پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس

هکتور Retamal خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارگر چک مسافران درجه حرارت و سلامت کد در تلفن های خود را در Hankou ایستگاه قطار در ووهان چین در روز سه شنبه. مقامات برنامه برای تست همه ساکنان ووهان پس از عفونت های جدید گزارش شده است.

مقامات چینی در شهر ووهان برنامه برای تست تمام 11 میلیون نفر برای رمان coronavirus تا پایان هفته آینده در گسترده فشار برای خاموش کردن هر گونه باقی مانده از ویروس از اصلی کانون جهانی همه گیر.

همه جانبه ماموریت — روز دوشنبه اعلام کرد و برای پرداخت های منطقه دولت — در تضاد با کمبود تست کیت در برخی دیگر از کشورها از جمله ایالات متحده که در آن مردم در مورد شکایت کرده اند قادر به دریافت یک آزمون با وجود داشتن علائم کروناویروس.

اما دامنه این تلاش تأکید رسمی حساسیت در مورد هر flare-up در ووهان که در آن ویروس پدید آمده در بازار در اواخر سال گذشته. می آید مقامات پس از گزارش شش جدید کروناویروس موارد در دو روز مخدوش کارشناسان بهداشت و درمان پس از 35 روز رگه بدون عفونت.

“این مهم است به درک که تعیین کننده نتیجه مساوی نیست یک پیروزی قاطع; کاهش واکنش های اضطراری سطح مساوی نیست, کاهش سیستم دفاعی گفت:” وانگ Zhonglin یک حزب کمونیست رسمی در ووهان با توجه به دولتی Changjiang روزانه. “ما نباید بی دقتی یا سهل انگاری” او گفت یک ویدئو کنفرانس از مقامات به نام برای پاسخ به ناگهانی موجی از موارد در این شهرستان است.

[چینی آزمایشگاه انجام تحقیقات گسترده در کشنده بت ویروس اما هیچ شواهدی از انتشار اتفاقی]

محلی مقامات بهداشتی گزارش دادند که پنج نفر در یک مجتمع مسکونی ترکیب در ووهان تشخیص داده شد با کروناویروس یکشنبه همه آنها مربوط به یک مرد مسن که تا به حال تایید شده است به عنوان آلوده روز قبل.

همه آنها در زندگی Sanmin ترکیب در شرق و غرب دریاچه منطقه ووهان است که چینی رهبر چین بازدید کرده و در طول سفر به شهرستان پس از وقوع آغاز شد.

عفونت بودند اولین بار در ووهان از شهرستان آمده از آن دقیق 11-هفته مستند در 8 آوریل.

پس از خوشه کشف شد, همه 5,000 ساکنان Sanmin ترکیب — که در آن 20 نفر تست مثبت برای coronavirus در طول مستند — دستور داده شد تا تحت نوکلئیک اسید تست به صفحه نمایش برای این ویروس و بیماری covid-19.

http://www.washingtonpost.com/video/world/wuhan-reports-first-virus-cluster-since-lifting-lockdown/2020/05/12/64c0e62e-aab0-46d0-9e8f-ca0453cb305c_video.html

اما ووهان مقامات تصمیم به رفتن بیشتر است. این شهر اپیدمی پیشگیری و کنترل ستاد صادر اورژانس اطلاع دوشنبه سفارش تمام منطقه مدیریت واحد برای ارائه طرح های سه شنبه برای تکمیل نوکلئیک اسید تست از تمام ساکنان در حوزه های قضایی خود را ظرف مدت 10 روز.

این “10 روز جنگ” خواهد تمرکز بر گروه های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و ناتوان و پر جمعیت جوامع از جمله کسانی که با متمرکز جمعیت مهاجر اطلاع گفت.

بیش از 1 میلیون نفر آزمایش شده است و تا کنون Yicai مالی اخبار سایت گزارش شده است. آن را به نقل از ناشناس ووهان پاسخ اپیدمی مرکز فرماندهی رسمی عنوان کرد و گفت که دولت محلی متوجه شدم که به گسترش دامنه تست برای جلوگیری از موج جدید شیوع است.

[به عنوان coronavirus می رود, جهانی, چین Xi ادعا میکند پیروزی در اولین سفر به ووهان پس از شیوع]

این ووهان خوشه شده است ترسیم 89-سال-پیر مردی که یک تب در مارس 17, اما بهبود در خانه ظرف 10 روز بدون دیدن یک دکتر.

او در آغاز به مسائل مربوط به سلامت دوباره ماه گذشته و هفته گذشته او تایید شد به عنوان داشتن coronavirus. همسر و دو دیگر زوج سالمند در ترکیب همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

شده اند وجود دارد از دیگر موارد طولانی مدت مشابه به مرد مورد گفت: Wu Zunyou ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“در واقع وجود دارد بیش از یک مورد در ووهان; دوره بیماری می تواند گذشته از 30 به 50 روز برای برخی از بیماران مبتلا به” وو گفت: در مصاحبه با شبکه دولتی دوربین مدار بسته. “این ویروس می تواند دیگر به آشکار خود را در بيماران مبتلا به ضعف ایمنی هستند نیز مستعد ابتلا به ‘فایرفاکس’ و ‘آف’ از علائم است.”

پرسید که آیا لازم است برای تست کل جمعیت در ووهان وو گفت تست می تواند هدفمند به مناطق شناخته شده عفونت و که وجود دارد بدون نیاز به انجام آن در مناطق مسکونی رایگان از موارد.

[تهمت می گوید ایالات متحده منجر جهان در coronavirus تست اما تعداد یک داستان متفاوت]

خوشه در ووهان همزمان با موجی از موارد جامعه انتقال در شمال شرق استان جیلین باعث نگرانی در مورد یک موج جدید در عفونت. شولن شهرستان در تلويزيون در حال حاضر در “جنگ به حالت” به مهر کردن ویروس با توجه به مقامات شهرستان با تمام مکان های عمومی و حمل و نقل عمومی خارج از محدوده.

اما چینی کارشناسان پزشکی تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم آن بود که موج جدیدی از این بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت و نه جزئی جدید اوج” وو گفت. “ما تا به حال این بیماری تحت کنترل پس از بیش از سه ماه تلاش و تجربه قابل توجهی در تشخیص و [بیماری] اطلاع رسانی. بنابراین ما نمی خواهد اجازه می دهد تا پراکنده موارد به توسعه به شیوع گسترده.”

دیگران به توافق رسیدند.

“با توجه به پیچیدگی covid-19 است که معلوم نیست دوره کمون است و گاهی اوقات بدون علامت از جمله انواع پراکنده موارد کاملا نرمال” وانگ Peiyu معاون دانشگاه پکن در دانشکده بهداشت عمومی گفت: حزب کمونیست مرتبط جهانی بار تلخیص.

لیو یانگ و شعر Li در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

پس از جنگ تجارت و همه گیر چین و ایالات متحده گام در مبارزه با بیش از روزنامه نگاری

استرالیا coronavirus اختلافات با چین در حال رشد است. بنابراین بحث بیش از آن روابط اقتصادی پکن.

ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*