ارتش ایران AP

این شهرستان کنارک طی حمایت از کشتی که زده بود در جریان یک تمرین آموزشی در خلیج عمان است لنگر انداخت در یک ناشناس پایگاه نیروی دریایی در ایران.

استانبول — یک موشک شلیک شده توسط یک ایرانی کشتی طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان به اشتباه به یک کشتی پشتیبانی کشته شدن 19 ملوانان و مجروح شدن بیش از ده نفر دیگر در ایران رسانه های دولتی گزارش شده است.

کشتی برخورد کرد و در نزدیکی جنوب بندر جاسک نه چندان دور از تنگه هرمز از اواخر جمعه و تیم های نجات به کمک تخلیه زخمی ها با توجه به گزارش. این واقعه در میان شديد تنش بین ایران و ایالات متحده و متحدان آن در منطقه خليج فارس در ماه های اخیر. نیروی دریایی ایالات متحده متهم کرده است ایران از اذیت و آزار آن کشتی ها در این منطقه است.

ایران یدک کشتی شهرستان کنارک طی به نزدیکی یک پایگاه نیروی دریایی در پی حادثه رسانه های دولتی گزارش شده است. هلندی-کشتی ساخته شده بود و در خدمات پس از سال 1988 و معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان با توجه به آسوشیتد پرس.

[اوباما هشدار آمریکا علیه رفتار خطرناک’ در خلیج فارس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید]

جستجو و نجات تیم شد و بلافاصله اعزام به منطقه برای تخلیه زخمی ها گزارش های رسانه ها گفت.

این شهرستان کنارک طی شد بنا به گزارش هدفمند با نور ضد کشتی موشک است که مدت طولانی است که بخشی از ایران را ضد کشتی آرسنال با توجه به هوش و تحلیل شرکت جین.

از دست دادن کشتی “نمی خواهد تاثیر قابل توجهی بر قابلیت های گسترده تر ایران, نیروی دریایی” جین ارشد قابلیت های نظامی تحلیلگر نی پرورش گفت: در یک ایمیل. اما “جایگزینی به احتمال زیاد سال آینده به سرویس” او گفت:.

فاستر گفت که این ممکن بود که تست شلیک “ممکن است قابلیت تظاهرات آینده از افزایش تنش ها در خلیج فارس پس سپاه آزار و اذیت از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در ماه گذشته” گفت: با اشاره به ایران سپاه.

ادامه مطلب

ایران مورد آزار و اذیت آمریکا کشتی ها در خلیج فارس نظامی می گوید:

امارات متحده عربی جاه طلبی های نافرجام به عنوان آن را می یابد خود را در خط مقدم آمریکا-ایران تنش

نادر صدای ایران حماسه coronavirus شیوع بگویید از سکندری دولت deluged بیمارستان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de