فرناندو Bizerra جونیور سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

برزیلی ها نشان می دهد در سن پائولو در این ماه برابر اجتماعی فاصله اقدامات و در حمایت از مداخله نظامی.

ریو دو ژانیرو — کوه در می رم از طریق اخبار چند هفته پیش, Carlos de Lima Belucio رشد نگران. مردم وحشت بیش از یک عجیب و غریب جدید بیماری است. کشورهای دیگر شد و قفل کردن. سپس آن را ضربه او وجود دارد تنها یک راه برای نجات کشور است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تا به حال به مرحله یک نظامی تصاحب.

نادیده گرفتن هشدارهای به ماندن در داخل Belucio شروع به پیوستن به تظاهرات اصرار برزیل نیروهای مسلح برای حذف این موسسات که مانع Bolsonaro حکومت. با استفاده از خشونت اگر نیاز بود. کشور گفت باید باز بماند.

“این بیماری همه گیر است فقط پوششى” گفت: Belucio, 43, که زندگی در شمال شهر بلم. “با یک رژیم نظامی آن خواهد تمام شود بهتر است.”

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

همانطور که امریکا بزرگترین کشور چنگ زدن با آن خواست سلامت و چالش های اقتصادی در یک نسل و Bolsonaro flounders تحت فشار شبح نیروهای مسلح در بلندی های بزرگتر بیش از زندگی عمومی بیش از هر زمان پس از سقوط دیکتاتوری نظامی در سال 1985.

به عنوان رسوایی را فرا گرفته ریاست جمهوری خود از جناح راست سابق ارتش کاپیتان گسترش قدرت ژنرال و ژنرال سابق در دولت او اجازه می دهد یک به معرفی یک بزرگ اقتصادی بسته کمک undercutting خود وزیر دارایی. خود را رادیکال ترین حامیان آنها اصرار نظامی تصاحب دولت و Bolsonaro است با حضور خود در تظاهرات تقویت تماس های خود را.

Andre Borges

AP

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro, مرکز, صحبت می کند, به هواداران خواستار مداخله نظامی در مقابل ارتش ستاد در برازیلیا در ماه گذشته.

“ما در حال رفتن به تحمل تداخل — صبر ما به پایان رسیده” خواند و گفت: جمعیت در برازیلیا خواستار این ماه برای حذف کنگره رهبر رودریگو Maia. “ما باید مردم را در کنار ما و ما در نیروهای مسلح در کنار مردم است.”

تهدید نیروی نظامی در امور داخلی — مهم نیست که چقدر بعید است — بیشتر بی قراری غیر قابل پیش بینی وضعیت سیاسی در این کشور از 210 میلیون نفر است. بیش از 11000 نفر فوت کرده اند از یک بیماری رئیس جمهور است را رد کرد و به عنوان یک کمی آنفولانزا. اقتصاد رو به فروپاشی است. بسیاری از بیمارستان ها باید ظرفیت رسیده است. از بیکاری فقیر نگران رفتن گرسنه است.

[برای برزیل Bolsonaro جدا شده توسط مبارزه با فساد مالی و ویروس انکار مشکلات کوه]

به عنوان متحدان رها Bolsonaro و خواستار حذف او شتاب سیاسی خطوط کشیده شده. منتقدان خواستار Bolsonaro یک تهدید مرگبار برای دموکراسی است. حامیان شمارنده که Bolsonaro است در واقع تنها کسی که می تواند صرفه جویی در برزیل — از فساد طبقه حاکم از مقامات اعمال محدودیت در حرکت و تجارت از کنترل و توازن است که باید مسدود دستور Bolsonaro برنده با 55 درصد آرا در سال 2018 است.

در Bolsonaro حرکت های اخیر تحلیلگران درک بی پروا مرجع سیاسی برای بقا. تایید خود را رتبه بندی در حال cratering. دو قدرتمند و محبوب مقامات با مهم اوراق بهادار از سلامت و عدالت را ترک کرده اند کابینه خود را. دیوان عالی کشور مجاز است رسیدگی به اتهامات ساخته شده توسط یکی از آنها وزیر دادگستری سابق Sergio مرو که Bolsonaro نادرست سعی در نفوذ پلیس فدرال به طور بالقوه محافظت از متحدان سیاسی از جمله فرزندان خود را.

آماندا Perobelli

ایسنا

پرتغالی کلمات به صورت “خارج Bolsonaro,” “ترسو” “Facist,” “نادان” “نسل کشی,” “Worm” و “جنایی” پیش بینی شده در یک ساختمان در سائو پائولو در ماه مارس در اعتراض به Bolsonaro اخراج از coronavirus به عنوان یک تهدید.

در حال حاضر بیشتر از همیشه فکر می رود او نیاز نظامی نه تنها برای خود انعطاف پذیر محبوبیت بلکه برای ترساندن کردن استیضاح تماس.

“آخرین اقدامات به من نگاه مانند کسی است که پس از جدا شده خود را که به شدت او را در تلاش به نوبه خود مردم و نیروهای مسلح در برابر نهادهای دیگر گفت:” دیوید Magalhães, علوم سیاسی در دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان, São Paulo است. “من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد می تواند از اینجا.”

Bolsonaro که امضای کمپین حرکت بود به نقطه انگشت خود را به mime, a handgun شده در چند نقطه پس از مراسم تحلیف خود در سال گذشته اشاره کرد در استقرار نیروی نظامی برای حفظ نظم. در حالی که تظاهرات roiled زیادی از آمریکای جنوبی در سال گذشته از او خواست که کنگره قدرت را به استفاده از نیروهای نظامی برای جلوگیری از هر گونه خشونت که ممکن است رخ دهد. پسرش و وزیر دارایی در زمان لفاظی و حتی بیشتر غرق در افکار ممکن است لازم باشد برای حل کنگره و تعطیل مطبوعات اگر به عنوان ادواردو Bolsonaro گفت: “چپ radicalizes.”

