ریو دو ژانیرو — در اروپا پارک در حال بازگشایی و مردم در حال بازگشت به خیابان. استرالیا اعلام کرده است قصد دارد به پرش شروع گردشگری. محدودیت های در حال کاهش در ایالات متحده است.

اما در حالی که بسیاری از نقاط جهان در حال مذاکره شرایط بازگشایی برزیل است که ثبت نام حدود 11,000 مرده و تبدیل به جهان آخرین coronavirus نقطه داغ هنوز هم می تواند پیدا کردن یک راه را به درستی تعطیل.

در سخت-آمار مراکز شهری مانند ریو دو ژانیرو مردم هنوز هم بسته خیابان. این boardwalks هنوز هم پر از beachgoers از جمله سالمندان است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است که هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن تهدید اعلام کرد در هفته گذشته او را جشن می گیرند آخر این هفته با کباب. زیر پوش بک او سوار روروک مخصوص بچه ها آب به جای.

به جای وحدت کشور را در مقابل یک تهدید مشترک به همه گیر پاسخ بیشتر تقسیم این عمیقا قطبی جامعه است. Bolsonaro که غریزه شده است به انجام چیزی است معوق دولت به فرمانداران که به نوبه خود باید punted مسئولیت اجرای دقیقترین اقدامات به شهرداری. نتیجه این شده است یک کنفدراسیون از متضاد و متناقض اقدامات است که تغییر نه تنها توسط دولت و شهرستان بلکه توسط شهرستان بخش.

برخی از شهرهای در شمال شرقی و شمال که در آن نظام سلامت است به خصوص مخاطره آمیز را آغاز کرده است به موسسه مستندات. اما دیگران به تأخیر انداختن برای تا زمانی که ممکن است — و یا در تلاش برای برنده شدن در حمایت از جمعیت است. شهردار بیماری زده مانائوس, بزرگترین شهر در جنگل آمازون است و هشدار داد که یک مستند را در نتیجه هرج و مرج اجتماعی.

در روزهای اولیه بسیاری از کشور پایبند به طور گسترده به تصویب رسید مهار سیاست. مردم اجتناب شود جمع آوری در گروه. غیر ضروری کسب و کار بسته شده است. اکثر خانه ماندند مگر اینکه مطلقا لازم بود. در حال حاضر به عنوان همه گیر آغاز می شود کشش به ماه سوم خود را, کسانی که اقدامات به طور فزاینده ای نادیده گرفته می شود.

در بخش هایی از سائو پائولو, دولت, شدید ترین منطقه کشور شیوع کمتر از 50 درصد از مردم هنوز هم اطاعت انزوای اجتماعی درخواست توسط مقامات.

“متاسفانه آنچه باعث شده است که مردم برای استراحت است رئیس جمهور نامنظم رفتار” دولت رژیم صهیونیستی است. João Doria گفت: اواخر هفته گذشته است. “بیرون رفتن در strolls … انکار علم و درک از انزوا و وحشتناک یک مثال برای برزیلی ها. این countermessaging است منفی تاثیر گذار بر افکار عمومی است.”

یکی دیگر از عوامل پیچیده شده است این کشور در فقر است. نزدیک به 40 درصد از جمعیت کار غیررسمی در برزیل و دولت انجام داده است کمی برای رسیدگی به نیازهای خود را. بسیاری از را گرسنه اگر آنها کار نمی کند. دیگران در زندگی پر بسته بندی شده favelas که در آن اجتماعی فاصله به سادگی امکان پذیر نیست.

و هنوز هم دیگران اعتقاد ندارند که خود را رهبران محلی و یا روزنامه. ایمان موسسات در اینجا حذف شده است و بسیاری فکر می کنم این خطرات هستند یا بیش از حد و یا همه گیر است که توسط مقامات به سرقت پول.

“همه گیر از فساد!” یک نفر گفت: در یک سمبل صدای جیر جیر. “ماندن در خانه است و تنها یک سرپوش و پوششی.”

[کنیا وضعیت موجود: بی اعتمادی در دولت]

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر سنبله محققان هشدار داد که اگر به برزیل نمی توانید سخت تر و با زور و اجبار تحمیل یک مستند به زودی از آن خواهد شد آشنائی فاجعه است. “اتخاذ یک مستند خیلی دیر … خواهد منجر به یک فاجعه انسانی از ابعاد غیر قابل تصور برای یک کشور مانند برزیل و” یک ملت معتبرترین موسسات تحقیقاتی در اسوالدو کروز بنیاد هشدار داد در اواخر هفته گذشته.

برزیل پزشکی سیستم در نظر گرفته شاید قوی ترین در امریکا است که در حال حاضر teetering در لبه. برخی از ایالت ها باید اجرا از تخت بیمارستان. افراد بیحال روز در صندلی انتظار برای یک. دیگران در حال مرگ هستند در خانه یا به دلیل آنها نمی تواند دریافت کمک های پزشکی و یا ترس از آنها نیست. کارگران بیمارستان و gravediggers غلیان در راه خود را به کار می کنند.

“ما نمی توانیم پشتیبانی از تمام جهان” گفت: Rodrigo رومانو که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در مانائوس است که این کشور بالاترین نرخ مرگ و میر. “ما حتی نمی تواند حمایت از آنچه ما در حال حاضر.”

هر روز او نمی توانم باور کنم که آنچه که او می بیند در خیابان. “اما مردم هیچ حس راه رفتن در اطراف در نظر گرفتن اتوبوس. ترافیک وحشتناک است! مردم در حال رفتن در هر جهت است.”

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de