Bhubaneswar: حداقل 14 نفر بیشتر سورت عودت آزمایش مثبت برای COVID-19 در Odisha در دوشنبه در نظر گرفتن این ویروس شمارش در دولت به

391 سلامت و خانواده وزارت رفاه گفت.

تازه موارد گزارش شده از Ganjam (12) و هر یک از Sundergarh و Kendrapara ولسوالی گفتند.

در حالی که تمام این 12 مورد جدید از Ganjam کسانی هستند که در بازگشت از Surant به تازگی و نگهداری در قرنطینه مراکز بیمار در Sundergarh کردم عفونت از یک مورد قبلی. کسی که آزمایش مثبت در Kendrapara همچنین در بازگشت از سورات. بنابراین از 14 مورد جدید, 13 شد سورت عودت رسمی گفت.

تعداد coronavirus موارد در Ganjam منطقه نصب شده به 137 است که بالاترین در دولت, در حالی که تعدادی از موارد در Sundergarh افزایش یافته و به 14 و نه در Kendrapara مناطق.

وجود 320 فعال موارد در دولت, در حالی که 68 نفر تا کنون بهبود و سه (دو نفر از Bhubaneswar و یکی از Ganjam) فوت کرده اند از COVID-19.

Odisha روز یکشنبه نیز انجام 3,698 آزمون بالاترین تعداد آزمون در یک روز برای coronavirus در حالی که تعداد کل نمونه های آزمایش تا کنون افزایش یافته است به 63,478 رسمی گفت.

در حالی که Ganjam منطقه در صدر فهرست COVID-19 موارد با 137 آن است که پس از 60 در Jajpur و 50 در Bhubaneswar, 42 در بلسر, 15 در انگول, 14 در Sundergarh, 9 Kendrapara, 8 Mayurbhanj, 5 Jagatsinghpur, 3 هر کدام در پوری و Boudh, 2 هر کدام در Keonjhar, Kalahandi, ژرسوگودا, Cuttack Bolangir و در Nayagarh, کرپوت, دهنکنل و دئوگره.

در ضمن Ganjam منطقه دولت در دستور گفته است که COVID-19 بيمار به عنوان COVID سلامت جامعه کارگران پس از گذراندن دوره قرنطینه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de