Cassi الکساندرا برای واشنگتن پست

اردن Goudreau مدیر اجرایی Silvercorp, ایالات متحده صحبت می کند در مورد شرکت خود را در یک مدرسه ایمنی کنفرانس در اورلاندو در سال 2018 است.

برای مردان در کلمبیا خانه امن ورود عضلانی آمریکایی احساس رستگاری.

جداشدگان از ونزوئلا پلیس و نظامی آنها بوده است گرد از flophouses و streetside encampments برای یک ماموریت سری برای آزادی میهن خود را از دولت سوسیالیستی از خودکامه رئیس جمهور نیکولاس مادورو. آنها پناه گرفته بودند در یک سوزان قاچاقچی شهر در نزدیکی مرز ونزوئلا اواخر بهار گذشته هنگامی که اردن Goudreau — مربع-جاوید سابق سبز کلاه بره که زد استراتژیک-شرکت خدمات در فلوریدا — پا را از یک ماشین و با نزدیک شدن.

“او تا به حال یک مترجم گفت:” مردی که بعد متمایل ماموریت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن از ترس از آزار و اذیت. “اردن شد صحبت کردن در مورد چگونه او تا به حال ارتباط با آمریکا فرمان بالا است.”

پنج مرد که در ابتدا آموزش دیده برای ماموریت یا که در تماس با آن عملیات گفت: “43 ساله و جانباز از جنگ در عراق و افغانستان تا به حال متقاعد مردان که آنها برای آموزش در آمریکا-حمایت حمله به ونزوئلا است. که اعتقاد به این افراد گفت: تقویت احساس خود را از جدی عملیات بود که ارزش خطر زندگی خود را برای.

[از Miami condo به ونزوئلا, ساحل, چگونه یک طرح به ‘تصرف’ مادورو رفت و سرکش]

در یک ویدئو از Goudreau برخورد با این گروه به بیرون درز به رسانه های اجتماعی و تایید شده توسط یکی از کسانی که در حال حاضر یکی از ونزوئلا lavishes ستایش خود به آمریکا امید.

“آقای Jordan,” او می گوید. “ما می خواهم به من بدهید با تشکر از شما برای مبارزه برای آزادی یک ملت است که مال شما نیست. . . . با تشکر از شما ما را رایگان ونزوئلا است.”

آنچه به دنبال آن است که به سختی قابل باور اودیسه یک سالن از آینه عملیات به پایان رسید که ممکن 3 با Goudreau اعلام ماموریت به سرنگونی مادورو که در حال حاضر شکست خورده است.

مادورو می گوید نیروهای خود را به کشته شدن هشت مرد را دستگیر و 34 نفر دیگر از جمله ایران بری و لوقا Denman — همکار سابق Green Berets که در خدمت با Goudreau و در حال حاضر برگزار شد در ونزوئلا به اتهام تروریسم قاچاق اسلحه و توطئه است.

VTV

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک ویدیو شتاب از ونزوئلا VTV کانال را نشان می دهد از سمت چپ رئیس جمهور نیکولاس مادورو و سابق ارتش ایالات متحده Green Berets ایران بری و لوقا Denman در حال حاضر در ونزوئلا بازداشت کرده است.

دولت آمریکا انکار کرده Goudreau و ماموریت خود را. رئیس جمهور تهمت است lampooned او. اگر دولت برنامه ریزی شد چنین سرمایه گذاری, او گفت: آن را نمی خواهد ارسال “یک گروه کوچک.” اعضای ونزوئلا آمریکا-حمایت مخالفان اعتراف به داشتن ملاقات با Goudreau در ناامیدی خود را برای سرنگونی مادورو. اما آنها اصرار دارند که آنها شکست را با او در پاییز گذشته پس از deeming او را غیر قابل اعتماد و اعلام خود را حیرت زده کرد در هفته گذشته ،

پس از تب و تاب اولیه از مصاحبه با واشنگتن پست و دیگر رسانه های Goudreau را متوقف کرده است و در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. این حساب شامل قبلا نامعلومی جزئیات Goudreau در زمينه اردوگاه در کلمبیا و برنامه ریزی برای شکست خورده تاخت و تاز.

