حیدرآباد: موسسه بین المللی فن آوری اطلاعات حیدرآباد (IIITH) اعلام کرده است 3 جدید دکتری و پست دکتری کمک هزینه های تحصیلی در مناطق گسترده ای از AI(هوش مصنوعی) و blockchain.

در مجموع به پنج Kohli, دکتری, کمک هزینه های تحصیلی برای سال تحصیلی 2020-21 اهدا خواهد شد به نامزدها با قبل سابقه در تحقیقاتی که ویترین تحقیقات خود استعداد علمی و توانایی و ظرفیت به فکر می کنم از طریق بدون ساختار مشکلات و علاقه به کار در مناطق گسترده ای از هوش مصنوعی در تراز وسط قرار دارد با IIITH را Kohli مرکز در سیستم های هوشمند (KCIS).

این موسسه همچنین اعلام کرد راه اندازی موج-IIITH دکترا و پست دکترا بورس در مناطق گسترده ای از blockchain. IIITH جهانی شریک موج دار شدن دانشگاه mit media lab طرح تحقیقاتی (UBRI) راه اندازی یک blockchain مرکز تعالی (CoE) در IIITHlast سال و شده است به طور فعال تحقیق در مورد جنبه های مختلف blockchain مانند امنیت نسل بعدی blockchains بازی نظری مسائل میلی لیتر بیش از blockchains e-حکومت بیش از blockchain ،

صحبت در این جدید فرصت های مطالعاتی, پروفسور P J Narayanan, مدیر IIITH گفت: “KCIS یکی از بزرگترین AI گروه های تحقیقاتی در کشور است. ما نیز پیشرفت های قابل توجهی با ما blockchain کو از زمان آغاز آن از یک سال پیش. بسیاری از فرصت ها در دسترس هستند به کار در این مناطق در حال ظهور برای دکتری و Post-Doc جزوات با طبقه بالا ارومیه در هوش مصنوعی منطقه و Blockchain منطقه است. ما نگاه رو به جلو برای جذب آنها.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de