Parth M. N. واشنگتن پست

Ejaz Ahmed Chowdhary, 40, با دو برادرزاده خود را در نزدیکی خانه اش در Dharavi بمبئی در ماه مه.

آنها بهترین آنها می تواند یک خانواده هفت کهنه به یک اتاق یک نفره در یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین — اما یک ماه پس از هند اعمال شده در سراسر کشور مستند پول زد.

Ejaz Ahmed Chowdhary تبدیل به 11 ساله برادرزاده و باز قرمز جعبه های پلاستیکی که شامل پسر در دوران کودکی پس انداز: $10. آن را خواهد خرید مواد غذایی برای یک هفته دیگر. پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ چیز نیست.

Chowdhary کوچک تلفن تعمیرگاه بسته شده بود برای هفته ها. او شرمنده از نیاز به کمک بود اما گریبانگیر ترس از آینده و این بیماری به وسیله شهر بمبئی است.

قبل از coronavirus “زندگی ما محدود بود و کوچک بود اما خوب,” او گفت:. “در حال حاضر همه چیز خراب شده است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/ejaz-ahmed-chowdhary-due-to-the-lockdown-our-hands-have-been-cut/2020/05/08/52481862-3d07-4149-97ba-8741474b1b9d_video.html

Chowdhary یکی از صدها میلیون نفر از سرخپوستان در سمت چپ و بدون خالص ایمنی کشور در برابر یک بار در یک قرن همه گیر. مبارزه برای جلوگیری از این ویروس قرار داده است کشورهایی مانند هند در یک مخمصه غیر ممکن است: همان اقدامات است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم برای صرفه جویی در زندگی می کند همچنین خطر خطر انداختن میلیون ها نفر از دیگران.

هند در سراسر کشور مستند نهاد مارس 25, یکی از دقیقترین در جهان است. این مجموعه به آخرین تا زمانی که حداقل مارس 17. برخی از محدودیت در تجارت و جنبش شده اند کاسته در هفته های اخیر و تعداد موارد تایید شده از عفونت کرونا ويروسی است که به سرعت در حال افزایش بیش از 67,000 در سراسر کشور است.

نبرد در برابر این ویروس در هند خواهد شد و برنده و یا از دست رفته در مکان هایی مانند Dharavi که به شکل مثلث بمبئی زاغه که در آن Chowdhary زندگی می کند.

Dharavi یک مایل مربع — حدود سه چهارم اندازه از پارک مرکزی نیویورک — خانه حدود یک میلیون نفر در ساخت اجتماعی فاصله یک فانتزی. آن را نیز یک محل که در آن تلاش برای صرفه جویی در زندگی بازمی گردد به طور مستقیم در برابر نیاز به ایجاد یک زندگی.

Divyakant Solanki

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک نمای کلی از Dharavi زاغه در ماه آوریل است.

رفیق Maqbool

AP

یک پزشک کنترل دما از یک دختر در Dharavi در ماه آوریل است.

هند مستند باعث شده است که بیکاری در یک مقیاس گسترده: بیش از 100 میلیون نفر شغل از دست داده اند و یا در سمت چپ نیروی کار با توجه به تجزیه و تحلیل توسط اقتصاددانان در گلدمن ساکس و نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 27 درصد است.

هند گسترده رسمی نیروی کار “هیچ ایمنی net, حتی, حداقل,” گفت: Radhicka کاپور, یک عضو ارشد در شورای پژوهش در روابط اقتصادی بین المللی در دهلی نو. نه در 10 کارگران هیچ کار حمایت مزایای بیکاری یا بیمه درمانی کاپور گفت: ترک آنها را “بسیار بسیار آسیب پذیر است.”

نارندرا نخست وزیر اذعان کرده است که “درد و رنج بسیار زیاد” ناشی از این مستند و معرفی یک بسته اقتصادی از جمله برخی رایگان و تامین مواد غذایی برای خانواده های فقیر و مستقیم انتقال پول نقد. اما این اقدامات به سختی آدرس نیاز دارید. آنها مقدار به کمتر از 1 درصد از هند تولید ناخالص داخلی. (با مقایسه این بسته محرک اقتصادی در ایالات متحده است که معادل حدود 11 درصد از تولید ناخالص داخلی.)