[به تظاهرات رفت و برگشت آمریکای لاتین, Bolsonaro هشدار برزیل: همین حالا آن را امتحان کنید در اینجا]

تحلیلگران سابق و مقامات نظامی می گویند بعید است Bolsonaro خواهد مارشال نظامی تصاحب کشور است. این حرکت خواهد بود مخالف توسط مردم برزیل نخبگان و نظامی خود را.

“نیروی دریایی ارتش و نیروی هوایی در حال نهادهای دولتی که بر این باورند که استقلال و هماهنگی بین دولت و شاخه های ضروری برای اداره کشور” وزیر دفاع فرناندو Azevedo e Silva در بیانیه ای گفت: پس از برازیلیا رالی. “نیروهای مسلح همیشه در کنار قانون و نظم و دموکراسی و آزادی.”

اما واقعیت این است که بحث از چنین مداخله کرده است و حتی وارد بحث های عمومی نشان می دهد پایدار تجدید نظر نظامی در یک کشور است که هرگز به طور کامل با حساب آنچه رخ داده در طول آن 21 سال حکومت.

Andre Borges

AP

تظاهرکنندگان ایستاده با یک بنر که می خواند “ما می خواهیم نیروهای مسلح در قدرت” در الوردا کاخ در برازیلیا.

از سال 1964 تا 1985, ایالات متحده آمریکا-حمایت دولت به شدت محدود و سیاسی و آزادی مطبوعات نهادینه کردن سانسور و شکنجه. یک کمیسیون حقیقت در 2014 در بر داشت که مخالفان شوکه شده بودند با برق یادآوریست, حال, حشرات, معرفی به بدن خود و حتی مصلوب. بیش از 430 نفر کشته و یا ناپدید شدند.

بر خلاف کشورهای آمریکای لاتین که به شدت دنبال محاکمه و زندانی سابق رهبران نظامی برای نقش خود در جنایات دیکتاتوری برزیل نشده به طور کامل برگزار شد به حساب عاملان خشونت سیاسی.

برزیلی ها مخالف تلخی بیش از آنچه در آن زمان به این معانی. مورخان و حقوق بشر محققان آن را یک دیکتاتوری نظامی. اما به مدافعان آن “رژیم نظامی” — یک بار آنها می گویند که مشکلات امروز برزیل به مراتب کمتر شایع است. جرم و جنایت به مراتب کمتر فراگیر خود استدلال می رود. بنابراین فساد بود. کمونیسم در خلیج برگزار شد.

[برزیل وزیر دادگستری استعفا داد, متهم Bolsonaro از رفتار نامناسب]

یکی از مهمترین و پر سر و صدا مدافعان دیکتاتوری شده است Bolsonaro. به عنوان یک مرد جوان او 15 سال خدمت در ارتش. به عنوان یک مرد مسن تر در کنگره او صحبت بی وقفه در مورد نظامی است. او در دفاع از دیکتاتوری. او گفت که اقدامات خود را اگر هر چیزی, نیست, شدید کافی است. او rantings تنزل او را به حاشیه زندگی سیاسی.

“او همیشه می گوید:” ما مردم, نظامی,’ اما برای بسیاری از زمان که نبود بنابراین” گفت: João روبرتو مارتینز فیلهو یکی از برزیل معتبرترین تحلیلگران نظامی. “او نقش یک احترام نظامی اما واقعیت این است که او با استفاده از نیروهای مسلح.”

نلسون ALMEIDA

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro با سربازان در سن پائولو در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2018 است.

در سال های اخیر به عنوان کشور شده است از طریق یکی سیاسی و تشنج پس از دیگری نوستالژی برای رژیم نظامی — و خواستار مداخله نظامی — به طور پیوسته رشد کرده است. افزایش باند خشونت رسوایی فساد ensnaring جانشینی رئیس جمهور و استیضاح از یک و زندانی دیگری: همه از آن کمک به احساس است که برزیل در حال از دست کنترل است. قوی حتی استبدادی دست بود و نیاز به چیز درست است.

Bolsonaro به شنود گذاشته باشند که سیاسی زمان, روش سوارکاری, آن را از حاشیه به ریاست جمهوری. نظامی که یک بار او را در نظر گرفته غیر عادی که نمی نشان دادن صفوف خود را به سرعت کاهش یافت و در پشت پیشنهاد خود را.

[محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع]

“ریشه این مشکل در حال حاضر لحظه ای بود که نظامی مشروعیت نامزدی Bolsonaro,” فیلهو گفت. “اما چرا نیروهای مسلح و به ویژه ارتش قبول این ؟ آنها چون آنها را دیدم او را تنها شانس برای حق به ادعای پیروزی. نظامی محافظه کار است و همواره صدمه دیده است که آن را حذف از سیاست است.”

اما چگونه Bolsonaro ناگهان محوری آن بازگشت به سیاست — در وسط یک بیماری همه گیر به عنوان افراطیون برای تصاحب — نیست چه بسیاری در صفوف آن می خواستم تحلیلگران و فرماندهان سابق گفت.

روبرتو سباستین Peternelli Junior سابق عمومی که در حال حاضر یک کنگره گفت: وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای هر دو حذف Bolsonaro یا آمریکا. تقریبا هر کس در نیروهای مسلح گفت: با او به توافق رسیدند.

“همه ما در بانک ما تحصیلات در همان اصول اخلاق و, اخلاق,” او گفت:. “من نمی می توانید ببینید نظامی اقدام در هر راه دیگر.”

ادامه مطلب:

برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم است.’

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de