پونا/شیکاگو: با هدف کمک به سرمایه گذاران و کسب و کار و کارآفرینان و استارتاپها در طول COVID-19 pandemic بار در جهان, اولین حلال فرشتگان شبکه راه اندازی شد در روز یکشنبه.

این شبکه خواهد ارائه فرصت های بازار به شیر $5 تریلیون دلار ارزش حلال مصرف کننده در بازار جهانی است. این ذات بازار است و انتظار می رود به رشد دلار 9.71 تریلیون دلار تا سال 2025.

آن است که تاسیس شده توسط هندی آمریکایی دکتر Tausif ملک است که یک کارآفرین سریال بر اساس پونا هند و شیکاگو, ایالات متحده آمریکا.

او گفت: هند بزرگترین تولید کننده حلال کالاهای مصرفی و بزرگ فرصت های بازار در خاورمیانه و شمال آفریقا و آسیای جنوب شرقی.

حلال فرشتگان شبکه خواهد بود 1st فرشتگان شبکه حمایت Blockchain فن آوری است. زمینه های مورد علاقه برای سرمایه گذاری خواهد بود آینده فن آوری (mit media lab, Fintech هوش مصنوعی و غیره) متوسط, مد و لوازم آرایشی, خرده فروشی, دارو, مواد غذایی, کافه و رستوران پردازش مواد غذایی و گردشگری.

با توجه به آن فرمت قبلی خود ابتکار عمل را از همه مسلمان هند راه اندازی کسب و کار شبکه (AIMBSN) هند تنها (AIMBSN) بسیار منحصر به فرد کسب و کار اکوسیستم و هدف از این همه مسلمان هند راه اندازی کسب و کار شبکه (AIMBSN) است که برای ایجاد روحیه کارآفرینی و مشارکت میان مسلمان جامعه به طوری که آنها می توانند شرکت کنند و کمک به فعالیت های اقتصادی از سرزمین مادری خود هند است.

حلال فرشتگان شبکه خواهد بود بر اساس فرمت سنتی فرشتگان شبکه که در آن عضویت خواهد بود ارائه شده به سرمایه گذاران فرشته, سرمایه گذاری, شرکت ها, سازمان ها و راه اندازی آنها می تواند شبکه با یکدیگر برای سرمایه گذاری و کسب و کار.

بنیانگذار دکتر ملک گفت:, “15% از جمعیت هند مسلمانان است و آنها می خواهند سهم خود را از $1 تریلیون دلار در دولت هند چشم انداز از $5 تریلیون اقتصاد تا سال 2024”.

حلال فرشتگان شبکه نیز راه اندازی دفاتر در شورای همکاری خلیج فارس و اروپا و جنوب شرق آسیا است. حلال فرشتگان شبکه خواهد بود میزبانی حلال Angels & سرمایه دو روز اجلاس 2021, برای, شبکه, راه اندازی ویترین و همکاری استراتژیک.

“زمانی که بحث این ایده با سرمایه گذاری و راه اندازی جامعه; آنها همه رو هیجان زده در مورد حلال فرشتگان بستر شبکه و اجماع بود و این امر می تواند وضعیت برنده-برنده برای هر کس برای غلبه بر COVID-19 pandemic” او اضافه شده است.

در مورد حلال بازار مصرف

• جهانی حلال اندازه بازار است که انتظار می رود برای رسیدن به دلار 9.71 تریلیون دلار تا سال 2025 (رویترز 2019).

• توسعه اقتصادی پیشرو در کشورهای اسلامی مانند هند و اندونزی و مالزی و پاکستان و نیجریه و ایران است که انتظار می رود به افزایش جهانی محصولات حلال رسیدن به بازار در طول سال های آینده (رویترز 2019).

• شامل غذای حلال, سفر, لوازم آرایشی, متوسط, مد و مالی اسلامی تقاضا برای کالا و خدمات است که چین با اصول اسلامی در حال افزایش است اما فقط $745 میلیون فاش سرمایه گذاری در سهام خصوصی به سرمایه گذاری در اقتصاد اسلامی بیش از سه سال به مراتب کمتر از $595 میلیارد دلار در سهام خصوصی و سرمایه سرمایه گذاری که در سطح جهان رخ داده است در سال 2017 به گزارش.

• مسلمان آسیایی tech آمدن امید به فریب اسلام 1.8 میلیارد پیروان.

• جوامع مسلمان هستند به عنوان فن آوری زرنگ و دانا به هر گونه دیگر خود را به خصوص اعضای جوان که بخشی از افزایش جهانی از ‘وای’ و خود را به جلو فکر کردن می-آیا طرز فکر. با شکستن مرزها از طریق سیستم عامل های دیجیتال آن است که راحت تر از همیشه برای اسلام محور کارآفرینان برای دسترسی به جمعیت مسلمان جهان از 1.7 میلیارد نفر است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de