سید علی مجتبی

چنای: تامیل نادو دولت ساخته شده خارجی بازداشتگاه در Borstal مدرسه در Puzhal زندان پیچیده در شمال شرقی چنای.

این مرکز بازداشت یکی از انواع آن که در آن 125 اتباع خارجی متعلق به Tablighi Jamaat (TJ) خواهد بود قرار دارد. آنها در حال حاضر تحت بازداشت خانگی در Saidapet Sub-زندان واقع در مرکز چنای.

خارجی یعنی اعضای دستگیر شده بودند از نقاط مختلف تامیل نادو برای نقض ویزا هنجارهای. آنها را معطوف به اردوگاه ویژه در Borstal مدرسه هنگامی که آنها به طور منظم با قرار وثیقه از دادگاه صالح.

در میان 125 اتباع خارجی وجود دارد 12 زنان هستند واعظان. وجود 13 نر از اعضای بنگلادش 13 از میانمار, 14 از تایلند بیش از 10 از مالزی 46 از اندونزی در میان آنها 6 زن هستند 8 از اتیوپی در میان آنها 4 و 9 از فرانسه علاوه بر کشورهای دیگر است.

بسیاری از میان کسانی خارجی TJ اعضای بازداشت هستند و هیچ راه متصل به Tablighi Jamaat رویداد که در دهلی نو و در تامیل نادو خیلی قبل از TJ – تاج پیوندی یافت شد.

فدراسیون مسلمان سازمان ها و احزاب را محکوم کرد دستگیری Tablighi Jamaat واعظان از کشورهای خارجی است.

P A Kajamoinudeen Bakavi رئیس فدراسیون که شامل 24 سازمان ها و احزاب سیاسی خواستار آزادی فوری واعظان و تبعید به کشورهای مربوطه.

فدراسیون ابراز نگرانی راه تامیل نادو دولت است درمان این اتباع خارجی. “این خارجی واعظان سفر کرده بود به تامیل نادو با مدرک معتبر مدارک سفر, اما آنها به درمان مانند تروریست ها” Bakavi در بیانیه ای گفت.

“من خواسته اند دولت برای درمان واعظان احترام و اقدامات لازم را برای ارسال آنها به کشورهای متبوع خود” Bakavi گفت.

M. H. Jawahirullah جمهور ‘Manithaneya Kairali Katchi,’ یک مسلمان حزب سیاسی مورد سوال منطق ایجاد dentation مرکز برای خارجی ها یعنی اعضای دولت است.

“این است که شاید اولین بار در تاریخ است که یک اردوگاه ایجاد شده است برای خارجی بازدید از یک کشور دیگر” او گفت:.

“خارجی متعلق به Tablighi Jamaat آمده بود به دولت در زیارت اما دستگیر شدند اتهامات واهی در دستور دولت مرکزی” است که مغرضانه نسبت به مسلمانان به عنوان هر کس می داند, او گفت:.

“کسانی که در بازداشت نگه داشته در Sidapet sub-زندان و زندگی در شرایط انسانی. دلیل این است که این زندان ساخته شد و در طول حکومت بریتانیا و طبقه های خود را آسیب دیده. خارجی ها ساخته شده است به خواب در طبقه است که سطح خشن,” او گفت:.

به MMK رهبر گفت: “این اولین بار نیست که هر کسی که تا به نقض قوانین ویزا, اما این اولین بار است که هر تبعه خارجی دستگیر شده است برای شکستن این قانون است. در حال حاضر آنها را مجبور به رفتن را از طریق حرکت به قید وثیقه و به صورت آزمایشی دادگاه قبل از آنها فرستاده می شود. تا سپس آنها را نگه داشته و در اردوگاه ویژه. این مضحک است,” او گفت:.

M. H. Jawahirullah که مشغول گرفتن وثیقه برای خارجی TJ اعضا گفت: تا کنون تنها شش نفر از آنها را باید به قید وثیقه و به Borstal مدرسه ویژه اردوگاه وثیقه درخواست از بقیه است که با تاخیر برای برخی از دلیل و یا دیگر. این نشان می دهد که ضد اسلام نگرش تامیل نادو دولت MMK رهبر گفت.

M. H. Jawahirullah التماس برای توجه جهانی برای راه خارجی ها در درمان, Tamil Nadu. “من تعجب اگر تامیل نادو دولت انجام داده اند همان به خارجی اعضای دیگر ادیان سفر به دولت برای موعظه اهداف’ او گفت.

این ‘Manithaneya Kairali Katchi رئیس جمهور خواستار آزادی فوری همه خارجی TJ اعضا و خواسته دولت را به اتخاذ اقدامات لازم برای ارسال آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. او همچنین خواستار بسته شدن فوری از اردوگاه ویژه است که یک فاحش نقض حقوق بشر است که بیش از حد از خارجی بازدید از بزرگترین دموکراسی در جهان است.

این خارجی TJ اعضای آمده بود به هند در ویزای توریستی. آنها در بازدید از بخش های مختلف تامیل نادو برای موعظه اهداف است. برخی از آنها آمده بود به دولت زودتر به کرونا – مرکز پیوندی کشف شد و برخی آمده بود پس از حضور در TJ کنفرانس در دهلی نو. پلیس ایالتی دستگیر همه آنها ظاهرا به دستور وزارت امور دهلی نو است.

بخش زندان گرفته بود مراحل را به اطمینان حاصل شود که آنها نگه داشته و تحت نظارت پزشکی تیم است. آنها باقی خواهد ماند در بازداشت تا خود را دنباله دار می شود و دستور به اخراج.

مدیر کل پلیس, زندان, سونیل کومار سینگ گفت: این خارجی TJ اعضای دارای عدم دسترسی به دیگر زندانها در Puzhal زندان پیچیده است. “هیچ امکان از زندانیان از جمله محکومان گرفتن تحت تاثیر Covid-19 دلیل وجود دارد مطلقا هیچ شانس خود را از آمدن به تماس با افراد تازه وارد به این دلیل که Borstal مدرسه کاملا یک نهاد مجزا در Puzhal, زندان, پیچیده,” او اضافه شده است.

در میان کسانی که در بازداشت خانگی در Sidapet’ sub-زندان تنها 6 اتباع تایلندی به دست آمده اند به قید وثیقه و معطوف به Borstal مدرسه در Puzhal زندان است.

سید علی مجتبی یک روزنامه نگار مستقر در چنای است. او را می توان در تماس syedalimujtaba2007@mail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de