14 ساله دختر مدرسه ای سوخته زنده

چنای: در یک حادثه وحشتناک یک دختر 14 ساله ای بود که بر روی آتش در تامیل نادو را ویللوپورم منطقه توسط دو مرد متعلق به حاکم AIADMK. دختر که تا به حال دچار 95 درصد سوختگی درگذشت در روز دوشنبه کشته شده است.

AIADMK اخراج ادعا قاتلان از حزب

با افزایش اضطراب عمومی بیش قتل وحشیانه این AIADMK به اخراج دو اتهام قاتلان از حزب.

به گفته پلیس Jayashree دختر از مغازه کوچک-صاحب Jayapal شده و بیانیه ای را به دادرس نامگذاری دو نفر – G. Murugan و K. Kaliaperumal – به عنوان افرادی که تا به حال او را در آتش.

جرم و جنایت رخ داده در روز یکشنبه در Sirumadurai منطقه در نزدیکی Thiruvennainallur زمانی که دختر بود به تنهایی در خانه او.

در جلسه این دختر گریه می کند و دود بیرون آمدن از خانه همسایه با عجله در و شوکه شده بودند برای دیدن وضعیت او. آنها در زمان به بیمارستان دولتی که در آن او نفس او گذشته است.

پلیس گفت: سرپرستان که Murugan و Kaliaperumal گرفته شده اند را بازداشت و مورد سوال.

قبلی دشمنی

به گفته یک مقام پلیس وجود داشته است قبلی دشمنی بین پدر دختر ادعا قاتلان.

در ضمن عمده احزاب مخالف خواستار مجازات شدید نشوند.

خواستار سریع و شدید مجازات برای دو متهم از جمله یک سابق شهرداری و شورا مخالفت DMK رئیس جمهور M. K. استالین در روز دوشنبه ادعا کرد که این دو با بستن دست و پاهای Jayashree پر دهان خود را با یک پارچه و او را شعله ور.

دختر بود بستری در یک بیمارستان دولتی با 95 درصد سوختگی و مرگ او اعلام به دادرس به نام دو AIADMK اعضا به عنوان مجرمان او اضافه شده است.

با توجه به استالین است و دوم چنین جرم زنده زنده سوزاندن دانش آموز توسط AIADMK اعضای. یک اتوبوس به آتش کشیده شد در دهرمپوری که در آن سه نفر از دانش آموزان دختر تامیل نادو کشاورزی دانشگاه زنده سوزانده شدند در سال 2000.

استالین خواست پلیس به بی طرفانه عمل می کنند

استالین خواست پلیس به عمل بی طرفانه و اطمینان از دقیقترین مجازات برای مجرمان است.

به طور مشابه, PMK بنیانگذار S. Ramadoss گفت: هر چه بود گذشته دشمنی وحشتناک عمل از زنده زنده سوزاندن یک دختر نمی تواند مجاز است.

Ramadoss در یک توییت گفت: قاتلان باید به سرعت مجازات در چنین راهی که آن را همچنان به عنوان یک درس برای چنین قاتلان.

MDMK دبیر Vaiko بیش از حد خواستار سریع و شدید مجازات برای قاتلان.

در ضمن حکم AIADMK اعلام کرد اخراج Murugan و Kaliaperumal از حزب و اخراج از حزب خود پست.

در بیانیه ای مشترک AIADMK هماهنگ کننده و معاون وزیر O. Panneerselvam و مشترک هماهنگ کننده و وزیر K. Palaniswami نیز خواسته دیگر اعضای حزب به هر گونه تماس با این دو نفر است.

Palaniswami, condoling مرگ Jayashree اعلام کرد یک solatium تومان 5 لاخ به خانواده اش.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de