بمبئی: وکیل Arnab Goswami ادعا کرد که یکی از این دو مقام ارشد پلیس که بخشی از این تیم است که در مورد جمهوری بنیانگذار تلویزیون دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. این ادعا ساخته شده بود در دیوان عالی کشور شنوایی.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در 28th آوریل, پلیس زیر سوال برده بود Arnab Goswami برای بیش از 12 ساعت. تحقیقات آغاز شد و پس از یک شاه بود در برابر جمهوری بنیانگذار تلویزیون بیش از خود به اتهام ایراد نظرات خود را در برابر سونیا گاندی.

درخواست دنبال quashing صنوبر

این اظهارات ساخته شد در این جلسه درخواست ثبت شده توسط Goswami به دنبال quashing از شاه ثبت شده توسط عرفان ابوبکر قاری از رضا آموزشی رفاه جامعه است. ادعا شده است که Goswami است زیاده روی در جمعی اختلال بیش از جمع مهاجران در Bandra.

مرهم همچنین گفت که او هیچ اعتراضی اگر بررسی پلقر حادثه سخن گفتن در مورد تحویل به CBI. اما, ارشد, مدافع, Kapil Sibal اعتراض به آن است.

اتهام ایراد سخنان در برابر سونیا گاندی

ممکن است به ذکر است که در طول این مناظره بیش از پلقر حادثه Arnab Goswami ساخته شده بود به اتهام ایراد سخنان در برابر سونیا گاندی.

پس از این حادثه دپو واصل شد در ماهاراشترا Telangana, Chhattisgarh, و, Madhya Pradesh و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.

بعد دادگاه clubbed همه دپو و انتقال پرونده به بمبئی برای بررسی است.

SC گسترش موقت حفاظت Arnab Goswami

روز دوشنبه دادگاه عالی تمدید موقت حفاظت Arnab Goswami تا بیشتر شنیدن است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de