روحانی در بازدید خود کشتی با موشک کشته شدن 19 ملوانان در نزدیکی خلیج فارس آبهای

AP AP

در این عکس ارائه شده در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 توسط ارتش ایران در شهرستان کنارک طی حمایت از کشتی که زده بود در جریان یک تمرین آموزشی در خلیج عمان است لنگر انداخت در یک ناشناس پایگاه نیروی دریایی در ایران.

استانبول — یک موشک شلیک شده توسط یک ایرانی کشتی طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان به اشتباه به یک کشتی پشتیبانی کشته شدن 19 ملوانان و مجروح شدن بیش از ده نفر دیگر در ایران رسانه های دولتی گزارش شده است.

کشتی برخورد کرد و در نزدیکی جنوب بندر جاسک در نزدیکی تنگه هرمز از اواخر جمعه و تیم های نجات به کمک تخلیه زخمی ها با توجه به گزارش. این واقعه در میان شديد تنش بین ایران و ایالات متحده و متحدان آن در منطقه خليج فارس در ماه های اخیر. نیروی دریایی ایالات متحده متهم کرده است ایران از اذیت و آزار آن کشتی ها در این منطقه است.

ایران یدک کشتی شهرستان کنارک طی به نزدیکی یک پایگاه نیروی دریایی در پی حادثه رسانه های دولتی گزارش شده است. هلندی-کشتی ساخته شده بود و در خدمات پس از سال 1988 و معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان با توجه به آسوشیتد پرس.

جستجو و نجات تیم شد و بلافاصله اعزام به منطقه برای تخلیه زخمی ها گزارش های رسانه ها گفت.

این شهرستان کنارک طی شد بنا به گزارش هدفمند با نور ضد کشتی موشک است که مدت طولانی است که بخشی از ایران را ضد کشتی آرسنال با توجه به هوش و تحلیل شرکت جین.

از دست دادن کشتی “نمی خواهد تاثیر قابل توجهی بر قابلیت های گسترده تر ایران, نیروی دریایی” جین ارشد قابلیت های نظامی تحلیلگر نی پرورش گفت: در یک ایمیل داشته باشید. اما “جایگزینی به احتمال زیاد سال آینده به سرویس” او گفت:.

فاستر گفت که این ممکن بود که تست شلیک “ممکن است قابلیت تظاهرات آینده از افزایش تنش ها در خلیج فارس پس سپاه آزار و اذیت از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در ماه گذشته” گفت: با اشاره به ایران سپاه.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر