کنگره مدعی کلاهبرداری بزرگ در Dummugudem مناقصه

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy ادعا کرده است که وزیر K. Chandrashekhar رائو بود غرقه در فساد گسترده با دستکاری مناقصات Dummugudem رگبار گلوله از Kaleshwaram پروژه به ارزش بیش از Rs. 3,000 کرور.

داشتن یک زندگی تعامل با ارشد رهبران حزب از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه, Uttam Kumar Reddy گفت که در حالی که تمام جهان مشغول مبارزه با Coronavirus KCR و بستگان نزدیک شد و مشغول گرفتن بزرگ رشوه از پیمانکاران از Kaleshwaram پروژه ها.

“این فساد گسترده در پروژه های آبیاری است که اتفاق می افتد زمانی که وجود دارد این است که در مجموع مستند و هیچ کس نمی تواند بیرون می آیند. مناقصه نامیده می شد و بسته در طول مستند دوره است. از این رو وجود نداشت جدی جهانی مناقصه. طبق اطلاعات ما برآورد شده است افزایش توسط 30-40 ٪ و کمیسیون پرداخت شد به قدرت در حال” او ادعا.

Uttam Kumar Reddy ادعا شده که این وزیر که همچنین دارای آبیاری نمونه کارها و بستگان خود را از سود دستکاری در فرآیند مناقصه. “خواست ما این است که این مناقصه را لغو و تازه مناقصات نامیده می شود در مقیاس جهانی” او خواستار است.

بیان کرد که امروز (12 مه سال 2020 سهشنبه) شد آخرین تاریخ ارسال مناقصه Uttam Kumar Reddy ادعا که وجود دارد یک جلسه در وزیر به مجلس با توجه به Rs. 3,000 کرور مناقصه و آن را دستکاری کرد. او ادعا کرد که L&T اهدا خواهد شد مناقصه زمانی که از آن باز می شود فردا. “اگر این است که دستکاری و سپس چگونه خواهد ما یاد بگیرند که مناقصه و که گرفتن L1, قیمت,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy گفت: بسیار مایه تاسف است که سانتی متر KCR ساکت مانده و در این نسخهها کار گرفته شده توسط آندرا پرادش دولت در شش ماه گذشته برای قرعه کشی های اضافی 4 TMC آب از Pothireddypadu. “KCR دولت است که هزینه حدود Rs. 1 لاخ کرور به 2 TMC آب از طریق آسانسور آبیاری. علاوه بر سرمایه دولت را مجبور به صرف یکی دیگر از Rs. 10,000 کرور در برق, تعمیر و نگهداری و نیروی انسانی است.

اما Srisailam آب که قرار است به ما توسط گرانش است که دور گرفته شده توسط AP دولت و KCR است به سختی هر گونه سر و صدا تا دیروز” او گفت:.

این TPCC رئیس اعلام کرد که حزب کنگره می کنند تا این موضوع به عنوان یک ناخالص شکست KCR و افشای خود تبانی با Jagan موهان ردی. “AP برنامه های در Pothireddypadu را از بین ببرد آبیاری در کل کریشنا حوضه و محروم Mahabubnagar, نلگندا, خممم و مناطق دیگر از سهم خود را در آب.

این نابود خواهد شد هدف از تشکیل Telangana, دولت,” او گفت:, و اضافه کرد که حزب کنگره خواهد رویکرد قانونی انجمن ها به عدالت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*