تماشا کنید: هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از کوسه سفید بزرگ کردن Seacliff ساحل در سانتا کروز.

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

مقامات تایید کرده اند که surfer که کشته شد در حمله کوسه در روز شنبه در منرسا دولت در شهرستان سانتا کروز بود 26 ساله بن کلی صاحب بن کلی Surfy.

این شهرستان سانتا کروز, دفتر پزشکی قانونی شناسایی کلی که مورد حمله قرار گرفت و در حدود 1:30 بعد از ظهر شنبه توسط ناشناخته گونه کوسه در حدود یک مایل در جنوب اصلی, پارکینگ, California State Parks در بیانیه ای گفت.

کلی بود و در صحنه مرده و سانتا کروز شهرستان کلانتر دفتر اطلاع خانواده اش.

با توجه به بخش “درباره” در وب سایت شرکت خود کلی است که خود آموخته تخته موج سواری shaper با تابلوهای “به خوبی نشان داده شده در اینجا در خانه در سانتا کروز کالیفرنیا” و در سراسر جهان در بالی آفریقای جنوبی و مکزیک و آمریکای مرکزی پرو و در هاوایی است.

یک ویدیو ارسال شده در وب سایت شرکت خود را نشان می دهد کلی شکل دادن به یک تخته موج سواری در واتسون ویل تولید استودیو بهشت فایبر گلاس.

“چه آغاز شده به عنوان یک راه برای سوخت خود من گشت و گذار شور و شوق در حال حاضر تبدیل به یک راه برای استوک من همکار خوانندگان و است که واقعا انجام برای من” کلی گفت: در بیوگرافی. “این راه من پیدا کرده اند به بازگشت به دیگران است.”

در کلی شرکت Instagram صفحه که در آن او ارسال شده یک عکس مه 4 از آخرین تخته موج سواری پروژه Aly Thompson, که گفت که او ساکن دستیار با کلی در سال 2014 در انجمن دانشگاه در کوستا مسا ارسال یک نظر کرد و گفت که او “را ویران کرد.”

“من نمی توانم تصور کنید که همه خانواده کتی و همه کسانی که دوست شما در حال برگزاری در حال حاضر” تامپسون گفت. “این یک افتخار به شما می دانید و به تجربه ظرفیت و شدت شما را دوست داشت دیگران. ما سال به عنوان RAs با هم بود شادی مطلق و من خدا را شکر به شناخته شده و با تجربه زندگی با شما در آن است. دعا برای صلح است که منجر به برتری همه درک و ارسال خیلی دوست دارم.”

در همان پست جرمی Pedron گفت که او باشم ،

“بن شما همواره از این واقعا مهربانترین & شیرین ترین افراد در خارج وجود دارد” Pedron گفت. “عشق خود را از دیگران همیشه یک احساس تاثیر در جامعه خود را. خانواده خود را در نماز ما و دل ما غم انگیز است. خدا مراقبت از او را برای ما او سزاوار.”

کلی و همسر خود را نیز تا به حال اجتماعی بازاریابی شرکت معتبر رویکرد است.

با توجه به کلانتر, حمله رخ داده در 100 متری دریایی در نزدیکی شن و ماسه ساحل دلار. این پارک در حدود پنج کیلومتری غرب واتسون ویل.

ریموند نقره ای که به ضرب گلوله هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از کوسه ها برای کانال یوتیوب Stingray FPV گفت: او رفت و به برخی از صخره ها فقط در جنوب نیو برایتن دولت ساحل در مارس 30 و دیدم حدود 10 کوسه در مجموع که در اطراف منطقه خلیج مانتری و گفت که همکارش اریک Mailander دیدم حدود 31 کوسه ها بیش از چند روز.

نقره گفت: در حالی که او تیراندازی هواپیماهای بدون سرنشین فیلم او را دیدم یک kayaker و یک زن و شوهر شنا در ساحل. او با عجله به زن و شوهر اولین بار, بودند که فقط 500 فوت دور از یکی از کوسه نقره گفت و فریاد زد و آنها را از آب خارج کنید.

“آنها در مورد زانو در آب و یکی از آنها را خیلی نزدیک” نقره گفت. “آنها گفت: آنها می دانستند که وجود دارد کوسه, اما آنها فکر می کردند که در نزدیکی سیمان کشتی که در آن آنها معمولا آویزان است.”

نقره به نام کلی مرگ “غم انگیز است.” او گفت که در گذشته وجود داشته است “مقدار زیادی از پوستر تا” هشدار خوانندگان و شناگران مراقب کوسه ها اما به او گفت که او نمی پیدا کردن آنها را در بسته-پایین دولت ساحل.

“قطعا وجود دارد حضور زیادی در حال حاضر” نقره گفت. “این است که من دیده ام در یک نقطه. اکثر خوانندگان رفتن به کلپ تخت و کوسه ها دور ماندن از آن. در منرسا وجود دارد یک مقدار خوبی از گشت و گذار و نه خیلی اشنه دریایی.”

با توجه به این که کوسه ها او را دیدم حدود 8 تا 12 سانت بلند نقره ای گفت: او مظنون است که بسیاری از آنها نوجوانان که تمایل به سفر در امتداد ساحل به شکار قبل از بزرگسالی هنگامی که آنها را به اقیانوس باز.

روز شنبه, Gabe McKenna امنیت عمومی سرپرست با California State Parks گفت: یک فرد پرچم نجات غریق گشت زنی در منطقه به گزارش این حمله است.

آب یک مایل جنوبی و یک مایل شمالی حمله خواهد بود بسته به مدت پنج روز تا پنج شنبه, مارس 14.

مقامات اصرار مردم برای جلوگیری از این منطقه است. علائم ارسال شده در ورودی و نقاط دسترسی هشدار beachgoers مورد حمله.

Santa Cruz County, بسته, تمام, پارک ها و سواحل و ممنوع گشت و گذار به عنوان بخشی از پناهگاه در محل سفارش در محل قرار داده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. اما این بازگشایی آنها و اجازه گشت و گذار دوباره در اواسط ماه آوریل است.

حمله کوسه بسیار نادر هستند. با توجه به بین المللی حمله کوسه فایل در موزه فلوریدا که آهنگ های حمله کوسه وجود دارد فقط 64 بی دلیل حمله به انسان در سراسر جهان در سال 2019. سه نفر را در کالیفرنیا رخ داده است.

در ماه مارس یک کوسه بیت هیئت مدیره یک paddleboarder نزدیکی کاپیتولا دقت گم شده و او با توجه به کلانتر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de