افرایم Mattos سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم که در حال حاضر با این نسخهها کار در کمک های بین المللی در آمد در تماس با ونزوئلا در کلمبیا در ماه سپتامبر گذشته.

http://www.washingtonpost.com/video/world/venezuela-detains-us-citizens-allegedly-involved-in-incursion/2020/05/05/b5919b10-d7c9-4096-b33e-bcc710a2391e_video.html

“همه آنها را تحت این تصور که همه چیز بود که با حمایت ایالات متحده که آنها رو ویژه کماندوهای نیروی دلتا کار با آنها و که بخشی از ریاست جمهوری محافظ, جزئیات,” او گفت:. “من فقط نگاه کردن اردن سایت و Instagram حساب و گفتم بچه ها بچه ها بچه ها این مرد نیست که او می گوید: او است.’ ”

Goudreau شد ‘بسیار با استعداد تیرانداز’

Goudreau بزرگ شده در یک upper-middle-class خانواده آرام, حومه شهر Calgary, Alberta شهرستان بیش از 1 میلیون نفر در سایه رشته کوه های راکی کانادا. شدید و رقابتی دوستان گفت: او در زمان علاقه به بازی های ویدئویی و فیلم کونگ فو. او هیچ غریبه ای به دنیای واقعی فیزیکی رویارویی یا از جمله دبیرستان نزاع و جدال است که درگیر یک سلاح Goudreau خود را بعد از آن به یاد می آورد در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

آرزوی او به دنبال پدر بزرگ و جد بزرگ به نیروهای مسلح.

“او در یک خانواده پر از افراد” پل Goudreau پدرش گفت: در یک مصاحبه کوتاه.

پس از کالج Goudreau داوطلب خدمت سربازی در کانادا, نظامی, اما او گاهی فرصت های بیشتر.

او گفت: “ارتش آمریکا او را با چالش های بیشتری گفت:” بابی مک دونالد یکی از اعضای خانواده که به میزبانی Goudreau در خانه اش در حومه واشنگتن در طول سال اول خود در کشور است.

Goudreau سپس در اواسط 20s به او گفت که ارتش ایالات متحده تا به حال او را استخدام با وعده $75,000, او گفت:.

منور Quintero

ایسنا

اعضای ونزوئلا یک واحد نیروهای ویژه دیده می شوند خشکی پس از ونزوئلا دولت اعلام کرد که یک شکست خورده “مزدور” تاخت و تاز در Macuto on May 3.

Goudreau آمده می تواند به عنوان متکبر و خارج از قرار دادن مک دونالد گفت. او بازگو زمان او خواسته او را به توقف در یک فروشگاه و انتخاب کنید تا یک قرص نان. Goudreau کاهش یافته است, او گفت:, گفتن او او نمی دانم که چگونه به انجام این کار است.

Goudreau در نهایت پیوست بسیار گزینشی چارلی شرکت 1st Battalion, 10th نیروهای ویژه گروه واحد مسئول مستقیم-اکشن مبارزه با تروریسم در اروپا که همچنین اعزام به عراق و افغانستان. چهار سابق Green Berets که در خدمت با Goudreau به نام او یک استعداد warfighter که می تواند هر دو کاریزماتیک و hotheaded.

“او بسیار با استعداد تیرانداز در یک گروه با استعداد از بورس گفت: یک سرباز نیروهای ویژه سابق که در خدمت با Goudreau در Charlie شرکت. او مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت موضوع است.

اما تیراندازی و تناسب اندام تمجید papered بیش از مسائل دیگر سرباز گفت.

