گلگت [M]: مغازه داران در NLI بازار برگزار شد اعتراض به تبعیض توسط دولت محلی در میان مستند در اشغال گلگت بلتستان.

آنها سرزنش مقامات اجازه می دهد نشان می دهد که در بازارهای دیگر باقی می ماند باز با زمان تعیین شده اما مغازه های خود را بسته برای بیش از یک ماه است.

پس از نام ‘شمالی, نور, پیاده نظام” یا NLI هنگ از ارتش پاکستان در بازار است که در آن یکی می توانید کالاهای چینی از لباس به ماشین حساب.

مولانا Maqbool میر یک معامله گر گفت: “من در بازگشت از سبزی بازار و آن را به سر می برند. آیا آنها رو تهدید از coronavirus? به ما گفته شد که ما روبرو خواهد شد coronavirus تهدید در مساجد بنابراین ما به دنبال محدودیت. در این بازار بسیاری از مغازه داران که درآمد روزانه. کشمیری بازار و بازارهای دیگر باز هستند. همه مغازه ها باز هستند. چرا مغازه ها در این بازارها باز هستند و نه در NLI بازار؟”

الطاف حسین یکی دیگر از مغازه دار گفت: “ما نه انسان? چرا این تبعیض علیه ما ؟ تاج تهدید است که تنها در NLI بازار و نه به دیگران که در حال باز نگه داشته. ما نیاز به فروشگاه ما اجازه داده می شود برای باز کردن یک زمان خاص است.”

از مجموع 30,941 موارد در پاکستان اشغال شده گلگت-بلتستان گزارش 442 موارد و در حالی که 86 مورد در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M).

گلگت بلتستان مرزهای چین در استان سین کیانگ که در آن تعداد زیادی از مهندسین و کارگران درگیر در ساخت و ساز از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) پروژه.

مردم محلی مواجه شده اند یک خطر شدید از COVID-19 به عنوان منطقه فاقد مناسب امکانات بهداشتی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de