Rahmat Gul AP

یک افسر امنیتی افغان حمل یک نوزاد پس از حمله افراد مسلح به یک بخش زنان و زایمان در کابل در روز سه شنبه.

کابل — زن unmoving وضع slouched در برابر دیوار از یک اتاق بیمارستان خون هایش بر روی صورت خود ماسک. در آغوش او: کوچک swaddled عزیزم.

این صحنه یکی از بسیاری از این تصاویر به ظهور سه شنبه از شلوغ پزشکان بدون مرز بخش زنان و زایمان در کابل پس از افراد مسلح با هجوم و مبارزه نیروهای امنیتی نزدیک به چهار ساعت. شانزده نفر از جمله دو نوزاد کشته شدند.

همان روز در این کشور شرق یک بمب گذار انتحاری کشته و 24 نفر در یک مراسم تشییع جنازه.

حملات کلاه مرگبار شش هفته دوره پس از طالبان و ایالات متحده یک قرارداد امضا شده است که رهبران امیدوار بود که منجر به کاهش خشونت ها و آغاز به داخل افغانستان شد. به جای افزایش حملات طالبان و دیگر گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی قرار داده اند شکننده فرصتی برای صلح در معرض خطر است.

طالبان را تکذیب کرد مسئولیت شنبه خونریزی اما مقامات افغان به نظر می رسد برای اتصال این دو حمله با طالبان افزایش خشونت در دیگر نقاط کشور است. ساعت پس از محاصره در بیمارستان به پایان رسید رئیس جمهور اشرف غنی دستور داد خود را از نیروهای مسلح برای از سرگیری عملیات تهاجمی علیه طالبان.

“این است و نه صلح و نه آغاز آن” افغانستان مشاور امنیت ملی حمدالله محب گفت: در یک پست در توییتر با اشاره به روز سه شنبه خشونت است. او گفت که طالبان “subcontracted تروریسم خود به اشخاص دیگر” وجود دارد و آن این است که “نقطه های کوچک در ادامه به شرکت طالبان در مذاکرات صلح.’ “

http://www.washingtonpost.com/video/world/gunmen-storm-kabul-maternity-ward-mothers-and-newborns-reported-killed/2020/05/12/fdfcc971-4991-4a96-8a2b-5137833beaed_video.html

کسانی که مذاکرات صلح میان طالبان و دولت افغانستان قرار بود برای شروع بیش از دو ماه پیش اما باید گرفتار شده است با تاخیر. کلید مذاکرات بحث برانگیز زندانی مبادله سقوط در ماه آوریل و در حالی که هر دو طرف همچنان برای آزادی زندانیان یک جانبه آنها به نظر نمی رسد هیچ کمکی به مذاکرات مستقیم.

در بیانیه سهشنبه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo محکوم بیمارستان حمله به عنوان “یک عمل خالص بد” و خواست هر دو طرف برای پیدا کردن یک راه حل به بحران سیاسی.

“طالبان و دولت افغانستان باید همکاری برای آوردن مجرمان به دست عدالت کردند.” “تا زمانی که وجود دارد هیچ پایدار کاهش خشونت و کافی پیشرفت به سوی یک مذاکره حل و فصل سیاسی افغانستان باقی خواهد ماند و در معرض خطر تروریسم است.”

عمومی, متن, ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح می کند و شامل یک تعهد از طالبان به منظور کاهش حملات علیه نیروهای افغان اما مقامات ایالات متحده گفته اند همه طرف شفاهی به توافق را به طور کلی خشونت پایین به میزان 80 درصد است.

پنتاگون سخنگوی ارتش ستوان سرهنگ توماس کمپبل گفت: ارتش ایالات متحده ادامه خواهد داد برای انجام حملات هوایی در دفاع از نیروهای افغان با وجود از سرگیری عملیات تهاجمی.

“به عنوان وزیر دفاع اظهار داشت: به تازگی این است برای رفتن به یک باد می وزد و پر از دست انداز جاده” کمپبل گفت:, و اضافه کرد که یک توافق سیاسی “است که بهترین راه برای پایان دادن به جنگ است.”

طالبان آزاد شده در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه حملات و خواستار غنی اعلام یک “اعلام جنگ است.”

“کابل رژیم را مسئول افزایش خشونت گفت:” سخنگوی Zabiullah مجاهد. او را متهم کرد که دولت افغانستان از تاخیر در مذاکرات و “ایجاد مانع در روند صلح” به طور خاص بیش از زندانی منتشر شده است.

