جنیفر کانلی را التقاطی فیلم سر به عقب کشیده بیش از 35 سال به Sergio Leone کلاسیک “Once Upon a Time in America.”

او عمل کرده و در کنار دیوید بووی در “دخمه پرپیچ و خم” ستاره دار در فیلم ها مانند “دختران” و “فرصت های شغلی” در زمان در فیلم هایی مانند “مرثیه ای برای یک رویا” و “خانه ای از شن و مه” و او برنده جایزه اسکار برای ایفای نقش در فیلم “یک ذهن زیبا.” آینده او در بسیار پیش بینی “Top Gun: ماوریک” با تام کروز.

در حال حاضر کانلی در حال آمدن است به تلویزیون با “Snowpiercer” این TNT اقتباس از Bong Joon-Ho 2013 آخرالزمانی فیلم که همچنین ستاره daveed را از دست Diggs. کانلی نقش ملانی Waters, سخنگوی برای یک مرد قدرتمند است که باقی می ماند در پشت صحنه این طولانی قطار عجیب و غریب. پس از یک مستقیم سوار در راه خود را به تلویزیون های سری آغاز بکار TNT در مارس 17th, و آن را در حال حاضر شده است تمدید برای فصل دوم.

  • Susan Orlean و سارا Thyre در حال میزبان Crybabies. در حال حاضر شنیدن این نخستین روز از پادکست جشنواره در آناهایم ماریوت در روز جمعه. (عکس توسط بیل Alkofer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • گردشگران brouse به عنوان هنرمندان بومی آمریکا به فروش اجناس خود را در زیر پورتال در مقابل کاخ فرمانداران در تاریخی پلازا در سانتافه, N. M. (عکس سوزان مونتویا Bryan, AP)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دارسی از سن دیگو سرعت به سمت خط پایان در راه خود را به پیروزی در چهار بازی مسابقات قهرمانی مسابقه سالانه وینر کتلت گوشت گوساله وینر اتباع در لوس آلامیتوس دوره مسابقه. او متعلق به آنتونی Keivens و جولی جنگل.

کانلی که برای “یک ذهن زیبا” co-star Paul Bettany است پناه در ورمونت که در آن او و خانواده اش شده اند نه ترک خانه.

“بیشترین تعامل ما تا به حال به معنای واقعی کلمه به نشستن روی پله ها و سازمان دیده بان به عنوان یو پی اس مرد برگ بسته خارج است. ما باز کردن درب و ما موج,” او می گوید.

آنچه در زیر یک ویرایش متن مکالمه ما.

این زمان ایده آل یا بدترین زمان برای یک داستان در مورد پایان زمان برای بشریت ؟

گاهی اوقات من می خواهم به نشستن و تماشای “بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد” اما گاهی اوقات من می خواهم به تماشای چیزی است که باعث می شود من فکر می کنم در مورد چگونه سورئال جهان ما در حال حاضر و این نشان می دهد که. بسیاری از مردم رفت و برگشت و تماشا “سرایت” و “شیوع.”

چیزی که در مورد “Snowpiercer” است که آن را به دنبال در چیزهایی که ما در حال تجربه در حال حاضر مانند سلول و از دست دادن اما آن را انجام می دهند آن را از طریق این sci-fi لنز است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن یک قدم برداشته شده است. آن را هنوز هم سرگرم کننده تلویزیون است. و همه شخصیت ها در حال مبارزه برای امید مبارزه برای آینده است. این فقط یک تلخ دور داستان.

با توجه به تغییر آب و هوا برای فیلم و تلویزیون شد شما به دنبال یک درام تلویزیونی — یا به شما فروخته شده در این اسکریپت خاص ؟

تعداد کمتری از مردم در حال رفتن به دیدن درام در سینما و بیشتر مردم در حال تماشای سریال در خانه در جریان خدمات و تلویزیون پس از تلویزیون یک مکان واقعا خوب بود و گفتن این داستان در حال حاضر. اما این قطعه خوانده شده که من شیفته.

من واقعا دوست داشتم شخصیت من فکر کردم او می تواند واقعا سرگرم کننده را به بازی. و مسائل بسیار مناسب و قانع کننده برای من — این نشان می دهد که صحبت کردن در مورد تاثیر سرمایه داری بر محیط زیست مورد استفاده و سوء استفاده از منابع و قدرت.

