به طور قابل توجهی باد منطقه اجاره و قیمت خرید.

برای ساخت این موفقیت و اطمینان حاصل شود که ADUs در واقع کاهش بحران مسکن جوامع نیز باید حذف اشغال محدودیت های خود را از منطقه بندی کد. از جمله محدودیت هایی است که محدود کردن تعداد افراد نامربوط است که می تواند به اشتراک گذاری یک ملک در مناطق تعیین شده برای خانه های تک خانواری در حال رجعت به منطقه بندی را انحصاری تاریخچه و بی ارزش محدود مسکن ظرفیت.

نهایی انتقادی اصلاحات گام به محدودیتی که می تواند یک چالش ADU تصویب و در چه زمینه. اگر چه این قانون به رسمیت می شناسد حق همسایگان به مخالفت با برنامه های که ممکن است آسیب به اموال خود را انسدادی “در حیاط خلوت من” دعاوی اضافه کردن هزینه های قابل توجه و نا امنی به مسکن جدید و در حال برآورد هزینه اقتصاد بیش از 1 تریلیون دلار در سال است. این هزینه فقط هزینه های نظارتی می یابد راه خود را به قیمت فروش خانه های جدید و منطقه اجاره. نیاز به یک فرد برای نشان دادن واقعی آسیب قبل از به چالش کشیدن یک ADU تصویب خواهد یک راه طولانی برای محافظت در برابر این زباله.

متاسفانه کاهش اقتصاد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 shutdown احتمال تشدید کمبود مسکن حداقل در کوتاه مدت. در حالی که راه حل این بحران نیاز به اصلاحات قابل توجهی به ما منطقه بندی و استفاده از زمین سیاست سه مرحله ذکر شده در بالا خواهد فورا گسترش جامعه مسکن ظرفیت و کاهش هزینه های واحدهای جدید.

برایان هاجز ارشد وکیل در اقیانوس آرام حقوقی بنیاد که litigates به اجرای قانون اساسی را تضمین آزادی فردی. آنجلا C. اریکسون تحقیقات استراتژیک مدیر در PLF.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*