وضعیت به روز رسانی: بالا بردن عصا را باز در هانتینگتون بیچ

شهرستان گشت و گذار به طور رسمی استقبال آن بالا بردن نیشکر انگشتان مرغ در سهشنبه, مه 5.

این رستوران در کنار وودی کسی که شام میخورد در مرکز خرید با Stater وارنر در Adams خیابان شرق Brookhurst خیابان.

باتون روژ لوئیزیانا مبتنی بر مرغ انگشت های زنجیره ای شده است در گسترش حالت طریق اورنج کانتی, باز, 11 رستوران در 10 شهرستانها. دیگر نسبتا تازه واردان عبارتند از eateries در آناهایم هیلز و سانتا آنا.

زنجیره ای انجام داده است بهترین خود را به ماندن بگیرید پیش از COVID-19 همه گیر است که قرار دادن میلیون ها نفر از کارکنان رستوران در سراسر کشور ،

بالا بردن عصا بنیانگذار و همکاری مدیر عامل شرکت تاد گور گفت QSR مجله این شرکت قادر به جلوگیری از اخراج. زنجیره ای بسته 33 non-درایو-از طریق واحد از 500 رستوران در سراسر ایالات متحده

“ما سرود پس از آن بود که هیچ عضو خدمه پشت” گور گفت QSR. “من می خواستم این تیم که رفت به این بیماری همه گیر به تیم ما آمد ،

 • اردک defenseman Korbinian Holzer, سمت چپ می رسد برای جن در بازی روز چهارشنبه در برابر Oilers در هوندا سنتر. (عکس Kyusung گونگ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • استرالیا کیت کمپبل است و مورد استقبال هم تیمی های پس از مهار این تیم به طلا در زنان 4×100 متر آزاد رله به عنوان ایالات متحده’ کتی Ledecky به نظر می رسد در طول مسابقه شنا شنبه.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • New York Islanders جناح چپ نیکولای Kulemin (86) است. ی توسط پادشاهان defenseman جیک Muzzin (6) در طول دوره دوم در روز شنبه در نیویورک است. (AP Photo/جولی Jacobson)

 • ارتش ایالات متحده Master Sergeant Cedric پادشاه دو معیوب از بهار دریاچه N. C. خود را می پذیرد مدال برای اتمام اجرای دیزنی 10k در دیزنی لند توچال صبح روز شنبه.

 • صخره ممکن است در 13031 تاج محل در توستین یک خریدار در 10 روز. (عکس از رایان Garvin)

 • Laverne Cox می رسد در 8 سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود ناهار برگزار شد در Beverly Wilshire هتل در پنج شنبه, فوریه. 19, 2015 در بورلی هیلز کالیفرنیا. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP)

 • دیوید Greuel, 10, سمت چپ و گیج مونسون, 7 در “برادران رایت پرواز” در این سال مراسم مجلل.

 • هر چند این بسته چند هفته پیش ثبت نام برای قلعه نجابت Shoppe در Fantasyland در دیزنی لند است که هنوز هم حلق آویز در بالای درب. برخی از صفحه نمایش هنوز هم وجود دارد در ویندوز بیش از حد. (عکس از علامت Eades اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • 86 لیندا جزیره, ساحل نیوپورت (عکس توبی Ponnay)

رستوران فروش فقط یک غذای اصلی: مرغ سوخاری انگشتان ساخته شده از گوشت سینه. مشتریان می توانید از یک فرد بخش تمام راه را تا به خانواده وعده های غذایی و پذیرایی پلاتر. طرف شامل تگزاس نان تست سالاد کلم و سیب زمینی سرخ کرده.

آدرس: 10142 Adams Ave.; تلفن: 714-378-0300; درایو-از طریق ساعات کار: 9 صبح تا نیمه شب دوشنبه تا یکشنبه.

Hoag موسسه رزومه اعمال جراحی الکتیو

Hoag موسسه ارتوپدی در ارواین آمریکا را از سر گرفت انتخابی اعمال جراحی الکتیو.

موسسه گفت: حرکت ساخته شده بود با راهنمایی های جدید از فدرال و دولت های محلی و سازمان های دولتی و هم راستا با یک روش توصیه شده توسط آکادمی آمریکایی جراحان ارتوپدی و سایر بالینی سازمان.