شما اغلب عذاب و یا شخصیت های دشوار اما در فیلم هایی مانند “مرثیه ای برای یک رویا” و یا “خانه ای از شن و مه” مخاطبان هنوز هم empathized با شما; مجموعه ای برای “Snowpiercer” بینندگان از دیدن شما به عنوان یک سرکوبگر حتی اگر شما آشکار تبه کار. شما با احتیاط از این و یا هیجان زده است که جنبه?

من کشیده به شخصیت های که احساس پیچیده و چالش برانگیز است و من می تواند به کشف و یادگیری چیزی از. من دوست دارم همه از من چی کار کنم اما من به خصوص دوست دارم تخیلی کار در آغاز هنگامی که شما در حال کاوش در شخصیت و که او ممکن است. من پیدا متناقض شخصیت کسی را انتخاب های مختلف از من را واقعا جالب است. من در حال تلاش برای دیدن چیزهایی از فرد دیگری چشم انداز.

ملانی تفرقه ، مخاطبان را به عقب و جلو در طی فصل – شما کاملا در برابر او و سپس شما خواهید بود با او و سپس شما می گویند “اوه نه!” که جالب است برای من.

او نیست که ما فکر می کنم او است زمانی که ما با او در چند قسمت. در یک نقطه خاص در رابطه با لیتون [Diggs’ کارآگاه] او متوجه می شود او کسی نیست به او فکر او بود یا, و او این نوع تغییر و تحول است. او تکامل جالب و پیچیده سفر.

ملانی بیشتر از قدرت شکل از بسیاری از نقش های خود را. او برای حفظ نظم در حالی که مطمئن شوید همه تغذیه و نگه می دارد که به یک برنامه. آیا پدر یا مادر بودن سه آن را آسان به گام به آن نقش ؟

خدای من امیدوارم که من این نیست من اجرا خانه. [می خندد.] ملانی به بازی پایانی در چشم. او است که به دنبال در تصویر بزرگ و او واقعا با تمرکز بر این هدف او — بقای بشریت و برای به انجام رساندن است که او احساس می کند او نیاز به برخی از فداکاری. او مبارزه برای اعتقادات و من فکر می کنم آن را تحریف و تحریف فرد او است و این که او چه می آید به سوال در برخی از نقطه.

وجود اختلاف با این نشان می دهد آن را به عنوان گرد هم آمدند. آیا تا به حال فکر می کنم آن را در معرض خطر?

چیزهایی که اتفاق می افتد مانند اغلب از آنچه من می شنوم; من تجربه کمی با تلویزیون است. ما ساخته شده یک خلبان و بعد از آن رفت و در پشت صحنه وجود دارد مقدار زیادی از تحول و تغییر است. هنگامی که ما رفت و برگشت وجود دارد تکرار نشان می دهد.

هنگامی که ما شروع به تیراندازی اسکریپت میآمدند که ما مشغول به کار بودند و ما حتی نمی باید قطعی مقدس برای سری. مقدار زیادی از آن را به ما آموخته که ما رفت. اما من تا به حال نشده است بخشی از تحول و دسیسه بنابراین در زمانی که من رفت و برگشت من تجربه ساخت نشان می دهد که بسیار هماهنگ و ساده و قابل ملاحظه ای هموار برای یک نمایش با تن از اثرات و بازیگران.

“Top Gun: ماوریک” است که مخالف قطبی در تن از “Snowpiercer.” حال شما شده است یک فن اصلی بود و آن را عجیب و غریب به قدم به این جهان از سال 1980 یاد فیلم ؟

این احساس کاملا طبیعی است. (او می خندد.) در واقع این احساس واقعا هیجان انگیز بود — من یک فن از فیلم اول و بخشی از این تجربه فوق العاده. آن را مانند چیزی که من می خواهم انجام می شود قبل از.

چگونه آیا شما شده است به صرف زمان خود را در طول مستند?

پس اگنس در کلاس سوم من صرف مقدار زیادی از روز را با او در حالی که او در حال انجام آموزش از راه دور نگه داشتن او شرکت — مدرسه مانند یک تجربه اجتماعی پس از این انتقال فقط به نشستن در مقابل یک کامپیوتر است.

ما انجام بسیاری از پخت و پز و پخت. و هر هفته ما یک شب مسابقه در زوم با دوستان و خانواده. ما همچنین یک توله سگ است. سگ ما سال گذشته درگذشت و ما یکی از جدید کردم و آن را همزمان با همه اینها ما باید دست ما تمام تلاش خود. او یک سگ شکاری طلایی و خیلی شیرین است. او یک تعهد, برای, مطمئن, اما آن را به ارزش آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر