کارلوس گارسیا, Rawlins ایسنا

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian دارای یک کنفرانس خبری در پکن, آوریل 8 سال 2020 است.

پکن هشدار داده است آن را “اقدامات متقابل” مگر تهمت و دولت “اصلاح” آن تصمیم به محدود کردن ویزا برای همه خبرنگاران چینی ارسال شده در ایالات متحده در حال حاضر باز به 90 روز.

این زبان پژواک قبلی تهدید چین از جمله قبل از آن اخراج روزنامه نگاران برای سه روزنامه آمریکایی می آید و به عنوان یک تلخ دیپلماتیک بین چین و ایالات متحده fucks اعماق جدید.

پکن است و استناد به مسائل اعم از مککارتیسم به جنگ در عراق در بحبوحه وخامت روابط است که تشدید شده است, اما نه محدود به, شیوع کروناویروس.

“ما محکوم و رد غلط حرکت از طرف ایالات متحده است که یک تنش سیاسی آن سرکوب چینی رسانه” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز دوشنبه گفت:. او در پاسخ به خبری که وزارت امنیت داخلی خواهد انتشار اطلاعیه در فدرال ثبت نام در روز دوشنبه بیان کرد که ویزا برای همه سرزمین اصلی چین به روزنامه نگاران خواهد بود محدود به 90 روز اگر چه آنها می تواند درخواست الحاقات.

“ایالات متحده تثبیت در یک جنگ سرد ذهنیت و تعصب ایدئولوژیک راه اندازی کرده است یک دور از سرکوب پس از دیگری در برابر رسانه های چینی سازمان” ژائو به خبرنگاران در پکن.

[چین یازدهم به نظر می رسد به استوک سیتی ناسیونالیسم به عنوان تیان آن من سالگرد رویکردهای]

جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای در حال حاضر با داشتن مبارزه یک جنگ تجاری و فرو رفته در یک بیماری همه گیر را در این سال بوده است در مواجهه بیش از روزنامه نگاری. این tit-for-tat اقدامات مجبور 60 خبرنگاران چینی کار برای دولت-رسانه ها به ترک ایالات متحده در حالی که تقریبا همه خبرنگاران آمریکایی وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست نیز مجبور به ترک چین است.

DHS متوجه گفت: تغییر ساخته شده بود “برای دستیابی به روابط متقابل,” اخطار گفت.

خارجی خبرنگاران در چین به طور سنتی دریافت ساله چند بار ورود مجوز اگر چه در چند سال گذشته پکن “weaponized” ویزا با توجه به خبرنگاران خارجی’ Club چین برای نشان دادن نارضایتی در گزارش در موضوعات حساس مانند جرم بازداشت مسلمانان اویغوری. برخی از روزنامه نگاران خارجی در حال حاضر دریافت تنها ماه ویزا.

اما خبرنگاران چینی شده اند اعطا ویزا است که اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند در ایالات متحده به طور نامحدود هر چند اسناد و مدارک معتبر هستند فقط برای یک ورود.

ژائو روز دوشنبه گفته اند که ایالات متحده از استانداردهای دوگانه.

“ایالات متحده به خود می بالد در مطبوعات آزادی و شفافیت اما چرا ترس از رسانه های چینی گزارش؟” او را متهم کرد که دولت ایالات متحده از “تعصب و تبعیض و محرومیت سوی رسانه های چینی.”

“از آن شده است با استفاده از این به اصطلاح متقابل به عنوان بهانه ای برای تشدید سرکوب سیاسی در برابر رسانه های چینی,” ژائو گفت. “ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله به تصحیح آن اشتباه در غیر این صورت ما باید به اقدامات متقابل.”

[اخراج روزنامه نگاران ایالات متحده در طول coronavirus بحران چین دو برابر کردن رسانه ها جنگ]

ایالات متحده و چین روابط شده اند به طور فزاینده ای acrimonious بیش از منبع coronavirus در حال حاضر ravaging, ایالات متحده است.

حزب کمونیست چین بوده است تصرف در افزایش coronavirus و میر در ایالات متحده به عنوان شواهد از آنچه آن را توصیف به عنوان برگ برنده دولت bungled پاسخ به همه گیر. در ضمن تهمت و دولت بارها و بارها تحت فشار قرار دادند این نظریه که این ویروس به بیرون درز از یک آزمایشگاه امنیت در ووهان بدون ارائه هر گونه حمایت از شواهد به جای منشاء آن در غذاهای دریایی بازار به عنوان مقامات چینی و سازمان بهداشت جهانی گفته است به احتمال زیاد.

Andy Wong

AP

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت پیاده توسط وزارت امور خارجه در پکن چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

ارتقاء آزمایشگاه نظریه برانگیخته مقایسه معیوب هوش در سلاح های کشتار جمعی که توسط جورج دبلیو بوش برای توجیه حمله به عراق در سال 2003 ، یکی از کسانی که به رسم مقایسه شد مفسر Fareed Zakaria, که گفت که در سی ان ان بود که این نوع از “هوش سیاسی” که منجر به اشتباهات جنگ عراق.

“چین نمی خواهد عراق” وزارت امور خارجه رئیس سخنگوی Hua Chunying توییتی شنبه ارسال یک تصویر از Zakaria.

پیشرو طرفدار ووهان آزمایشگاه تئوری بوده است معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger سابق وال استریت ژورنال خبرنگار در چین در طول شیوع سارس در سال 2003.