دولت های ایالتی و محلی همراه با یک ارتش کوچک از سازمان های غیر انتفاعی تلاش کرده اند برای رسیدگی به نیازهای فوری مانند غذا و سرپناه. در Dharavi مقامات شهرستان در حال ارائه وعده های غذایی پخته شده دو بار در روز برای نزدیک به 20 ، 000 مردم و گروه های مدنی نیز در حال کار برای کمک به کسانی که معیشت خود را از دست داده اند.

http://www.washingtonpost.com/video/world/lalita-shedge-things-are-very-tough/2020/05/08/032a1cf0-bba7-4246-a720-4868da24879c_video.html

Lalita Shedge کار تمیز کردن خانه و زندگی با او دو پسر در نزدیکی لبه شرقی Dharavi. هر سه آنها در حال حاضر از کار. Shedge گفت: توانایی خود را به ارائه برای خانواده او هرگز احساس مخاطره آمیز حتی در تاریکی روز پس از درگذشت شوهرش در یک تصادف در سال 2003. “آن را به خدا برای نجات ما,” او گفت:.

Chowdhary هم بشدت آسیب پذیر است. او تنها نان آور خود را برای سالمندان پدر و مادر هر دو مبتلا به دیابت همراه با سه خواهر او و دو نفر از آنها را زنان بیوه و 11 ساله برادرزاده. زندگی مردم در این نزدیکی هست دریافت برخی از مواد غذایی از سازمان های غیر انتفاعی گفت: اما نه خانواده اش. در ماه آوریل یک فرد در خط باریک آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. مقامات شهر بنا موقت موانع در این منطقه به نگه داشتن مردم است.

این ویروس همچنان به گسترش در اینجا. بیش از 850 تاييد موارد ثبت شده در زاغه همراه با 29 مرگ و میر. مقامات شهرداری باید مهر و موم کردن بخش هایی از منطقه ایجاد قرنطینه مناطق موثر بر حداقل 125,000 مردم است. به طور کلی بمبئی بیش از 13,000 تایید coronavirus موارد آن را بدترین آمار شهرستان در هند.

Parth M. N./واشنگتن پست

ساخته شده در سطح جهان معروف برنده جایزه اسکار “میلیونر زاغه نشین” در زندگی واقعی Dharavi است پرتکاپو hub مقیاس کوچک میباشد. خانواده ها و کارگران بسته به کوچکی یک اتاق shacks, همراه, بافی خطوط به سختی به اندازه کافی گسترده برای دو نفر. توالت ها جمعی و آب کمیاب است.

یک روز صبح اخیر Laxmi Ramchandra Kamble در پا به بازدید از کارخانه های کوچک در Dharavi را 13th ترکیب که نشسته در گوشه شمال غربی زاغه. کارگران در اینجا مرتب کردن بر اساس از طریق تن زباله در جستجو از بازیافت قراضه ها و رنج در کارگاه دوخت goldthread گلدوزی برای تزئین لباس های فانتزی. او به دنبال افرادی که گرسنه هستند.

Kamble, 40, نسل سوم, ساکن Dharavi. مادر بزرگ او بود ragpicker الک را از طریق رد برای مواد قابل استفاده مجدد. پدر و مادر او اجرا کوچک پلاستیکی-بازیافت کسب و کار. Kamble با این نسخهها کار برای بلوط بنیاد یک سازمان غیر دولتی است که به طور معمول با تمرکز بر جوامع است که کار با زباله. در این زمان وجود دارد این است که تنها یک ماموریت: کار امداد رسانی.

Parth M. N./واشنگتن پست

کارگران Kamble بود بازدید تگرگ از کشورهای دور به شمال و گرفتار شده بودند توسط lockdown. بیشتر یک محل به خواب اما هیچ کار و هیچ پول است. در این روز حدود 225 مورد نیاز مواد غذایی است.

Kamble یک مادر تنها با یک تعیین می شود هوا به ذکر کل و تیم او بازگشت و در موتورسیکلت بلبرینگ لوازم. برای کسانی که با وسیله ای به طبخ آنها دست از برنج و عدس. برای دیگران وجود دارد بسته های غذایی آماده — چاشنی و سبزیجات پخته عدس chapatis. آنها دوباره و دوباره در شب.

