دهلی نو: یک مرد به اتهام قتل همسر خود را با strangulating او را به مرگ در خانه خود در جنوب دهلی Dakshinpuri منطقه پس از یک نزاع درگرفت بین زن و شوهر” پلیس روز دوشنبه گفت:.

“امروز در ساعت 12: 30 a. m. یکی Vijay ساکن Dakshinpuri منطقه آمد و در Ambedkar نگر ایستگاه پلیس و گفت که او تا به حال به قتل همسر خود را در خانه خود را. زمانی که پلیس در بازدید از خانه گفت: فرد همسرش دروغ گفتن مرده روی تخت در اتاق گفت:” معاون کمیسر پلیس (DCP), south Delhi, Atul Kumar Thakur.

در طول بازرسی از صحنه جرم و بدن مرده یک اختناق علامت یافت شده است بر گردن او. جسد حفظ شده است و در سردخانه از همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) و ویجی گرفته شده است را بازداشت, پلیس گفت:.

یک مورد قتل به ثبت رسیده است و تحقیقات در جریان است. بازجویی و متهم Vijay فاش شد که نزاع بین او و همسرش در شب و در طول درگیری او strangulated او.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de