در این روز و سن آن را هرگز تعجب آور نیست زمانی که یک ورزشکار کالج تصمیم می گیرد برای انتقال به خصوص تحت شرایطی مانند کسانی که در اطراف جاشوا مورگان.

6-پا-11 مرکز خود را صرف دانشجوی سال اول فصل در لانگ بیچ دولت مسدود کردن 80 عکس (2.5 در هر بازی), تاپ, در, غرب, کنفرانس, که به نام او بازیکن دفاعی سال است.

او وارد انتقال پورتال و در آوریل مدال دیگر توسط USC. با یک فصل خوب بازی مورگان رفت و از اواسط عمده به عمده برنامه. دوباره جای تعجب ندارد.

این بدان معنا نیست که LBSU سر مربی دن مونسون نبود بسیار نا امید شده توسط حرکت می کند.

“قطعا ما بسیار bummed چون جاش بود یک بازیکن بزرگ است.”

مورگان یک مرد جوان خوب و همچنین مونسون گفت: اما این چیزی است که اتفاق می افتد این روزها.

“شما می دانید وجود دارد مانند 2000 نفر در انتقال پورتال و آن را به نوعی هنجار برای بسکتبال کالج در حال حاضر کودکان و نوجوانان انتقال و گرفتن موقعیت هایی که بیشتر سودمند برای حرفه خود و بنابراین ما قطعا آن را درک کنند همچنین” مونسون گفت.

آن پیشنهاد شد به مونسون که شاید مورگان شروع به اندیشیدن حرکت می کند هنگامی که او را دیدم که چگونه به خوبی او بازی در اواسط عمده. مونسون خیلی مطمئن نیست.

“او یک بچه خوب,” مونسون گفت. “کار واقعا سخت بود همه چیز ما پرسید: به نمایندگی از مدرسه راه شما می خواهید. بنابراین شما bummed که راه اما آن را اجرا نمی کند از طریق سر خود را. مردم پر کردن سر خود را.

“این فقط یک فرهنگ کالج بسکتبال در حال حاضر. شما می دانید چه هستند شما در لانگ بیچ ، شما می توانید از بازی در یکی از این بزرگتر مدارس.’ و خیلی زود این طبیعت انسان است که در آن مردم در حال رفتن به گرفتن این فرصت ها زمانی که آنها به آنها ارائه شده.”

ساحل استقبال ریموند هاوکینز

به عنوان نا امید مونسون در مورد از دست دادن مورگان او را بسیار هیجان زده در مورد علاوه بر این از جلو ریموند هاوکینز که هفته گذشته در انتقال از آلاباما پس از یک فصل.

هاوکینز به طور متوسط 14.9 امتیاز و 5.9 ریباند به عنوان ارشد در فیندلای دبستان در نوادا به طور متوسط پس از 15.3 امتیاز 9.1 ریباند و 1.1 بلوک در سه فصل در اسقف o’dowd در اوکلند. هاوکینز رو به شش بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل گذشته در آلاباما.

مونسون امیدوار است هاوکینز می تواند پر کردن جای خالی سمت چپ توسط مورگان.

“ما سعی خواهیم کرد به درخواست برای دیدن اگر او می تواند تبدیل به بلافاصله واجد شرایط و کمک به ما حق دور” مونسون گفت. “آن متفاوت بازیکن زیرا او یک های مختلف حضور فیزیکی او. ریموند را 240 پوند و کردم بسیار توسعه یافته بدن و در عین حال بسیار ورزشی است که برای نوع بدن است.”

بلند و باریک مورگان وزن در 190s.

“شما نمی توانید این نوع از بازیکنان اغلب بنابراین ما بسیار هیجان زده” مونسون گفت. “(هاوکینز) می آیند و بلافاصله به ما فیزیکی در داخل. و در عین حال او می شود در کف هست و می توانید از 15 فوت و موثر باشد.”

Badrtalei ترویج at UC Irvine,

رایان Badrtalei که در فصل آینده خواهد بود ورود 16 خود در UC Irvine, کارکنان ترویج شده است به همراه سر مربی سر مربی اهل روسیه ترنر.

“هیچ بوده است و بیشتر ما بخشی از موفقیت پایدار در بسکتبال مردان at UC Irvine, از رایان و من قدر کار خود را اخلاق حرفه ای و استعداد” ترنر گفت: در بیانیه منتشر شده در وب سایت مدرسه.

Butterly پنجم بزرگ غرب کمیسر

بزرگ غرب در هفته گذشته به نام دن Butterly به عنوان پنجم را کمیسر. او را جایگزین خروجی Dennis Farrell شده است که در موقعیت 28 سال گذشته.

Butterly سلطنت آغاز خواهد شد ژوئن 1, با Harrell را پایان ژوئیه 1. Butterly در حال حاضر ارشد کاردانی کمیسر کوه کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de