دهلی نو: برنده جایزه نوبل و اقتصاددان Abhijit بانرجی گفت که او مطمئن نیست که آیا هند به دست آورید اگر کسب و کار تغییر از چین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ممکن است به ذکر است که گزارش ها ادعا می کنند که شرکت های چند ملیتی در حال آماده شدن برای تغییر کسب و کار خود را به کشورهایی که نیروی کار ارزان مانند هند و اندونزی و تایوان و غیره.

نارندرا نخست وزیر و وزیر اتحادیه راوی شانکار پراساد خواسته متحده برای استفاده از این فرصت است.

دولت های ایالتی آغاز مذاکرات

پس از پیشنهاد دولت را به آغاز مذاکرات با شرکت ها شرکت ها. اوتار پرادش آغاز مذاکرات با شرکت هایی از جمله لاکهید مارتین, Adobe, Inc Honeywell بوستون علمی سیسکو سیستم فدرال اکسپرس و غیره. برخی از ایالت ها نیز تصمیم به ایجاد تغییرات در قوانین کار.

این برنده جایزه نوبل باور ندارد که آن را به نفع هند است. “اگر چین depreciates ارز خود را, مردم ادامه خواهد داد به خرید محصولات چینی آن را به عنوان در دسترس خواهد بود در نرخ ارزان تر” او اضافه شده است.

دادن پول مستقیم به مردم: Abhijit بانرجی

او بار دیگر گفت که مردم باید پول به طور مستقیم اگر دولت مایل به احیای اقتصاد سریع.

صحبت کردن در مورد مهاجران بحران او گفت که اورژانس کارت های جیره بندی باید با توجه به همه آنها برای یک دوره 3-6 ماه می باشد.

وی تاکید کرد: نیاز به افزایش این تست برای COVID-19.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de