Bristling در تماس برای coronavirus پرس و جو, چین استرالیا کاهش واردات گوشت گاو

ویلیام وست خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چین به حالت تعلیق واردات از چهار عمده گوشت گاو استرالیا تامین کنندگان پس از پکن سفیر هشدار داد از مصرف کننده تحریم در تلافی کانبرا فشار برای بررسی ریشه های کروناویروس.

چین به حالت تعلیق در بخش قابل توجهی از واردات گوشت گاو از استرالیا و در اشاره به قریب الوقوع معرفی شیب کشاورزی و تعرفه ها و افزایش فشار بر دولت استرالیا تنها چند روز قبل از این مجموعه به طور رسمی پیشنهاد بین المللی رسیدگی به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چین به نظر می رسد زیر را از طریق یک هشدار منتقل و در ماه آوریل توسط آن سفیر چنگ Jingye که گفت: چین می تواند توقف خرید کلید استرالیا محصولات کشاورزی اگر کانبرا نقل مکان کرد پیش با درخواست پیشنهاد تبدیل شده است که بسیار حساس برای دولت چین.

استرالیا مقامات در حال برنامه ریزی برای ارائه پیشنهاد در سازمان بهداشت جهانی تصمیم سازمان بهداشت جهانی این ماه است. ایالات متحده و بریتانیا حمایت استرالیا حرکت می کند که می تواند شامل اعزام بازرسان بین المللی به ووهان اصلی کانون شیوع. چینی مقامات و رسانه های دولتی که قبلا رد این ایده خواستار آن است که یک “ترفند قدیمی” هماهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پین سرزنش برای این بیماری همه گیر در چین و منحرف کردن اذهان از آن داخلی را شکست.

چین وزارت امور خارجه به تازگی نرم آن موضع و گفت: این امر می تواند به یک نشست بین المللی نقد و بررسی تحت شرایط خاصی. تلاش باید تحت نظارت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سخنگوی وزارت Hua Chunying و تنها در یک “زمان مناسب” پس از همه گیر جهانی است.

سفیر چین تهدید به تحریم در ماه گذشته موجب داد و بیداد, در استرالیا که تنها رشد در این هفته به پکن به نظر می رسد به دنبال از طریق کرسی تمایل خود را به استفاده از آن اقتصادی ممکن است به عنوان اهرم سیاسی. چین قبلا در ارتباط تجارت با مسائل سیاسی مجازات کره جنوبی بیش از آن نصب و راه اندازی آمریکا, موشک-سیستم دفاعی و نروژ بیش از یک تصمیم کمیته نوبل برای اعطای جایزه صلح نوبل جایزه به مخالف Liu Xiaobo.

[پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس]

استرالیا گفته آنها اطلاع داده شد که چهار عمده کشتارگاه بودند decertified در شب دوشنبه یک روز پس از کشاورزی استرالیا لابی منتقل هشدار داد که چین با وزن یک دور جدید از 80 درصد تعرفه های جو “در 10 روز” به عنوان بخشی از یک تحقیقات ضد دامپینگ.

مقامات چینی ذکر شده نادرست و برچسب زدن و نگرانی های بهداشتی زمانی که آنها تصویب ممنوعیت گوشت گاو به گفته وزیر تجارت سیمون بیرمنگام. او گفت: هزاران نفر از استرالیا کارخانه و کارگران و کشاورزان می تواند تحت تاثیر قرار تعلیق را پوشش می دهد که استرالیا بزرگترین گاو گیاه در Dinmore Queensland دولت است.

بیرمنگام روز سه شنبه گفت که استرالیا درمان های کشاورزی در امور تجاری به عنوان مستقل از اختلاف بر covid-19 استعلام و “انتظار دارد که دولت های دیگر را نیز انجام دهد.”

سام Mooy

گتی ایماژ

چین سفارت خود در کانبرا, استرالیا است. پکن سفیر هشدار داده است از یک چینی, تحریم استرالیا محصولات کشاورزی مانند گوشت و شراب.

در یک جلسه توجیهی روزانه در پکن سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian نیست به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا گوشت ممنوع شد مربوط به درخواست و پیشنهاد. او به خبرنگاران گفت که این حرکت ساخته شده بود از نگرانی برای سلامت و ایمنی مصرف کنندگان چینی و اضافه کرد که هر گونه تلاش برای استفاده از این ویروس به عنوان یک “مانور سیاسی” خواهد صدمه دیده است جهانی بهداشت همکاری است.