“ما را به سر انجام الکتيو ارتوپدی روش با دقت انتخاب شده بیماران در درجه اول به صورت سرپایی و در آن دسته از بیماران با کمتر مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است افزایش خطر جراحی گفت:” رابرت Gorab, M. D., افسر ارشد پزشکی از Hoag موسسه ارتوپدی.

تمام بيماران کانديد اعمال جراحی نیاز به آزمایش می شود سه روز قبل از عمل جراحی برای COVID-19. پس از تست تمام بيماران مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در خانه قبل از ورود در این مرکز به روش خود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به hoagorthopedicinstitute.com

دانش آموز جدید مسکن

UC Irvine, بیشتری داشته باشند, دانش آموز مسکن تا سال 2022.

A $215 میلیون پروژه اعطا شده است برای ساخت تیم طراحی Hensel فلپس | Mithun به توسعه Verano 8 دانشجوی مسکن.

Verano, 8 361,300 فوت مربع استفاده از مخلوط مسکونی ترکیب خواهد خانه 1,050 دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ملایمت فضاهای در شش ساختمان.

طراحی در حال انجام است و تکمیل ساخت و ساز پیش بینی شده است در تابستان سال 2022.

USC اجاره دفاتر در نزدیکی Hoag

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اجاره یک از 30000 فوت مربع ساختمان در 330 پیر نیوپورت بلوار. سراسر از Hoag یادبود پروتستان بیمارستان.

نیومارک کریگ نایت فرانک مذاکره اجاره نامه به صورت پیشرفته پزشکی خواص صاحبان نیوپورت بندر پزشکی پلازا.

NKF اجرایی, مدیر عامل Garth هوگان و مدیر عامل جان Scruggs به نمایندگی از نیوپورت بیچ و مبتنی بر پزشک متعلق به شرکت توسعه و متخصص در دفاتر پزشکی.

Scruggs گفت: USC برنامه ای برای استفاده از تسهیلات به عنوان یک درمانگاه و شروع به مستاجر بهبود با برنامه.

دانشگاه به نمایندگی های خارج از شرکت.

معاملات

ارواین چشم انداز ساختمان دو طبقه multitenant ساختمان اداری در 17772 ارواین بلوار. در توستین شده است به فروش می رسد برای $3,275,000 به طلایی بالا, LLC با توجه به نائینی سرمایه است.

معاون ارشد رئیس جمهور استیون Ehrich و جان Bosko با نائینی سرمایه سرمایه گذاری گروه خدمات نمایندگی فروشنده, R&B, سرمایه گذاری, LP.

این 16,325 فوت مربع ساختمان 90 درصد اجاره به 21 مستاجران با توجه به نائینی.

جدید دین در Chapman

دکتر مایکل Ibba خواهد بود که بعد از رئیس دانشگاه چپمن را Schmid در, دانشگاه علم و صنعت آغاز ژوئیه 31.

Ibba در حال حاضر در دانشگاه ایالتی اوهایو که در آن او را استاد و رئیس بخش میکروب شناسی و مدیر دانشیار بیماری های عفونی موسسه. او همچنین مدیر شرکت از موسسه ملی بهداشت (NIH) سلولی مولکولی و بیوشیمی علوم برنامه های آموزشی.

او در پژوهش حاضر با تمرکز بر دو چالش های مرتبط: چگونه باکتری ها در برابر آنتی بیوتیک ها و دیگر تنش ها و چگونگی استفاده از این دانش برای توسعه روش های درمانی جدید است که غلبه بر مقاومت آنتی بيوتيکی.

Jason Keller است موقت دین از Schmid در کالج.

سر از مدرسه به نام

هدر هریسون شده است به نام “مدیر مدرسه” در Mariners مدرسه مسیحی در کوستا مسا.

با توجه به مدرسه او به ارمغان می آورد 19 سال تجربه در آموزش و پرورش به نقش و از جمله از 10 سال تدریس و 9 سال از اداری و رهبری است. او به عنوان مدرسه اصلی در MCS از سال 2013 در حالی که به طور همزمان در خدمت به عنوان موقت از مدرسه.

به روز رسانی وضعیت است گردآوری شده از مطبوعات کمک نویسنده کارن لوین و ویرایش شده توسط کسب و کار ویرایشگر سامانتا Gowen. ارسال اقلام و عکس های با وضوح بالا به [email protected] اجازه می دهد حداقل یک هفته برای انتشار. موارد ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*