Goudreau به نظر می رسید برای لذت بردن از درگیری. یک شب در حالی که خروج از یک رستوران در اشتوتگارت آلمان او و یک دوست بودند heckled و به دنبال یک گروه از مردان او بعدها ادعا کرد در یک ویدیو در مورد تکنیک های دفاع. Goudreau گفت که او تبدیل به اطراف ، خود را “مرسوم را فشار دهید تا نصب-یقه پیراهن, بهترین راه حل برای رفتن به باشگاه” و پانچ یکی از آنها است.

“پای چپ در حال اجرا پایین خیابان” Goudreau افتخار.

[ایالات متحده با رد اتهام دخالت در ونزوئلا تهاجم تلاش به جزئیات باقی می ماند تیره]

Goudreau را تخلیه مقالات نشان می دهد که او صرف خسته کننده ماه در مبارزه با. او اهدا شد و سه برنز ستاره. سوء استفاده خود او ادعا کرد در مصاحبه ای با پست هفته گذشته درگیر مذاکره با جنگ سالاران در افغانستان و کبودی جنگ در عراق است.

“من شهر صدر در سال 2006” Goudreau گفت: پست در هفته گذشته. “من f—نشستند تماشا صدام حسین آویزان. ما f—ed همه در آن شهر است.”

این پست می تواند به طور مستقل تایید ادعای خود را.

در سال 2012, سوابق نشان می دهد وزارت دفاع راه اندازی شد یک پرونده جنایی به اتهام که Goudreau بود defrauded دولت از $62,000 در حالی که او در خدمت به خارج از کشور. دادستان ادعا کرد که او جمع آوری شده متورم مسکن کمک هزینه همسر خود را با این ادعا او زندگی می کردند در بروکلین از سال 2009 تا سال 2012 زمانی که او در واقع در آریزونا و کارولینای شمالی, مناطق, که نظامی پرداخت می شود بسیار پایین تر هزینه.

هیچ تفهیم اتهام شد وضع. یک فرد نزدیک به Goudreau در آن زمان گفت که توافق برای پرداخت بخشی از این پول در اقساط ماهانه. Goudreau را رد کرد و این حادثه در مصاحبه ای در هفته گذشته گفت: “آن چیزی بود مرد.”

Jabin Botsford

واشنگتن پست

Líder ژوئن Guaidó پیاده روی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید در ماه فوریه است.

Goudreau اعطا شد پزشکی بازنشستگی از ارتش با توجه به سوابق خدمات. خود را دقیق آسیب باقی می ماند مشخص نیست اما او گفت: اورنج کانتی ثبت نام در سال 2017 است که او به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار “دمیده یک بار.” اسناد دادگاه نشان می دهد او دچار ناشناخته آسیب در اوت 2014 و جمع آوری شد ناتوانی پرداخت او پس از ترک ارتش در سال 2016. خود را تخلیه مدارک و سوابق را نشان نمی دهد هر Purple Hearts جایزه داده می شود برای زخم های وارده توسط دشمن در مبارزه با.

پس از تخلیه Goudreau پرسه می زدند این کشور با یک موتور سیکلت و امام جواد سابق نیروهای ویژه افسر گفت: ارتش بار. او بعدها تبدیل شده تا در فلوریدا.

در ماه جولای 2018, Goudreau با حضور در مدرسه ایمنی کنفرانس در اورلاندو که پس از تیراندازی مرگبار در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, فروشندگان از سراسر کشور تلاش برای متقاعد کردن لرزاند مدرسه superintendents که شرکت خود را بهترین می تواند محافظت از دانش آموزان از آسیب.

[ونزوئلا مادورو می گوید دو آمریکایی دستگیر شده در شکست تهاجم تلاش]

در میان جمعیت Goudreau خود توصیف “counterterrorist,” ایستاده بود. موهای او buzzed خود jawline تیز. او عینک یک گرم کت و شلوار خاکستری و پیراهن گشوده به قفسه سینه خود را. بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را پشت غرفه ویدئوها از خود صحبت کردن — بازی در یک حلقه.

