بمبئی: Azaan است بخشی جدایی ناپذیر از ایمان نه از این ابزار می گوید: جانباز نویسنده-ترانه سرا Javed Akhtar درخواست که اسلام دعوت به نماز در بلندگوها باید متوقف شود به عنوان آن را موجب “ناراحتی” به دیگران است.

در یک صدای جیر جیر در شنبه اختر تعجب که چرا عمل شد ‘halaal’ (مجاز) بود که آن را برای نزدیک به نیم قرن در کشور در نظر گرفته ‘حرام’ یا ممنوع است.

“در هند برای تقریبا 50 سال Azaan در با صدای بلند صحبت شد در مى آيد. سپس آن را Halaal و پس halaal که هیچ پایان دادن به آن وجود دارد اما باید برای پایان دادن به آن است. Azaan خوب است اما بلندگو با صدای بلند می کند باعث ناراحتی برای دیگران. من امیدوارم که حداقل این بار آنها آن را انجام دهد خود را (sic)” اختر توییتی.

هنگامی که یک کاربر خواسته نظر خود را در بلندگو استفاده می شود در معابد 75 ساله نویسنده گفت: استفاده روزمره از سخنرانان است که باعث نگرانی.

“این که آیا آن را یک معبد یا مسجد اگر شما با استفاده از بلندگو در یک جشنواره, آن را خوب است. اما آن را نمی باید استفاده روزمره و یا در معابد و مساجد.

“برای بیش از هزار سال Azaan داده شد بدون بلندگو با صدای بلند. Azaan است بخشی جدایی ناپذیر از ایمان خود را نمی, این ابزار,” او پاسخ داد.

پیشتر در ماه مارس اختر حمایت کرده تقاضا برای خاموش مساجد در میان شیوع کروناویروس در کشور گفت: حتی کعبه و مدینه بسته شده اند و با توجه به همه گیر.

او نیز به دادگاه تجدید نظر به جامعه مسلمان برای نماز از خانه در ماه مقدس رمضان آغاز شد که در آوریل 24.

“من درخواست همه برادران مسلمان که در حال حاضر که رمضان در راه است, لطفا بگو نماز خود را, اما مطمئن شوید که این نمی تواند مشکلات را به هر کس دیگری. نماز است که شما در مسجد انجام, شما می توانید انجام دهید که در صفحه اصلی. با توجه به, شما, خانه, زمین این همه ساخته شده توسط او. سپس شما می توانید نماز خود را در هر نقطه,” او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de