منابع برای بیشتر از جان گذشته Kamble گفت: اما همیشه وجود دارد بیشتر مردم از بسته jostling و درخواست کمک. “همیشه وجود دارد یک احساس ترس,” او گفت:. “ما نمی توانیم خوراک همه آنها را.”

Parth M. N.

واشنگتن پست

Laxmi Ramchandra Kamble, 40, پر, مواد غذایی بسته به توزیع به عنوان بخشی از تلاش های امدادی در Dharavi است.

همه نگران آینده است. کسانی که برای اجرای این کوچک بازیافت کسب و کار در منطقه مانند Kamble والدین روبرو هستند و زیان های بزرگ. آنها نمی توانند کارگران خود را پرداخت ” حقوق اگر آنها بسته شده است. وضعیت بسیار وخیم برای کسانی که در پایین کار نردبان مانند ragpickers که کسب تنها 3 سنت در هر قطعه پلاستیکی آنها را پیدا کنید.

اگر محدودیت نیست به پایان رسید به زودی Kamble گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی می افتد به مردم Dharavi.”

در بعد از ظهر کمتر از یک مایل دور Shedge های بیوه خانه دار و دو 20-چیزی پسران صرف گرم چسبنده ساعت تحت یک فن نشسته در اطراف uneasily تماشای تلویزیون.

آنها زندگی می کنند در یک اتاق بسیار کوچک در قطعات است که اگر شما گسترش سلاح های خود را, شما می توانید تقریبا لمس دو طرف. یک شمارنده وجود دارد برای پخت و پز در یک گوشه ای و یک حمام در منطقه دیگر. در شب سه خواب بر روی تشک بر روی زمین است.

خانواده متکی در نزدیکی جمعی, توالت, که در آن هر هزینه سفر 3 سنت. این روزها Shedge جلوگیری از ساعات اولیه صبح زمانی که جمعیت در حال بزرگتر اما حتی در 10:30 a. m. او گاهی اوقات انتظار در خط برای نیم ساعت.

Parth M. N.

واشنگتن پست

Lalita Shedge, 45, با یکی از دو پسر او را در خانه خود در Dharavi است.

Shedge, 45 مشغول به کار به عنوان یک خانه دار برای سه خانواده در یک آپارتمان و ساختمان در بخش سیون یک منطقه در نزدیکی حدود 10 دقیقه پیاده روی دور. هفت روز هفته, او را فرا گرفت و mopped و ارمغان برای 40 دلار در هر خانواده است. درآمد خود را نگه داشته خانواده شناور.

پس این مستند را آغاز کرد هر چند او گیر کرده قادر به کار است. او کارفرمایان باید dodged او تماس طفره رفت و سوالات خود را در مورد این که آیا آنها خواهد پرداخت هر چیزی در حالی که او کار نمی کند.

هر دو از فرزندان او نیز شغل خود را از دست. او پسر 24 ساله بیکار بود به مدت شش ماه و تا به حال فقط شروع کار در یک حسابدار را هنگامی که آن را بسته در این مستند. او پسر جوان 22 ساله را تحویل برای یک داروخانه بود اما اخراج توسط مالک از ترس: او نگران است که کسی که زندگی در Dharavi در نهایت قرارداد ویروس.

Shedge یک زن با مربع, عینک, نشسته بر روی بینی خود را متوقف کرده است پرداخت قبوض است و تا آخرین $21. این خانواده عمدتا برنج و عدس با تشکر از تجهیزات ارائه شده توسط فعالین محلی. “چالش اصلی در حال حاضر مواد غذایی و گرسنگی” Shedge گفت. “بقیه ما می توانیم شکل را بعد از آن.” اگر مستند نیست بالابر او و فرزندان او خواهد شروع زندگی در یک وعده غذایی در روز, او گفت:.

Shedge کرده یکی از کارفرمایان برای بیش از دو دهه است. حتی در حال حاضر او در می یابد آن را سخت به این باور است که آنها کاهش یافته است به او کمک کند. “اگر آنها را پشتیبانی نمی کند ما چه کسی خواهد شد؟”

پیدا کردن یک راه برای کنترل این ویروس بدون اجازه مردم سقوط به فقر است و وظیفه مقامات محلی مانند Kiran Dighavkar معاون شهرداری کمیسر مسئول از Dharavi و دو نفر دیگر در نزدیکی مناطق. Dighavkar درگیر در یک مسابقه در برابر زمان تلاش برای پیدا کردن ویروس قبل از آن در این محله های تنگ.