او ادعا کرد او Space Coast-بر اساس شرکت امنیتی Silvercorp بود در گفتگو با چند فلوریدا مدارس. ایده خود را: برای قراردادن سابق عملیات ویژه ماموران نما به عنوان معلمان است.

“ما counterterrorist جزء نظامی عملیات ویژه و همه ما بازنشسته ها,” او گفت:. وی با تشریح رویکرد خود را به عنوان “مخفی.”

Goudreau نگفت چه کارکنان خود را آموزش می خواهم اما او می دانست که دقیقا چه Silvercorp خواهد پرداخت هزینه برای خدمات خود را. برای جلوگیری از بوروکراسی دولتی و او گفت: او می خواست به لایحه والدین هر دانش آموز $8.99 در ماه است.

“زیبایی از آن است که این همه برای قیمت یک اشتراک Netflix,” او گفت:.

اما واقعی خود را در جریان خدمات شایسته تولید خواهد آمد و دو سال بعد: به اتهام توطئه برای ربودن نیکولاس مادورو.

یک کشور عمیقا تقسیم شده اما با وعده ثروت

ونزوئلا شکسته آمریکای جنوبی کشور نزدیک به 30 میلیون زین با تعمیق فقر و کمبود کالا خاموشی و فراری, جرم, است که هم هدف از به ظاهر بی پایان یدک کش-از-جنگ قدرت است. Maduro, متهم به سرقت 2018 انتخابات و رها کردن یک سرکوب مبارزات انتخاباتی به ربودن و شکنجه و کشتن مخالفان در برابر یک رقیب ادعا می کنند برای ریاست جمهوری. رهبر مخالفان ژوئن Guaidó سر ملت آخرین دموکراتیک موسسه ملی مجلس به رسمیت شناخته شده است توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به عنوان ونزوئلا حق رهبر است.

در عین حال اگر ونزوئلا مملو از تراژدی و بخش نفت خیز دولت نیز پتانسیل گلدان از طلا. و در اوایل سال گذشته ایالات متحده کسب و کار به دنبال سود از مخالفان حمایت امدادی عملیات — و همچنین قراردادهای پر سود در یک پست-مادورو ونزوئلا — شروع به کاوش در فرصت های با Guaidó دولت-در-انتظار.

ایسنا

ونزوئلا سربازان در بلکلوا حرکت یک انسان شکست خورده تاخت و تاز از یک هلیکوپتر.

Goudreau اولین قلم مو با ونزوئلا بدبختی آمد و در فوریه 2019 گفت: زمانی که او کار می کرد امنیت در یک کنسرت به نفع سازمان یافته توسط ریچارد برانسون میلیاردر در مرز کلمبیا شهر کوکوتا. اما آن را در نشست با نمایندگان مخالف در جنوب فلوریدا در مارس 2019 که منافع خود را شروع به تعمیق.

Goudreau گرفته شده برای این نشست توسط کیت شیلر سابق دیرین محافظ برای مغلوب ساختن پیشی جستن که مشغول به کار در کاخ سفید در سال 2017, با توجه به چند نفر آشنا با حوادث. شیلر در حال حاضر یک مشاور امنیتی بود با حضور در جلسه ای در واشنگتن در مورد چگونگی شرکت های آمریکایی می تواند سرمایه گذاری در ونزوئلا از ماه قبل است.

[ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری]

ماه مارس 2019 نشست در واشنگتن دانشگاه باشگاه برگزار شده توسط شرکت مشاوره جهانی دولت ها همچنین شامل تگزاس تاجر Roen کرافت با توجه به یک مشاور در شرکت های داخلی و اسناد و Lester تولدو سپس مخالفان در حکومت کمک های انسان دوستانه.

تمرکز فلوریدا جلسه کمک و امنیتی است. شیلر نمی دانم Goudreau قبل از دعوت او با توجه به یک فرد نزدیک به شیلر اما تا به حال داده شده است نام خود را توسط یک آشنایی متقابل. پس از پایان جلسه فرد گفت: Schiller به این نتیجه رسیدند هیچ فرصت های کسب و کار و قطع تماس با Goudreau و ونزوئلا.

کرافت Goudreau بعد ادعا به پست یکی از ایالات متحده خود را بر اساس پول مردان است.

“او قرار بود بودجه” Goudreau گفت.

کرافت با توجه به سه نفر آشنا با تلاش های خود را تا به حال تن به تن مدیران کسب و کار و شرکت های لجستیک در نظر دارد به منظور بالا بردن صدها میلیون دلار برای Guaidó دولت است. هیچ یک از آنها درگیر جمع آوری کمک مالی برای یک عملیات مخفیانه.

“هر موضوع نیاز به بودجه لزوما نیاز به یک برنامه ریزی دقیق انتظار واقع بینانه از نتایج مثبت و پر مسئوليت” کرافت در بیانیه ای گفت به این پست. “داشتن را دریافت نکرده اولیه آن انتظارات وجود دارد هیچ نقطه شروع برای شروع از.”

‘مادورو برای رفتن’

هفته پس از فلوریدا نشست مخالفان ونزوئلا رسمی گفت: Goudreau تماس آنها را دوباره. او در کلمبیا شد و درخواست جلسه در بوگوتا. ایستاده در کنار پنج تا شش سال دیگر “بزرگ آمریکایی” او گذاشته پر شور ایده.

“او گفت که او قادر به بحث در مورد خود واقعی هدف در خاک ایالات متحده آمریکا, اما ما نمی تواند کمک های انسان دوستانه به ونزوئلا با مادورو هنوز در قدرت” این مقام گفت. “او گفت:,” شما می دانید, مادورو برای رفتن.’ ”

منور Quintero

ایسنا

ونزوئلا نیروهای امنیتی دیده می شود Macuto.

سابق ونزوئلا افسر نظامی بود که علیه مادورو قرار داده Goudreau در تماس با Clíver الکالا یک ژنرال سابق عمده که در حال فرار از مادورو ، الکالا با Maduro, مجرم شناخته شد در ماه مارس توسط مقامات ایالات متحده در narcoterrorism اتهامات به اتهام دخالت در کارتل از خورشید یک ترسید nexus بین قاچاقچیان مواد مخدر و فاسد مردان نظامی.

دو بار در 2019, Guaidó سعی کردم به نوبه خود سربازان در برابر مادورو — برای اولین بار در حالی که تلاش برای فشار کمک به ونزوئلا در ماه فوریه و پس از آن در طول یک قیام نافرجام در ماه آوریل است. تلاش به همراه داشت تنها چند صد جداشدگان.

بسیاری از آنها فرار به کلمبیا که در آن الکالا شروع به جذب و سازماندهی آنها را با توجه به هشت نفر آشنا با عملیات خود. جزئیات مبهم بودند اما یک نفر گفت که آنها تا به حال یک “طرح دیوانه” به فشار در سراسر مرز غربی را نفت مرکز مرکیبو و زور راه خود را به کاراکاس پایتخت.

بعد از طرح تحول به یک عملیات به هدف بگیرند.

Goudreau گفت: پست که الکالا “تا به حال یک راه حل بود که مثل 300 دیدن” او گفت:. اما “هرگز وجود 300 دیدن. وجود دارد تنها تا کنون در هر زمان شاید 60 دیدن.” Goudreau بعدها ادعا کرد که او تا به حال 500 بیشتر ونزوئلا در کلمبیا آماده می شود مجهز, اگر او می تواند نمره ایالات متحده مجوز به بازوی آنها.

ماتیاس پا

AP

ونزوئلا دادستان کل Tarek ویلیام ساب دارای یک عکس از گلوله که او گفت: کشف و ضبط شد با سلاح های دیگر در ارتباط به شکست حمله طی یک کنفرانس خبری روز جمعه در کاراکاس.

