اردک امضا defenseman برندان Guhle و مرکز سام کریک به قرارداد پسوند یکشنبه, قفل کردن دو عمق بازیکنان بودند که انتظار می رود برای کمک به سن دیگو مرغان از اهل برگشتی قبل از بازی متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اهل انتظار برای اعلام به محض جمعه که آن را لغو مانده از 2019-20 فصل به دلیل شیوع ترک NHL به عنوان تنها holdout در میان لیگ های حرفه ای در آمریکای شمالی هنوز هم امیدوار به تکمیل آن فصل است.

NHL و اهل هر معلق بازی مارس 12.

Guhle, 22 به امضا رسید و دو فصل $1.6-میلیون قرارداد و Carrick, 28 امضا یک فصل $700,000 معامله است. Guhle تا به حال چهار گل و چهار پاس گل در 30 بازی با اردک و کریک تا به حال یک هدف و یک کمک در نه بازی. هر دو بازیکن شد و در مرغان’ فهرستی که در این فصل بود متوقف شد.

Guhle نیز تا به حال چهار گل و 10 پاس گل در 27 بازی با مرغان در این فصل است. کریک led سن دیگو با 23 اهداف و 43 امتیاز در 46 بازی. او نیز تا به حال یک تیم پیشرو به علاوه-27 به علاوه/منهای دفاعی در رتبه دوم بهترین علامت در AHL.

سن دیگو چهارم در ذكر را آرام بخش زمانی که بازی متوقف شد, برگزاری بخش نهایی حذفی نقطه. این مرغان پیشرفته به کنفرانس غرب فینال کلدر جام حذفی در فصل گذشته قبل از از دست دادن به شیکاگو گرگ وگاس شوالیه طلایی’ AHL تیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de