خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسکات جانسون در مکان نامعلومی در یک عکسي صادر شده توسط پلیس نیو ساوت ولز. بیش از 30 سال پس از جانسون کشته شد پلیس میگوید آنها را دستگیر کرده و انتظار می رود به او اتهام.

سیدنی — استرالیا پلیس بازداشت یک مرد روز سه شنبه در ارتباط با قتل 32 سال پیش از یک دانشگاه آمریکایی دانشجویی که مرگ آمد به نماد یک بی تفاوتی در فرهنگ مردم استرالیا نسبت به خشونت علیه افراد همجنسگرا.

اسکات جانسون 27 ساله دکترا ریاضی دانشجویی که تا به حال مورد مطالعه در موسسه فناوری کالیفرنیا و انگلیس دانشگاه کمبریج پرتاب شد از سیدنی صخره, برهنه در سال 1988 در یک ضد گی نفرت جرم و پزشکی قانونی در ولز جنوبی جدید دولت و حکومت دو سال پیش.

در زمان اولیه تحقیقات پلیس موفق به این پرونده به طور جدی و تصمیم گرفت که جانسون به قتل رسانده بود خود را حتی اگر او تا به حال نشان داده اند هیچ نشانه ای از افسردگی به حال چپ خودکشی توجه و کیف پول خود را از دست رفته بود.

جانسون برادر استیو جانسون آغاز شد سه دهه مبارزات انتخاباتی برای متقاعد کردن مقامات به بازگشایی پرونده.

امروز سیدنی پر رونق و برجسته گی جامعه است. افسران پلیس مارس در این شهر سالانه مردی Gras رژه.

در سال 1980 این بسته از مردان جوان پرسه می زدند محبوب جلسه مکان برای گی مردان به قصد ضرب و شتم و غارت آنها. گی مردان گفته شد برای حمل سوت به برای کمک تماس بگیرید اگر آنها حمله کردند.

[به عنوان جرم و جنایت نفرت قوانین گسترش که به حذف به عنوان قربانیان؟]

قربانیان اغلب ترس بیش از حد شکایت به پلیس. افسران فرستاده شده به بررسی جانسون بدن ندارد پس زمینه در قتل تحقیقات. آنها حاضر به این باور است که بالای صخره بالا که در آن Johnson, شد, شناخته شده برای نمایش پانوراما از بندر سیدنی, می تواند, گی, ضرب و شتم.

“این خیلی وحشتناک است که در آن زمان” گفت: Nicolas Parkhill رئیس اجرایی دولت بزرگترین و سلامت سازمان ACON.

“شما تا به حال اپیدمی اچ آی وی و برخی از سیاستمداران خواستار شدند برای مردان همجنسگرا به قرنطینه” Parkhill گفت. “فرهنگ استرالیا بود و هنوز هم بسیار ضد همجنس.”

در مواجهه با فشار از خانواده جانسون و شواهدی که پلیس تا به حال نادیده گرفته شده بومی خشونت علیه سیدنی, گی جامعه برای سال 2018 پلیس نیو ساوت ولز ارائه پاداش از 1 میلیون دلار استرالیا (در حدود $650,000 در امروز, نرخ ارز) برای اطلاعات در مورد جانسون مرگ است.

دو سال پیش استیو جانسون معاون رئيس جمهور سابق در اینترنت پیشگام AOL همسان ارائه دهد.

روز سه شنبه در مرفه سیدنی حومه Lane Cove, افسران پلیس از نیروی کار به منظور راه اندازی قتل بازداشت 49 سال و بعد از آن اتهام او قتل است. او انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه. پلیس اعلام نشده است و نام خود را.

دن Himbrechts

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پلیس جستجوی زمین در شمال سر سیدنی پس از روز سه شنبه از دستگیری یک مرد در ارتباط با سال 1988 قتل اسکات جانسون.

استیو جانسون گفت: واشنگتن پست که هفته گذشته دولت, رئیس پلیس میک فولر شخصا او را به نام می گویند دستگیری قریب الوقوع بود. این کمیسر پلیس به دنبال هنگامی که آن را بیش از همه در روز سه شنبه — تلفن تماس فولر بعد از آن به عنوان یک “حرفه ای برجسته است.”

دو مرد ملاقات کرد برای شام در ماه مارس سال گذشته در بوستون که در آن استیو جانسون, که تا به حال به استخدام خود کارآگاه خصوصی برشمرد آگهی در مورد او اعتقاد داشت که پلیس تا به حال از دست رفته با توجه به جزئیات منتشر شده توسط کسب و کار خودی.

در روز دستگیری خانواده جانسون جمع آوری شده برای بداهتا جشن و شامپاین در Cambridge, Mass., اگرچه استیو جانسون بزرگش که متولد شد و چند ماه قبل از دایی اش فوت کرده بود برای پیوستن به با زوم به دلیل covid-19 محدودیت, او گفت:.

“هر کس گریه” استیو جانسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من نمی باید هر گونه شک و تردید در ذهن من است که آنها حق دارند ،

او گفت که او در حال حاضر امیدوار به کسب اطلاعات در مورد جزئیات خود را در مرگ برادر. “آن را عمدی?” او گفت:. “آنها می دانند که هر یک از دیگر از قبل و یا آن را یک فرصت برخورد ؟

“من خیلی به برادر من است که قادر به تصور یا تجسم آنچه او را از طریق رفت همواره بسیار برای من مهم است.”

و طرفداران به خانواده جانسون اعتبار برای تغییر در رسمی نگرش از جمله 2016 تصمیم پلیس برای بررسی مرگ و میر ناشی از 88 مردان و زنان تغییر جنسیت کشته بین سال های 1976 و 2000 — از جمله اسکات جانسون — برای تعیین اینکه آیا مرگ آنها بودند جرایم ناشی از نفرت.

“آنها را نگه داشته این موضوع از جرایم ناشی از نفرت علیه LGBTI جامعه در دستور کار این زمان تمام گفت:” نیکول Asquith سخنگوی استرالیا جنایت نفرت شبکه.

“این یک لحظه برای دیدن یکی از کسانی که در قتل به نقطه که در آن می تواند منجر به دستگیری یک مجرم.”

ادامه مطلب

در حال جرم و جنایت نفرت مضر در افزایش همراه با نفرت از جنایت ؟

به عنوان جرم و جنایت نفرت قوانین گسترش که به حذف به عنوان قربانیان ؟

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی