Aadhar ارتباط با جیره کارت خط زمان تمدید تا 30 سپتامبر

دهلی نو: اتحادیه دولت تمدید مدت زمان برای کاشت این Aadhaar کارت با تمام کارت های جیره بندی/ذینفع.

در حال حاضر به عنوان در هر زمانی با توجه به تمام متحده 30 سپتامبر سال 2020

گزارش زیر در یک بخش از مطبوعات امروز که جیره کارت از کسانی که نمی ارائه Aadhar, شماره لغو خواهد شد دولت روشن است که این تاریخ تمدید شده است. جدول زمانی داده شده به تمام متحده/UTs تحت Aadhaar اطلاع رسانی وزارت مواد غذایی و توزیع عمومی مورخ 07.02.2017 (به عنوان اصلاح شده از زمان به زمان) برای تکمیل بذر از Aadhaar اعداد با تمام کارت های جیره بندی/ذینفع تمدید شده است تا به 30/09/2020 توسط گروه.

تا پس از آن گروه صادر شده است دستورالعمل های روشن به تمام متحده/UTs رجوع شود به نامه مورخ 24.10.2017 و 08.11.2018 که هیچ واقعی ذینفع/خانواده باید محروم از حق سهمیه مواد غذایی سبوس دار و یا نام خود را/کارت های جیره بندی نخواهد بود و حذف شد/لغو تنها در زمین و نه در اختیار داشتن یک Aadhaar شماره.

بیشتر دستورالعمل نیز صادر شده است که مواد غذایی دانه تحت NFSA نباید انکار کرد با توجه به شکست های بیومتریک / Aadhaar اعتبار ذینفع به دلیل ضعیف بیومتریک از ذینفع مسائل با شبکه/اتصال/لینک یا هر گونه دیگر به دلایل فنی.

در طول بحران کنونی وضعیت, یک روش عملی مورد نیاز است به طوری که هیچ فقیر و یا مستحق فرد یا خانواده را از دسترسی به مواد غذایی سبوس دار است. در دوره به دلیل پیوند Aadhar به جیره کارت و بهره مند خواهد شد اطمینان حاصل شود که هیچ کسی حق چنین جیره را رد کرده است از جمله دسترسی داشته باشید. با توجه به تلاش بی امان مرکزی و دولت/UT دولت در حال حاضر حدود 90 درصد از تمام 23.5 Cr. کارت های جیره بندی در حال حاضر کشت با Aadhaar تعداد سهمیه دارندگان کارت (یعنی حداقل یکی از اعضای خانواده); در حالی که نزدیک به 85 درصد از تمام 80 کرور ذینفع نیز کشت خود را Aadhaar با شماره های مربوطه خود را جیره کارت.

بیشتر از همه نگران متحده/UTs در حال ساخت تلاش مستمر برای تکمیل Aadhaar بذر از باقی مانده سهمیه کارت/ذینفع تحت NFSA. آن مشخص شده است که این بخش آغاز اجرای ملی / بین دولت قابل حمل NFSA جیره دارندگان کارت تحت عنوان “یک ملت یک جیره کارت” طرح به عنوان بخشی از یک بخش مرکزی طرح در ‘مدیریت یکپارچه از سیستم توزیع برای محافظت از منافع فقیر و مهاجر ذینفع.

برای رسیدن به بدون درز بین دولت قابل حمل معاملات از یک جیره کارت ضروری است به یک مخزن متمرکز برای حفظ منحصر به فرد کارت های جیره بندی/ذینفع داده ها از تمام متحده/UTs تحت پوشش NFSA. بنابراین بذر از Aadhaar اعداد بحرانی می شود در ایجاد یک رکورد منحصر به فرد از هر یک واجد شرایط سهمیه دارنده کارت/ذینفع تحت NFSA در کشور به طوری که او/او حق محافظت شده است.

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*