Bengaluru: Cop suspended for slapping and kicking migrant worker

سورت: پرسنل پلیس باتون شارژ در یک مهاجر کارگر در طول یک برخورد میان مداوم COVID-19 سراسر کشور مستند در سورت روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. پرسنل امنیتی lobbed teargas پوسته و باتون-شارژ آشفته کارگران به دنبال بازگشت به خانه. (PTI عکس)

بنگلور: بسیاری از مقامات دولتی اصرار به کارگران مهاجر را به خطر زندگی خود را با انجام سفر بازگشت ، این کارگران می توانند ثبت نام خود را برای سفر بازگشت.

یک ویدیو در حال گردش در رسانه های اجتماعی است که در آن یک مقام پلیس دیده می شود و سیلی و لگد زدن کارگران مهاجر بودند و از او درخواست اطلاعات در مورد ثبت نام برای ایالتی سفر با قطار است.

به گزارش اخبار لحظه این رویداد روز دوشنبه در مقابل ایستگاه پلیس. پس از این ویدئو شروع به گردش در رسانه های اجتماعی رسمی Rajasab یک ASI از Halli ایستگاه پلیس در Bangaluru به حالت تعلیق در آمد.

به نقل از سرمایشان,

“ما نپرسید به این حادثه و رسمی پلیس متوقف شده است. ما باید تحمل صفر برای حوادث. ما درخواست شده است مقامات پلیس به بیمار در حالی که در تعامل با کارگران که در حال چرخش در ایستگاه های پلیس.”

بنگلور معاون کمیسر پلیس SD Sharanappa

به تازگی کارناتاکا دولت از سر گرفته شده است حرکت قطارها برای کارگران مهاجر. این کارگران در حال تبدیل به ایستگاه های پلیس در به امید پیدا کردن هر گونه ترتیبات سفر خود را برای رفتن به خانه متحده است.

چند قطار با حدود 1200 کارگران در هیئت مدیره را ترک کرده اند روزمره از Bangaluru در حالی که بیش از 1 لاخ کارگران ثبت شده است. اما روز دوشنبه این مقام تجدید نظر تعداد مهاجران در هر قطار به 1500.

بسیاری از کارگران هستند که هنوز سفر با پای پیاده برای رسیدن به خانه خود دولت خطر زندگی خود را.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de