حیدرآباد: وزیر سابق و رهبر اپوزیسیون در Telangana دولت شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir خواستار آن شدند که دولت ترتیب خاص پروازها به حدود 3.7 لاخ کارگران مهاجر از Telangana رشته در کشورهای حوزه خلیج فارس.

Shabbir علی در یک بیانیه های رسانه ای روز دوشنبه گفت که بیش از 3.5 لاخ کارگران مهاجر از Telangana شده اند مواجه شدید و سختی به دلیل مستند در امارات متحده عربی, عربستان سعودی, عمان, قطر, بحرین, کویت و عراق است. صدها نفر از آنها به ویژه کسانی که زندگی در کویت در حال بنا به گزارش مبتلا به کروناویروس و نیاز به توجه فوری و درمان است. آنها هیچ منبع امرار معاش چیزی برای خوردن و جایی برای زندگی می کنند. آنها به شدت در انتظار کمک از دولت هند و Telangana, دولت, او گفت:.

کنگره رهبر آن گفت: بسیار مایه تاسف است که دولت بی جی پی در مرکز بود و تنها برای بازگرداندن غنی NRIs که می توانیم هزینه های مسافرت هوایی و 14 روز اقامت در قرنطینه. “این است که باز تبعیض است. سیاست نجات تنها ثروتمند و ترک فقیر به سرنوشت خود است که بسیار تاسف بار.

دولت هند باید به کمک همه صرف نظر از خود را در حال حاضر وضعیت مالی. در زمان بحران مردم فقیر نیاز به توجه بیشتر و کمک کند. ما نباید فراموش کنیم که این کارگران به دست آورده اند میلیاردها دلار از ارز کشور برای سال های بسیاری گذشته. فقط به این دلیل آنها شغل خود را از دست در حال حاضر و پول ندارم حتی به بازگشت به خانه های خود آنها را نمی توان نادیده گرفت گفت:” در حالی که خواستار آن است که هر دو دولت مرکزی و دولت اقدامات برای کمک به کارگران مهاجر در کشورهای خلیج فارس است.

Shabbir علی خواست نخست وزیر گاو به صحبت می کنند به سران همه کشورهای حوزه خلیج فارس به دنبال گسترش عفو طرح برای همه مهاجر غیر قانونی کارگران است.

بیشتر او گفت که دولت باید به آماده سازی یک لیست از کارگران مهاجر که نیاز به تخلیه از کشورهای حوزه خلیج فارس. وی یادآور شد که قبل از کنگره دولت در سابق ایالات آندرا پرادش در سال 2007 به ارمغان آورد نزدیک به 25000 تلوگو زبان کارگران مهاجر از کشورهای حوزه خلیج فارس. دولت مرتب بلیط رایگان برای 1256 کارگران که تا به حال هیچ پول برای سفر.

این انجام شد با همکاری شرکت هواپیمایی که کاهش قیمت بلیط های نیم پس از دولت هند لغو تمام اتهامات مانند مسافری هزینه سرویس کاربر توسعه هزینه های توسعه و هزینه های سوخت اضافه و…. “پس از آن به عنوان توانیر وزیر رفاه من شخصا بازدید درهم آورده و 1256 کارگران به حیدرآباد در پنج چارتر پرواز. چرا همان چیز نمی تواند انجام شود در حال حاضر؟”

“تقریبا 90 درصد از کارگران مهاجر هستند نه داشتن پول برای سفر هوایی به آنها خسته بود تمام پس انداز خود را در طول مستند. در حال حاضر بسیاری از آنها لازم نیست که پول برای مواد غذایی و یا دیگر نیازهای اساسی. بنابراین دولت باید ترتیب سفر رایگان و همچنین ترتیبات خود را برای قرنطینه در حیدرآباد,” او گفت:.

“این Telangana دولت به طور مداوم نادیده گرفته رفاه NRIs از آغاز. من تا به حال نوشته شده است چندین نامه به وزیر Chandrashekhar رائو خواستار جامع توانیر سیاست و دائم راه اندازی به آدرس مسائل مربوط به کارگران مهاجر. هیچ چیز انجام شد برای پرداختن به خود موضوع است.

اما غفلت است نه بیشتر گزینه های موجود برای ما در حال حاضر. ما باید کمک هر شهروند Telangana رشته در خلیج فارس و دیگر کشورها است. ما نمی توانیم آنها را به سرنوشت خود را در انتظار خود شفا از این وضعیت است. تاریخچه هرگز ما را ببخش اگر ما آنها را فراموش کرده ام در حال حاضر” Shabbir علی گفت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de