Pottinger هفته گذشته تحویل یک پیام ویدئویی در ماندارین چینی است که در آن او پرسید که چه “نهایی میراث” از چهارم مارس دانشجویی جنبش اعتراضی خواهد بود. او با اشاره به تظاهرات دانشجویی در سال 1919 در برابر پس از جنگ جهانی اول پیمان ورسای که به دست آلمان امتیازات در چین به ژاپن است. این دانش آموزان در نظر گرفته شود این توافق به یک ملی تحقیر و سرزنش سنتی ارزش های کنفوسیوسی چین ضعف در جهان است.

“این یک سوال فقط مردم چین خود را می تواند پاسخ دهد. مه چهارم جنبش متعلق به آنها” Pottinger گفت: در این ویدئو.

“جنبش دموکراتیک آرزوهای برآورده نشده باقی می ماند برای یک قرن? را هسته آن ایده های حذف شده و یا تحریف شده از طریق رسمی سانسور و دروغ?” Pottinger پرسید. “آیا آن قهرمانان بود slandered به عنوان” unpatriotic,’ ‘pro-آمریکا’ ‘توطئه’? ما می دانیم که حزب کمونیست خواهد شد بهترین خود را به آن را به طوری” او ادامه داد.

این ویدئو به سرعت حذف شده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی در چین است. چین بار دیجیتال کالیفرنیا بر اساس سایت است که نظارت بر این کشور را به شدت سانسور اینترنت گزارش داد که مقامات دولتی دستور داد تا رسانه ها به “به شدت به حذف هر گونه reposts نظرات و مطالب” مرتبط با Pottinger سخنرانی.

[جدید بود coronavirus به طور تصادفی منتشر شده از یک ووهان آزمایشگاه است ؟ تردید است. ]

اما دولت چین پخش اغلب یک مجرا به صورت رسمی اعلام اختصاص داده شده چند دقیقه به سخنرانی در روز یکشنبه اصلی اخبار بولتن. لنگر Li Zimeng با استفاده از یک ضرب المثل قدیمی چینی در مورد داشتن انگیزه های نهان را متهم Pottinger بودن مانند “راسو که به سال جدید سلام به مرغ.”

او همچنین به طور غیر مستقیم انتقاد رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo, شده اند که بلندترین عمومی طرفداران ووهان آزمایشگاه تئوری.

“آن دسته از سیاستمداران آمریکایی که تلاش برای بازگرداندن روح مککارتیسم بیشتر تنها مختل آمریکا اپیدمی پیشگیری و کنترل و مخاطره زندگی و منافع بیشتر آمریکایی,” او گفت:. “کسانی که با وسواس بازی سیاست مانند یک قدرت بازی در خانه از کارت شما بهتر است خود را ذخیره خیابان کلاهبرداری است.”

به جای تلاش برای ایجاد اختلاف در چین Li گفت: کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید خود را به درخواست “چرا جهان را بالای علمی و فن آوری قدرت است در چنین ظروف سرباز یا مسافر است و پس از شکست در مبارزه با این بیماری همه گیر?”

بیش از 1.3 میلیون نفر در ایالات متحده گرفتار ویروس و تقریبا 80,000 نفر کشته شده اند. که تلفات به مراتب پیشی 4,633 گزارش مرگ و میر در چین که قفل شده است و وسیع ردیف هایی از این کشور در اواخر ماه ژانویه و اوایل فوریه به عنوان ویروس گسترش یافته است.

اما چین به تلاش های اخیر نشان می دهد که به طور کامل توقف انتقال این ویروس است که یک کار بسیار دشوار است. موارد جدید گزارش شده — از جمله در اصلی کانون ووهان — با وجود کنترل دقیق بر ورود و حرکت در اطراف چین است.

[چین و آمریکا ایستاده معامله تجارت به عنوان coronavirus بحران هل روابط به پایین ترین سطح خود در دهه ]

شهر Shulan در استان جیلین در نزدیکی مرز با روسیه و چین اعلام کرده است در “جنگ به حالت” پس از لینک کردن 15 موارد جدید به یک سوپر پخش. تمام اماکن عمومی بسته شده اند و تمام حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق با ساکنان گفت: برای ماندن در خانه در حالی که شیوع این بیماری موجود است.

به طور جداگانه در ووهان شش جدید موارد یافت شده در دو روز در یک مجتمع مسکونی ترکیب.

آنها به نظر می رسد که آغاز شده با 89 سال که برای اولین بار ایجاد یک تب در مارس 17, اما بهبود در خانه در عرض 10 روز تا کنون که بدون دیدن یک دکتر. اما او آغاز شده به مسائل مربوط به سلامت دوباره ماه گذشته و هفته گذشته او تایید شد به عنوان داشتن coronavirus. همسر و دو دیگر زوج سالمند در ترکیب همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

ترکیب تقریبا 5,000 ساکنان و حدود 300 بازگشت به آن را در ماه گذشته پس از کنترل در ووهان کاسته شد. Chutian کلانشهر روزانه یک روزنامه محلی گفت: کسانی که حرکت تحمیل “فشار سنگین بیماری پیشگیری و کنترل است.”

ژانگ Yuxin رئیس محله کمیته کوچکترین واحد حزب کمونیست ساختار حذف شد از پست خود برای “بی مبالات و بی اثر کار در ترکیب مدیریت است.”

لیو یانگ و وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

استرالیا coronavirus اختلافات با چین در حال رشد است. بنابراین بحث بیش از آن روابط اقتصادی پکن.

مقامات ایالات متحده تهیه و اقدامات تلافی جویانه در برابر چین بیش از coronavirus به عنوان رئیس جمهور تهمت دود

ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de