مهر surfer در ساحل مارک مور بود کل روز برنامه ریزی چهار شنبه, مارس 11 به مناسبت اولین روز از معشوق خود را به ساحل باز به بالا.

“من قصد دارم به صورت کامل, ساحل, تجربه,” او گفت: روز دوشنبه اولین روز مردم شده اند اجازه بازگشت در ساحل در شهر کوچک ساحلی در شش هفته.

ابتدا طرح خود را به اجرا بر روی شن و ماسه نرم به صورت یک بیت از ورزش است. پس از او خود را به پایان برساند کلاس های آنلاین آنها را ضربه ساحل برای یک خانواده گشت و گذار نمایید.

“آنها در حال مرگ هستند به گشت و گذار در خانه خود در ساحل” او گفت:. “من دختر هالی خیلی هیجان زده به بازی در ساحل دوباره او را مایل به اجازه من به او درس گشت و گذار.”

باز مشخص شده آخرین کشش اورنج کانتی خط ساحلی به طور رسمی بازگشایی; و مانند دیگران آن را به دستورالعمل های دقیق از اوقات فراغت تنها به معنی beachgoers باید ورزش و حلق آویز کردن تخمگذار در اطراف بر روی حوله است.

مهر و موم در ساحل, مقامات گفت: نجات غریق بودند نه تنها در برخورد با باز کردن دوباره برای اولین بار, اما همچنین اضافه تورم آورده است که 4 پا امواج و قوی تبدیل جریان به خط ساحلی است. یکی surfer دچار پا شکسته دوشنبه.

“وجود دارد مقدار زیادی برای ما به انجام” گفت: مهر و موم ساحل نجات غریق رئیس بیلی جو.

شده است وجود دارد برخی از سردرگمی و برخی از beachgoers مشکل درک قوانین, اما برای اکثر مردم رفتار او گفت: صبح روز دوشنبه.

“به نظر می رسد مردم به دنبال دستورالعمل های ما خوانندگان در آب و مردم در حال انجام آنچه که قرار است انجام شود به نظر می رسد,” او گفت:.

“ما کارکنان اضافی به مردم یادآوری در مورد اجتماعی فاصله و هیچ نشسته یا تخمگذاری و یا چادر در ساحل” او گفت:. “ما فقط در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم و من مطمئن هستم که من نجات غریق یک کار خوب انجام دهد.”

مهر و موم ساحل ماسه باز هستند و تنها در طول روز فقط ساعت و به طور کامل ببندید و دوباره در روز جمعه و شنبه و یکشنبه. شورای شهر تنظیم شده است به نشست اواخر روز شنبه هر چند که مشخص نیست اگر آنها تصمیم گرفت در هر گونه تغییر در محدودیت و ساعت.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از تعطیلی قوانین برای جنوب کالیفرنیا سواحل است.

در ضمن لس آنجلس سواحل برنامه ریزی برای بازگشایی در روز چهارشنبه نیز با فعال-استفاده از تنها و بسته پارکینگ. باز شرح زیر است سخت تعطیلی در شش هفته گذشته.

بزرگ و متورم است که ضربه یکشنبه و دوشنبه به ارمغان آورد گشت و گذار جمعیت به اقیانوس با مناطقی مانند ساحل نیوپورت اسکله و هانتینگتون بیچ اسکله خال خال با موج سواران به عنوان 4-پا به 6 پا امواج نشان داد.

تورم معطل انتظار می رود بلکه کاهش سایز از طریق هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de