• چچنی Doherty, سمت چپ, اقدامات رئیس بالقوه عضو بازیگران برای سال 2020 مراسم مجلل از اساتید در لاگونا بیچ در جمعه 10 ژانویه 2020. بیش از 250 نفر نشان داد تا در این جشنواره از هنر به تلاش برای ایفای نقش به عنوان یک عضو بازیگران. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • زمان داوطلب آلن Perlmutter شوخی با جف لام و وانمود به اندازه لاله گوش خود را. بیش از 250 نفر نشان داد تا در جشنواره هنر در لاگونا بیچ سعی کنید برای یک نقش به عنوان یک عضو بازیگران از سال 2020 مراسم مجلل از اساتید در جمعه 10 ژانویه 2020. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سایا اسنایدر می شود سر او را اندازه گیری چچنی Doherty. بیش از 250 نفر نشان داد تا در جشنواره هنر در لاگونا بیچ سعی کنید برای یک نقش به عنوان یک عضو بازیگران از سال 2020 مراسم مجلل از اساتید در جمعه 10 ژانویه 2020. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • “یادبود لینکلن” توسط دانیل چستر فرانسه خواهد بود یکی از این تابلو در سال 2020 مراسم مجلل از کارشناسی ارشد.

امسال مراسم مجلل استاد را نشان می دهد “ساخته شده در امریکا” لغو شده است.

اعلام این خبر از جشنواره هنرهای بود رسمی در دوشنبه, مه 11 و زیر یک تصمیم دشوار ساخته شده توسط جشنواره مدیره این گروه گفت.

“ما امیدوار بودیم و تلاش ما برای باز کردن درب ما در این تابستان اما متاسفانه ما نشان می دهد که تبدیل به یک قربانی از COVID-19” دیوید پری, جشنواره, هنر, هیئت مدیره, رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “تصمیم به لغو ما نشان می دهد که نمی شد به آرامی گرفته شده. اما با توجه به این بی سابقه ای در برابر ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام دهد.”

این تصمیم در میان رسمی اقامت در خانه و اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را اعلام مرحله به مرحله بازگشایی طرح برای کالیفرنیا. با توجه به دولت دستورالعمل های اطراف این بیماری همه گیر کوروناویروس احتمال تجمع جرم بودن خوب این تابستان از جمله, جمعیت, جذب, جشنواره هنر در هر سال است و قابل قبول نیست, مقامات گفت.

لغو شامل نمایشگاه juried همراه است که این نمایش در جشنواره هنرهای زمینه در لاگونا دره عمیق و باریک.

در این سال “ساخته شده در امریکا” می شده اند مجلل 86 نشان می دهد; تاسیس در سال 1932 در طول رکود بزرگ آن قبلا تنها تیره از سال 1942 تا 1945 در طول جنگ جهانی دوم است.

نشان می دهد که اجرای جولای 8 از طریق سپتامبر. 3 خواهد بود به تعویق افتاد تا تابستان سال 2021 با تاریخ و جزئیات هنوز اعلام خواهد شد. هنرمندان انتخاب شده برای سال 2020 جشنواره هنرهای هنرهای زیبا نشان می دهد تضمین خواهد شد یک نقطه در 2021 نمایشگاه.

جشنواره هنرهای تیم است که به بررسی امکان مجازی نمایشگاه هنری است که می تواند در دسترس خواهد بود بعد از این تابستان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر هنر طرح, مقامات گفت. جزئیات اعلام خواهد شد در جشنواره وب سایت های foapom.com و در رسانه های اجتماعی که در دسترس نیست.

نشان می دهد تماس ریخته گری در ژانویه درو صدها مایل به استماع. مردان و زنان و کودکان در سن 4 و re-ایجاد مشهور تصاویر زندگی.

دایان Challis دیوی است که به کارگردانی او در 25 فصل متمرکز نمایش تم در این سال بر هنرمندان که زندگی در امریکا بودند و با الهام از آزادی که بر اساس آن کشور تاسیس شد.

“در سال 1976 همین Williamson, معرفی ایده مضمون جشنوارههای با ادای احترام به این کشور را جشن دویست ساله,” Challis دیوی گفت: قبلا. “بیست سال بعد در سال 1996 اولین تولید به عنوان مدیر من اختصاص داده شده و بخش بزرگی از آن را به هنرمندان آمریکایی. در حال حاضر با پیشرفت های دیجیتال تصاویر و ویدئو پروجکشن من فکر کردم ما باید دوباره این موضوع را به آن نه تنها بسیاری از آثار هنری بلکه یک کل جدید آرسنال چشمگیر و همهجانبه تئاتر اثر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de