فرانسیس Mascarenhas

ایسنا

یک مرد عبور موقت مانع شدن که قرار بود برای متوقف کردن مردم از ورود یک خط در Dharavi در ماه آوریل است.

فرانسیس Mascarenhas

ایسنا

یک زن نشسته در خارج از خانه اش در Dharavi در ماه آوریل است.

اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن در زاغه او اشاره می کند که در آن چند نفر با هم زندگی می کنند در اتاق و ساکنان هیچ گزینه ای جز تکیه بر توالت عمومی است. استراتژی برای منطقه بر غربالگری و جداسازی بیماران بالقوه. این شهرستان با تشکیل تیم از پزشکان و داوطلبان برای رفتن درب به درب برای چک کردن مردم با علائم. بیش از 100 ، 000 مردم شده اند به نمایش در, Dighavkar گفت و تقریبا 2500 که قرار است در دولت-اجرای قرنطینه امکانات. همه Dharavi بیش از 450 توالت های عمومی در حال ضد عفونی روزانه.

روز منتقل می کند در یک تاری Dighavkar گفت: مشخص شده توسط یک جریان ثابت از تماس های تلفنی — مردم را با خبر بد مردم خواستار کمک به مردم خواستار شکایت دارند. “گاهی اوقات فکر می کنم بهترین گزینه تنها برای حفظ کار” Dighavkar گفت. او نگران این است که هیچ پایانی در چشم.

رفیق Maqbool

AP

سلامت کارگران و مردم برای بیرون آمدن برای درجه حرارت بدن اسکن در Dharavi در ماه آوریل است.

به عنوان گرگ و میش کاهش یافت و در اخیر شب Chowdhary و شش اعضای خانواده منتظر به استراحت روزانه خود را سریع برای نظام مقدس اسلامی ماه رمضان است. به طور معمول یک فصل جشن در حال حاضر مشخص شده است ترس. خیابان که پر از مردم حتی به شب غیر منتظره ای آرام. “من را دیده اند هرگز Dharavi مانند قبل از این” او گفت:.

برای Chowdhary این نگرانی ضرب با گذشت هر روز. وجود تعادل باقی مانده در وام او در زمان برای شروع تعمیر تلفن همراه فروشگاه. اجاره او مدیون برای فروشگاه به صورت دو ماه گذشته. ماهانه دارو برای 75 ساله از پدر بیمار قلبی. نیازهای روزانه هر کس در یک اتاق در خانه. ویروس کشنده است که همچنان به گسترش است.

او ممنوع است پدر و مادر خود را به خارج جز در موارد نادر اما او گاهی اوقات اجازه می دهد تا آنها را به نشستن درب به تنفس هوا خارج ارائه آنها با پوشیدن ماسک.

زمانی که خانواده وجوه زد هفته گذشته Chowdhary مجبور شد به درخواست یکی از دوستان نزدیک به او قرض دادن پول است. “هر کس نیاز, بنابراین من احساس شرمندگی درخواست,” او گفت:. Chowdhary تحویل وام — $130 — به مادر خود. او خریداری برنج و آرد و عدس.

در تمام چهار دهه Chowdhary گفت: او هرگز این احساس درماندگی. نهان بیماری از طریق حرکت خود را در جامعه محدود او را به خانه خود را گرفته و دور امرار معاش خود.

“مثل من دست و اندام قطع شده است,” او گفت:. “ما مجبور به التماس.”

اسلاتر و Masih گزارش از دهلی نو و Parth M. N. گزارش از بمبئی. Tania Dutta در دهلی نو کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

در هند, بزرگترین مستند به مهاجران مجبور به راه رفتن صدها مایل در خانه

در یک ایستگاه با قطار قفل شده-پایین غریبه صبر کنید هفته با راه

تهاجمی, تست, تماس, ردیابی, وعده های غذایی پخته شده: چگونه ایالت کرالا هند پهن آن coronavirus منحنی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de