حیدرآباد: هوایی هند پرواز از ابوظبی با 170 آسمان فرود آمد در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در اینجا سه شنبه شب ،

این Vande بهارات تخلیه پرواز AI 1920, فرود در 8.50 بعد از ظهر با 170 مسافر, فرودگاه, منابع گفت.

پس از اتمام مهاجرت و دیگر تشریفات مسافران منتقل شدند و خود را به مکان های تعیین شده در این شهرستان به صورت اجباری 14 روز دوره قرنطینه طبق قوانین قاب توسط وزارت امور.

این سومین تخلیه پرواز که فرود در حیدرآباد. قبلا هوایی هند پرواز با 118 evacuees از سان فرانسیسکو فرود آمده بود در اینجا در صبح روز دوشنبه. اولین پرواز با 163 evacuees از کویت فرود آمده بود در اینجا در روز شنبه.

این پروازها بخشی از Vande بهارات ماموریت بزرگترین-همیشه تخلیه شهروندان هند رشته در کشورهای مختلف با توجه به COVID-19 مستند.

Telangana دولت در هماهنگی با وزارت امور خارجی مختلف مرکزی و سازمان ها و مقامات فرودگاه ساخته شده ترتیبات ویژه ای برای رسیدگی به ورود هر روش عملیاتی استاندارد (SOP) صادر شده توسط وزارت امور منابع گفت.

همه مسافران و خدمه هواپیما بیرون آورده شدند از هواپیما در یک دسته از 20-25. هر مسافر اکران شد توسط دوربین های حرارتی قرار گرفته aerobridge خروج توسط مقامات بهداشت فرودگاه قبل از مهاجرت تشریفات.

پس از غربالگری سلامت مسافران مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) پرسنل در دنده محافظ همراهی گروهی از مسافران برای مهاجرت ترخیص کالا از گمرک.

منابع گفت که هر بار بود که به طور کامل sanitised توسط ضد عفونی تونل یکپارچه به چمدان کمربند.

سپر شیشه ای ارائه شد در هر اداره مهاجرت شمارنده برای جلوگیری از هر گونه تماس شخصی بین مسافران و مقامات اداره مهاجرت. هر ضد حال مشخص اجتماعی فاصله هنجارها در محل.

مسافران نیز ارائه ترتیبات صندلی همراه با تعریف جعبه از مواد غذایی است.

پس از مهاجرت ترخیص مسافران در دسته بودند همراهی می کردند به یک سالن که در آن Telangana مقامات دولتی میتود های اجباری 14-بعد نهادی قرنطینه آنها را به انجام در هزینه های خود را.

مقامات در هماهنگی با هتل های مختلف در این شهرستان آماده شده بسته های مختلف برای 14 روز اقامت با توجه به بودجه از مسافران است. از آنها خواسته شد خود را انتخاب کنید بسته بندی و حمل و نقل ترتیبات ساخته شد درآمده است.

مقامات گفت که کسانی که نمی توانید هزینه اقامت در هتل خواهد بود جایگزین در دولت-اجرای قرنطینه امکانات.

Telangana دولت شرکت حمل و نقل جاده (TSRTC) مرتب اتوبوس برای حمل و نقل مسافران به هتل ها یا مراکز قرنطینه.

در مجموع هفت تخلیه پروازهای برنامه ریزی شده به زمین در حیدرآباد فرودگاه. یک Telangana مقام دولتی گفت که 2,350 رشته سرخپوستان از شش کشور خواهد بود رسیدن به حیدرآباد.

تحت Vande بهارات ماموریت آغاز شد که در مارس 7, دولت هند عامل 64 پرواز تا مارس 13 به خانه نزدیک به 14 ، 800 زمین هند اتباع رشته در خارج از کشور.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.