مردان نقل مکان کرد و بارها و بارها در اطراف مرز کلمبیا منطقه اقامت عمدتا از راه دور در خانه های روستایی. یک اپوزیسیون عمل جریان در الکالا-Goudreau تلاش گفت: “آن را مانند ‘Game of Thrones’ — همه حمایت مردان است. اما آنها نمی همه تحقق.”

کلمبیا مقامات ادعا کرده اند که آنها تا به حال هیچ دانش از طرح تا الکالا مجرم شناخته شد و یک انبار سلاح کشف و ضبط شد. الکالا گفت: در مصاحبه با رادیویی کلمبیا که آنها به معنای مورد استفاده در یک عملیات “علیه مادورو دیکتاتوری است.”

اما مخالفان ونزوئلا مقامات می گویند کلمبیا هوش و حداقل برخی از مقامات ارشد آگاه بودند الکالا قصد دارد تا ماه.

ضبط بهار گذشته قطاری مخالفان ونزوئلا فعالان بحث دولت کلمبیا از مقاومت در برابر هر گونه همکاری با الکالا و اعتراض از سابق رئیس جمهور کلمبیا, آلوارو اوریبه, با توجه به چهار نفر که در آن شنیده می شود. مادورو اشاره به طرح به عنوان دور برگشت به عنوان در تابستان گذشته نشان می دهد دولت وی به خوبی آگاه از تلاش تقریبا از شروع آن است.

“این طرح است . . . برای دریافت 32 مزدوران به ونزوئلا برای کشتن من و کشتن ونزوئلا انقلابی رهبران” مادورو گفت: در ماه اوت گذشته.

[در داخل secret طرح به نوبه ارشد ونزوئلا در مقابل مقامات مادورو]

توسط ماه سپتامبر Goudreau پیدا کرده بود یکی دیگر از راه به مخالفان: JJ Rendón های مستقر در میامی-سیاسی استراتژیست ها شنود گذاشته شده توسط Guaidó به بررسی گزینه های برای برکناری مادورو. Goudreau و مخالفت مقامات امضا توافق نامه برای استخراج مادورو و کلید دستیاران از ونزوئلا اما مذاکرات شکست پایین Rendón گفت: پس از Goudreau شروع به رفتار نامنظم و به دنبال جمع آوری $1.5 میلیون نگهدارنده بدون شواهدی وجود دارد که او می تواند ارائه.

یکی از سران اپوزیسیون رسمی به نام الکالا-Goudreau طرح “بدترین مخفی نگه داشته شده در ونزوئلا است.” اما مخالفان ونزوئلا مقامات و مسئولین اصرار واشنگتن شد و گفت: هرگز از تلاش.

ارشد مخالفت رسمی گفت: مقامات ایالات متحده شامل الکالا نام در سال گذشته در لیست فعلی و سابق ونزوئلا مقامات نظامی آنها در نظر گرفته بیش از حد ناگوار برای کار با — یکی دیگر از دلایل به همکاری با الکالا و در نتیجه Goudreau. Rendón گفت: او گفت: از الکالا دخالت داشته و مورد حمایت هر گونه عملیات که شامل او.

“من فکر می کنم آنها را دیدم او را به عنوان یک تهدید که او قرار بود به سعی کنید برای به دست گرفتن قدرت و یا هر f – – – که شد دیوانه” Goudreau گفت.

یکی از مخالفان رسمی و ملاقات با Goudreau حداقل چهار بار.

“من فکر کردم که او بسیار بلند پروازانه فرد,” او گفت:.

“من همچنین می دانستم که این طرح به کار نمی رود.”

هرگز به کمک آمد

عدم پشتیبانی از هر دو ایالات متحده و یا مخالف بود نه داستان مردان در اردوگاه شنیده می شود.

