65 بلیط داده شده در ترافیک سرکوب در مهر و موم در ساحل منطقه

افسران دست از 65 بلیط ترافیک در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و در نزدیکی مهر و موم ساحل جاده در روز شنبه, مه 9 به عنوان بخشی از آخرین اجرای عملیات سرکوب خطرناک و discourteous رانندگان در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

این عملیات مشترک بین مهر و موم ساحل, اداره پلیس و گشت بزرگراه کالیفرنیا به وست اداری منجر به 65 تقدیر نامه از جمله بلیط های صادر شده برای سرعت بارگذاری اگزوز منقضی شده ثبت نام رانندگی بدون مجوز نادیده گرفتن علائم توقف و دیگر موارد نقض, به گفته پلیس در بیانیه ای.

این عملیات منجر به از رزیدنت شکایت در مورد رانندگان سرعت با استفاده از خروش و اصلاح اگزوز و عدم عملکرد برای عبور و مرور, پلیس گفت:.

“سخت کوش اجرای ترافیک یکی از بهترین راه ها برای کاهش تصادفات جدی,” مهر و موم ساحل, رئیس پلیس فیلیپ Gonshak گفت. “به منظور نگه داشتن جاده های امن مهم است که افسران ما تماس رانندگان که درایو خطرناکی و با کمی توجه به ایمنی از دیگران است.”

به عنوان به طور کلی میزان ترافیک در بزرگراه های محلی جاده کاهش یافت در طول coronavirus stay-at-home سفارشات حوادث سه رقمی سرعت سر به فلک کشید است با توجه به CHP آمار. برای شهرهای ساحلی است که به معنای رانندگان به خصوص در تعطیلات آخر هفته, بالا بردن سرعت همراه PCH از جمله حوادث مربوط به رانندگان supercars مانند Lamborghinis و فراری سرعت از طریق جنوب اورنج کانتی. به نوبه خود که منجر به ده ها تن از شکایت توسط ساحل ساکنان شهر است.

مشابه سرکوب در اولین آخر هفته ماه در لاگونا بیچ دانا پوینت و نیوپورت بیچ مناطق منجر به بلیط برای 186 رانندگان در درجه اول برای سرعت و یا revved تا اگزوز. پلیس و سازمان های متعهد به افزایش عمومی خود را با حضور در این مناطق به جلو رفتن.

CHP در هفته های اخیر نیز در پایین ترک خورده آزادراه speeders از جمله چهار ساعت عملیات در تاریخ 23 آوریل که منجر به بیش از 150 استناد در اورنج کانتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*