هر گونه تشدید خشونت ها در افغانستان نیز پیچیده پاسخ به شیوع کروناویروس. افزایش درگیری آن را مشکل تر برای کمک به گروه برای ارائه امداد به عنوان مستندات باعث شده است تا نرخ بیکاری به اوج قرار داده و میلیون ها نفر در معرض خطر گرسنگی. قبلی درخواست از سازمان ملل برای بشردوستانه آتش بس نادیده گرفته شده اند.

Hedayatullah میان

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک سرباز افغان حمل نوزاد از بیمارستان است.

آینده گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی در افغانستان یک عنصر حیاتی از مذاکرات میان ایالات متحده و طالبان در این منجر به امضای توافقنامه در ماه فوریه است. ایالات متحده خواستار مذاکره کنندگان اطمینان از طالبان که سازمان های تروریستی با هدف حمله به غرب خواهد بود و نه مجاز به فعالیت در قلمرو تحت کنترل خود را.

پیش از مذاکرات صلح ایالات متحده در افغانستان و طالبان نظامی فشار بر دولت اسلامی را فلج گروه ارضی برگزار و منجر به افت شدید در مقیاس حملات در افغانستان شهرستانها. (در طالبان بیانیه روز شنبه, مجاهد برجسته نقش است که مبارزان طالبان در عملیات نظامی یک سهم که حتی مقامات ایالات متحده ارزیابی به عنوان “قابل توجه است.”)

اما اخیر مرگبار تیراندازی در کابل نشان می دهد برخی از گروه های افراطی را در شبکه ها و سلول های دست نخورده باقی می ماند.

در ماه مارس دولت اسلامی با افراد مسلح کشته شدن 32 در یک گروه قومی هزاره و شیعه جمع آوری و بعد از آن که ماه افراد مسلح با هجوم به یک معبد سیک کشته شدن 25. مانند حملات قبلی بیمارستان هدفمند شنبه در خدمت یک اقلیت جامعه عمدتا هزاره و شیعه افغانستان.

و در روز سه شنبه دولت اسلامی تأکید کرد مسئولیت یک بمب گذاری انتحاری در مراسم تشییع جنازه از برجسته محلی مقام امنیتی در ولایت Nangahar کشتن دو ده و زخمی شدن 68 با توجه به والی ،

این مراسم با حضور مقامات دولتی از جمله یک عضو پارلمان. یک عضو شورای ولایتی شد در میان مردگان با توجه به دو مقامات محلی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به انتشار اطلاعات به رسانه ها. Nangahar شد تمرکز از ماهها فشار نظامی علیه دولت اسلامی در سال گذشته است.

شبیه به قبلی حملات افراد مسلح در بیمارستان سهشنبه برگزار کردن نیروهای امنیتی افغان برای ساعت. بیش از 100 بیماران و اعضای خانواده پزشکان و پرستاران تخلیه شدند از بیمارستان در طی این حمله است. حدود چهار ساعت پس از محاصره شروع به نیروهای افغان اعلام کرد ساختمان پاک.

[حملات طالبان در افغانستان افزایش پس از صلح ایالات متحده معامله تحمیل تلفات سنگین]

رئیس جمهوری اسلامی افغانستان از کمیسیون مستقل حقوق بشر Shaharzad اکبر را محکوم خشونت از یک حمله هدف قرار دادن نوزادان است. او نوشت: در یک پست در توییتر “خود را در میان اولین تجربه [است] که هدفمند در یک جنگ آنها و مادران آنها تا به حال هیچ بخشی در.”

Abdul حبیب Faizy, بیمارستان پرستاری مدیر گفت که او می تواند بشنود افراد مسلح در حال تغییر سلاح های خود را’ مجلات خارج از اتاق امن که در آن او را مخفی می کردند.

“این یک وضعیت وحشتناک,” او گفت:. “ما در حال انتظار برای مرگ هر لحظه. که کشتن مادران که تا به حال فقط با توجه به تولد و نوزادان آنها?

“آنها دشمنان بشریت” او گفت:.

جورج گزارش, از, اسلام آباد, پاکستان.

ادامه مطلب

داعش حمله در کابل برگ 32 کشته و بیش از 80 زخمی

دولت اسلامی ادعا کابل حمله اقلیت سیک

بیش از یک دوجین اعضای هیات افغانستان در کاخ ریاست جمهوری آزمون مثبت برای coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de