اپل به نظر می رسد به تغییر بیشتر آیفون تولید از چین به هند

اپل شده است در گفتگو با بالا رتبه دولتی به تغییر بیشتر آیفون تولید از چین به هند با توجه به بار اقتصادی.

جلسات متعددی بین شرکت اپل و مدیران ارشد و عالی رتبه مقامات دولتی طی چند ماه گذشته هموار راه را برای آی فون ساز بررسی امکان تغییر نزدیک به یک پنجم ظرفیت تولید خود را از چین به هند و پوسته پوسته شدن آن به محلی برای تولید درآمد از طریق آن قرارداد تولید کنندگان به حدود 40 میلیارد دلار طی پنج سال آینده می گویند مقامات آشنا با این موضوع.

“ما انتظار داریم که اپل برای تولید به 40 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند بیشتر برای صادرات از طریق آن قرارداد تولید کنندگان Wistron و Foxconn اندازهایی مزایای زیر تولید-ارتباط انگیزه (PLI) طرح” یک مقام ارشد دولت گفت: همکاران.

در اواخر سال گذشته نخست وزیر نارندرا مودی در دیدار با مدیران ارشد اپل به پا زدن شروع روند.

“هند نیست یک بازار بزرگ برای اپل به عنوان شرکت به فروش می رساند تنها کسری از کل خروجی در هند. آن است که در واقع به دنبال در هند به عنوان پایه ای برای تولید و صادرات اساسا تنوع تولید آن از چین” یک مقام رسمی گفت.

Coronavirus شیوع است و بر نیاز برای اپل و دیگر شرکت ها برای تنوع بخشیدن به تولید و زنجیره تامین. اخیرا وال استریت ژورنال گزارش داد که TSMC و اینتل در حال مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ساخت کارخانه در ایالات متحده است. TSMC تولید اپل یک تراشه های سری و اینتل فراهم می کند پردازنده های مورد استفاده در رایانه های مکینتاش.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*