یک تیم SWAT از آناهایم حمله به یک خانه در کنار رودخانه اوایل جمعه, دستگیری یک مرد پلیس این باور بود که در یک کشنده آناهایم پارک تیراندازی بیش از یک سال و نیم پیش.

آناهایم پلیس گفت: Fabian سانتیاگو Mascareno, 22 در خانه هنگامی که با مگس کش زدن افسران در خدمت یک حکم جستجو در حدود ساعت 3 صبح به او تسلیم و در حال حاضر برگزار شد و بدون قرار وثیقه در اورنج کانتی.

پلیس می گویند Mascareno و دیگری مرد 24-ساله Hipolito سانچز — راه می رفت تا به یک گروه از چهار مرد حلق آویز کردن در چاپارل پارک 1770 غرب برادوی در حدود 3 p. m. on Oct. 25, 2018.

این روشن نیست که چه اتفاقی افتاده است اما پلیس گفت: یا Mascareno یا سانچز از جیبش یک تفنگ و شروع به شلیک.

گلوله زده و دو نفر از مردان یک Merfy ریورا درگذشت و دیگری زده شد اما جان سالم به در آسیب های خود را. دو نفر دیگر در این گروه بودند آسیبی نرساند.

پلیس نیست دقیق انگیزه برای عکسبرداری فراتر از گفتن آنها بر این باورند که باند مرتبط است.

“وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از رویارویی” گفت: Sgt. شین Carringer. “من باور دارم (مظنون’) باند عمل در آن منطقه در اطراف پارک.”

سانچز دستگیر شد و چند روز بعد. او متهم بود با یک تعداد از قتل و سه فقره اقدام به قتل است.

او هنوز رتبهدهی نشده است سعی Carringer گفت. اورنج کانتی اهل بیت سوابق نشان می دهد سانچز است که هنوز هم برگزار می شود بدون وثیقه و هیچ آینده دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده است.

آناهایم کارآگاهان گفته اند که آنها باور دارند که در واقع اخراج تفنگ و یا چگونه بسیاری از عکس از کار اخراج شدند. سانچز و Mascareno متهم شدند عینا هر کدام با یک تعداد از قتل و سه فقره اقدام به قتل است.

شاهدان نزدیک گفت: آنها شنیده حداقل دو عکس و سپس فریاد در اطراف زمان عکسبرداری است.

افرادی که زندگی در اطراف پارک نیز گفت: آنها می خواهم متوجه افزایش در گروه از مردان سیگار کشیدن و نوشیدن در پارک در اواخر شب در ماه های قبل از عکسبرداری است. پلیس گفت سانچز بود بی خانمان و تا به حال دیده شده است حلق آویز کردن در این منطقه است.

Rivera, این قربانی بود, همچنین شناخته شده به پلیس دوستان است گفت: در یک شب زنده داری برای او در روز پس از تیراندازی. گفتند ریورا در 20s خود بود و از آناهایم — آنها گفت که او بدست می خواهم به مشکل قبل بود اما یک دوست خوب است.

“او یکی از افرادی که همیشه پشت من گفت:” مسیحی سیمز 21 سال که با حضور شب زنده داری.

Lonna Albach چراغ یک شمع را در مقابل یک عکس از Merfy ریورا که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در چاپارل پارک در آناهایم در پنجشنبه 25 اکتبر. (اریک Licas OC ثبت نام/SCNG)

Carringer گفت Mascareno بود و در اجرا از پلیس در سال و نیم طول کشید در نهایت آنها را به پیدا کردن او را در کنار رودخانه. او نمی خواهد می گویند که چگونه پلیس دنبال او پایین.

“او همیشه شناخته شده مشکوک” او گفت:. “او انجام شده بود همه چیز را در قدرت خود را به طفره رفتن گرفتن.”

تاریخ دادگاه شده است مجموعه ای برای Mascareno با توجه به رزرو سوابق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de