عربستان سعودی به افزایش مالیات بر ارزش افزوده از 5pc به 15 pc, تعلیق زندگی کمک هزینه

ریاض: عربستان سعودی تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در هزینه کمک هزینه زندگی و افزایش ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس تاثیر COVID-19 بحران در حمله عربستان (SPA) روز دوشنبه گزارش.

“هزینه زندگی در, کمک هزینه های معلق خواهد شد که از اول و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود افزایش یافته و به 15% از 5% به عنوان ماه ژوئیه برای اولین بار” آبگرم گفت: با استناد به بیانیه وزارت امور مالی.

اقتصاد توفان نفت-جنگ

وزیر دارایی محمد Jadaan گفت که هر دو اقدامات صورت گرفته برای تقویت مالی دولت شده اند که توفان قیمت نفت پایین و coronavirus بحران است.

“عربستان سعودی را به سخت و دردناک اقدامات برای مقابله با دوقلو تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس و سقوط قیمت نفت در جهان,” Al-Jadaan هشدار داد در هفته گذشته.

پروژه های آهسته

“ما باید با کاهش هزینه های بودجه به شدت” Al-Jadaan گفت. “برخی از پروژه های دولت ممکن است آهسته به کاهش هزینه های,” او اضافه شده است.

“زمان اقدامات صورت گرفته تا به امروز برای کاهش هزینه های کافی نیست و عربستان در امور مالی عمومی خواهد شد نیاز به کنترل بیشتر و سفری در پیش است,” او گفت:.

اقتصاد جهانی

این بیماری همه گیر است غرق جهانی اقتصاد ترک میلیون ها نفر بیکار با ما به تنهایی گزارش بیش از 20 میلیون نفر بیکار در ماه آوریل است.

Tthe COVID-19 آلوده بیش از 4.18 میلیون نفر در سطح جهان از اوایل روز دوشنبه.

تعدادی از عفونت های رز به 39,048 در عربستان سعودی از روز شنبه که 27,345 فعال بودند موارد و 11,457 بهبود یافته اند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de