چین روابط با استرالیا باید تاسیس بر احترام متقابل و برابری ژائو گفت. “ما امیدواریم که طرف های مربوطه انجام خواهد شد بیشتر به منظور افزایش اعتماد متقابل به جای صحبت کردن در یک چیز در حالی که انجام این دیگر” او گفت:.

استرالیا تحلیلگران سیاسی به طور گسترده ای دیدم چینی کشاورزی یخ به عنوان به طور مستقیم مرتبط به چنگ هشدار هفته قبل از آن حتی اگر کانبرا درمان این موضوع با ابهام و به طور مستقیم با اشاره انگشتان دست در پکن.

[چین و آمریکا ایستاده معامله تجارت به عنوان coronavirus بحران هل روابط به پایین ترین سطح خود در دهه]

“اگر شما را تهدید به شلیک کسی که هیچ کس را باور خواهد کرد زمانی که شما ایستاده بیش از بدن خود را یک هفته بعد و ادعا می کنند او به طور تصادفی سقوط کرد در گلوله — البته این ارتباط گفت:” جفری Wilson مدیر تحقیق و پژوهش در پرت USAsia مرکز در دانشگاه غربی استرالیا است. “اما هر دو طرف چپ و راست کردن-سطح شیب دار. آنها باید به بحث راه خود را از این.”

دیگران عنوان فوری امکان تف قارچ به تمام عیار تجارت جنگ است. اگر چه حرکت های این هفته هدفمند سیاسی آوازی حوزه کشاورزی در استرالیا و می تواند به 2 میلیارد دلار صادرات چین مطرح نیست که امکان تحریم بزرگ محصولات استراتژیک و صنایع که سیگنال شدید جنگ است.

“این بیشتر هیاهو از واقعیت” گفت: پیتر جنینگز, مدیر اجرایی استرالیا سیاست راهبردی موسسه و سابق عالی رتبه دفاعی رسمی. “آنها قطعا اشاره است که آنها هر چیزی را با زغال سنگ و سنگ آهن. آنها نیاز به محصولات ما است.”

نخست وزیر اسکات موریسون ایستاده بود با تماس های خود را برای بررسی در میان دیوانگی بیش از چگونه و استرالیا و آمریکا متحد پاسخ باید به چین است. اگر چه نفوذ برخی از مدیران کسب و کار باید خواست او را به تاخیر پرس و جو و یا جلوگیری از تحریک پکن استرالیا در پارلمان و مطبوعات را تا حد زیادی در اطراف بسیج موریسون در سرپیچی از چینی ها هشدار.

موریسون گفت: دوباره در روز جمعه که او را به فشار رو به جلو با تحقیق پیشنهاد اما به دنبال هماهنگی با تعدادی از کشورهای دیگر به جای یک طرفه یا آمریکا رویکرد است. “ما نمی توانیم اجازه دنباله رفتن سرد” او گفت:.

جیمز Laurenceson اقدام مدیر استرالیا-چین روابط موسسه گفت: رشد هشدار در استرالیا در مورد خطر از, چینی, اقتصادی “اجبار” بودند اغراق شده توسط کشور چین hawks.

به عنوان روابط را تیره و تار شدن در سه سال گذشته بیش از یک اختلاف اطراف هواوی چینی تجهیزات مخابراتی شرکت و سیاسی دخالت دولت چین نشان داد که آن را در استرالیا با معرفی موانع به گوشت گاو یا واردات شراب و یا محدود کردن توریست بازدیدکننده داشته است. اما تجارت آمار و ارقام نشان می دهد که پکن به ندرت به دنبال از طریق Laurenceson گفت.

“اگر آن را به ارسال پیام به استرالیا به اندازه کافی منصفانه” او گفت:. “اما زمانی که شما نگاه کردن به داده های تجاری چند ماه بعد تاثیر است که به سختی قابل تشخیص.”

ادامه مطلب

استرالیا coronavirus اختلافات با چین در حال رشد است. بنابراین بحث بیش از آن روابط اقتصادی پکن.

چین و آمریکا ایستاده معامله تجارت به عنوان coronavirus بحران هل روابط به پایین ترین سطح خود در دهه

چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*