دهلی نو: یمن فعال حقوق بشر Tawakkol Karman ادعا کرده است که او مواجه است “گسترده قلدری” توسط عربستان سعودی رسانه ها پس از او به عنوان یکی از 20 اولیه اعضا در تازه تشکیل Facebook نظارت هیئت مدیره.

“من در معرض گسترده قلدری و یک کمپین اسمیر توسط عربستان را رسانه ای و متحدان آن” نوشت Karman در توییتر پست در روز دوشنبه.

“چه چیزی مهم تر است در حال حاضر به امن از اره استفاده می شود برای برش #jamalkhashoggi بدن به قطعات اضافه شده” جایزه صلح نوبل, برنده جایزه با اشاره به کشتار عربستان روزنامه نگار.

از Facebook نظارت هیئت مدیره رو درگیر در بحث همیشه از Karman نام اعلام شد هفته گذشته به عنوان یکی از 20 اولیه اعضای هیئت مدیره.

هیئت مدیره گفت: آن بررسی خواهد شد که آیا محتوای سازگار با Facebook و Instagram را از سیاست ها و ارزش ها و همچنین به عنوان یک تعهد به رعایت آزادی بیان در چارچوب هنجارهای بین المللی حقوق بشر.

آن خود را متعهد به تصمیم گیری مبتنی بر این اصول و تاثیر بر کاربران و جامعه بدون توجه به Facebook سیاسی و یا اعتباری ،

تصمیمات هیئت مدیره خواهد بود با اتصال on Facebook, مگر می تواند به اجرای نقض قانون است.

اما Karman ورود در هیئت مدیره به استقبال جنجال به خاطر گذشته اش پیوند به یمن حزب اصلاح اخوان المسلمین بازو در یمن.

اخوان ممنوع است و در برخی از کشورهای خاورمیانه آن را به عنوان در نظر گرفته شده است به عنوان یک سازمان تروریستی توسط چند دولت.

شناخته شده برای نقش خود را در ترویج خشونت تغییر در یمن در سال 2011 بهار عربی Karman تاسیس غیر انتفاعی “زنان روزنامه نگار بدون زنجیر”.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de