روز گذشته هنگامی که در سال Goudreau بازدید او ارائه پپ بحث ها و کلاس ها در مبارزه با, با توجه به ونزوئلا پناهنده بود که در حال حاضر. در ماه ژانویه ملحق شدند بری و Denman, دو آمریکایی بازداشت شده توسط مقامات ونزوئلا هفته گذشته است.

به ونزوئلا و آمریکایی ها به اشتراک گذاشته یک رویداد باند: سوپر باول. در فوریه. 2 گروه کوک در تا حد زیادی برای halftime show شامل شکیرا و جنیفر لوپز.

“ما پخته شده یک آمریکایی معمولی وعده غذایی که در روز” ونزوئلا گفت. “همبرگر.”

او گفت: آنها وعده داده شده بود که Goudreau و الکالا را حمایت مالی: “صحبت در مورد آنها به ما اتومبیل و موتور سیکلت به حرکت از یک شهر به دیگری است.” به آنها گفته شد سلاح برای ماموریت خود را وارد کنید کلمبیا با دیپلماتیک پشتیبانی می کند.

اما به عنوان سال تصویب کمک مالی هرگز آمد و کنندگان می شود شروع به رها کردن ماموریت. دیگران بودند خارج شده و به عنوان ترس گسترش است که ایرانیها عوامل نفوذ کرده بود تلاش است.

ایسنا

مادورو در دیدار با فرماندهان نظامی هفته گذشته در کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس.

Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم که در حال حاضر اجرا می شود یک مبارزه-منطقه-سازمان غیر انتفاعی در بازدید از این مردان در یک خانه امن در سپتامبر. هنگامی که او در مورد خود آمریکا و حامیان آنها گفت: او در مورد Goudreau.

“گفتند: او به ما نشان می دهد عکس از او حفاظت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن’ ” Mattos گفت.

Mattos نمی خرید آن است.

“آنها را به اندازه کافی مواد غذایی” Mattos گفت. “آنها نوشیدن آب از این رودخانه و جایی که آنها حمام کردن و همه چیز. و این وحشتناک بود. گفتم شما بچه ها اگر شما با حمایت دولت ایالات متحده, شما متوجه شما را به مقدار زیادی از مواد غذایی است.’ “

او تلاش برای تماس با Goudreau. Goudreau بازگشت پیام Mattos گفت: اما زمانی که Mattos سعی کردم به ناخن یک زمان به صحبت کردن با او هیچ جوابی نداد.

Mattos گفت: به او گفته شد ماموریت خود را در ماه نوامبر راه اندازی. پس از مقامات ایالات متحده دستگیر الکالا در ماه مارس و آسوشیتد پرس چاپ مقاله در Goudreau و طرح خود را در اوایل این ماه به عهده آن مرده بود.

سپس Goudreau به نظر می رسد در این ویدئو روز یکشنبه اعلام شروع از آنچه که او به نام عملیات Gideon. او فرستاده بود قایق به Macuto یک شهر ساحلی 20 مایلی شمال کاراکاس. ایرانیها نیروهای دروغ گفتن در منتظر است.

“من فقط تماشا اردن را به این وحشتناک اشتباهات با هوش و با اطلاعات” Mattos گفت. “او شروع به گفتن چگونه بسیاری از بچه ها به او بود. او شروع به گفتن تا چه حد آنها تا به حال به سفر برای رسیدن به جایی که آنها در.

“مطمئن شوید که به اندازه کافی, شما می دانید . . . صبح روز بعد ایران و لوقا اسیر کردم. و من گفتم: “شما رو به شوخی به من.’ “

Faiola گزارش از میامی Boburg از واشنگتن و Herrero از کاراکاس. الکس هورتون دالتون بنت و جان وودرو کاکس در واشنگتن و ماریانا Zuñiga در کاراکاس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مادورو مصاحبه: رئیس جمهور ونزوئلا می گوید او هنوز هم در کنترل آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

Guaidó مصاحبه: رهبر مخالفان وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

نفت خیز ونزوئلا در حال اجرا از گاز و مادورو در حال اجرا است از گزینه های

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de