جاستین هربرت می نشیند و بر روی سطح. شما هرگز دیوانه وار پارو زیر.

در واقع این شارژر جدید کارفرمایی است که بیشتر از یک کوه یخ از یک اردک.

هربرت در حال حاضر 6-پا-6 و 240 بود به سختی قابل مشاهده زمانی که او به اورگان. او یک کارفرمایی و یک پارچ نه لزوما در آن منظور. او شروع به پریدن کرد زمانی که اردک به او پیشنهاد یک شانس را از او و پدر و مادر هالی و علامت در حال صرف سال ها از شنبه در Autzen ورزشگاه ها. برای همه صحبت از هربرت بچگی شارژر نیوجرسی شما می خواهم فقط به عنوان به احتمال زیاد دیدن او با پوشیدن LaMichael James’ تعداد.

“من فکر می کنم او گفت:” yes ” قبل از آنها به پایان رسید و این حکم گفت:” دیو Yost, the Oregon QB مربی در زمان.

“من عاشق بازی بیس بال” هربرت در روز جمعه گفت. “یک پارچ شما یاد بگیرند که برای پرتاب در زوایای مختلف. که امر به quarterbacking پرتاب در اجرا.

“اگر Oregon نشده بود از من پرسید که من ممکن است رفته اند, به ایالتی مونتانا بازی با برادر بزرگتر من (میچ).”

در شلدون بالا در یوجین هربرت شد مهیب اما تصفیه شده بر روی تپه. او 8-0 به عنوان یک ارشد. او آغاز شده و برنده دولت چهارم و بازی بسته کردن نیمه نهایی بازی بسته کردن نهایی.

او در بازی با یکی از بهترین دوستان Kellen Strahm که رفت به سن خوزه دولت است و در حال حاضر در تگزاس رنجرز سازمان است.

“او با سنجش زمان در اطراف 93,” Strahm گفت. “نه بزرگ مکانیک, اما او می تواند پرتاب ، او تا به حال یک منحنی و یک changeup که خیلی کثیف است. او کمی herky-تشنجی و دست او خواهد بود پنج پا در مقابل تپه هنگامی که او از آن منتشر شد. او فریب. اگر او تا به حال تن به تن تمام وقت با آموزش او را بزرگ بوده است.”

“او تا به حال نشده یک کارفرمایی من فکر می کنم او می توانست بازی هم ورزش گفت:” جورج هورتون اورگان مربی بیس بال در آن زمان است. “اما او همیشه نیاز به یادگیری جرائم جدید در بهار.”

واشنگتن و واشنگتن او را دیدم بازی کارفرمایی اما هیچوقت دنبال او. پورتلند ایالت و شمال آریزونا انجام داد. هربرت صدمه دیده بود سال سوم خود را در شلدون. او خود را صرف سال دوم, تماشای ارشد زیرا مربی لین جانسون بود و وفادار به ارشد که مورد نیاز یک فرصت است. هربرت را ندارد گراند تور تابستان QB اردوگاه یا نه. او در حال بازی بیس بال.

و او درشت از حضور در بسکتبال, اگر چه او افتاد بیش از یک هم تیمی و یک شب و کوبیدن سر خود را بر روی زمین.

“که خیلی gnarly ضربه مغزی,” Strahm گفت. “اما پس از آن او می خواهم خود را شکست استخوان ران, بزرگترین استخوان در بدن او در حال بازی فوتبال. برای او حتی در دادگاه شگفت انگیز بود.”

“من به یاد داشته باشید او را به تماشای بازی بسکتبال” Yost گفت. “او فقط … بزرگ است. اگر کارفرمایی نیز نقش بازی بسکتبال به طور معمول او را در یک پست مرد.”

بعد اورگان quarterbacks جمع آوری شده در Yost خانه cookout. وجود یک حلقه در جلوی خانه و هربرت شروع تحصیل هم تیمی تری ویلسون با تقاطع و کاهش dunks.

“من نمی بینم شما را که در بازی ها” Yost پرسید. “کجا بود؟”

“من بازی در پست مربی” هربرت پاسخ داد.

هربرت صحبت می کند با یک شخصیت محدود اگر چه او یک بار گفت: Strahm “من در واقع فکر می کنم صحبت من بیش از حد.”

پدر بزرگ او راجر بود یک معلم زیست شناسی, و سه هربرت بچه ها احاطه شده بودند با حیوانات مزرعه. جاستین بود 4.01 دانشجو در زیست شناسی در اورگان و او متعجب و متحیر برخی NFL پیشاهنگی هنگامی که او بازگشت و برای سال آخر خود را حتی اگر او ممکن است رفته اند بالاتر از در سال جاری پیش نویس در شماره 6 به طور کلی.

“او بود که برای دریافت مدرک” Yost گفت: “اما من به پیشاهنگی” او ممکن است بیرون می آیند اگر تیم خود را در یوجین.’ این است که او یک homebody. او فقط متصل به شلدون متصل به یوجین.”

“ما همیشه به حال که تراشه” Strahm گفت. “پورتلند مدارس رو به رسمیت شناختن. اما کسانی که زمان خوب است. ما می خواهم در بازی جمعه شب یک دسته از بچه ها می آمد به خانه ما, ما می خواهم به تماشای فیلم صبح روز شنبه و پس از آن اگر اردک خانه بودند که بعد از ظهر که که در آن ما می شود.”

هربرت نشان داد تا در اورگان با مبهم امیدوار است و هیچ استخدام “ستاره”. او به مردم گفت او فقط امیدوار به گرفتن برخی از اقدام در آن زمان او یک تاریخ. او انتظار می رود به redshirted. او تقریبا عقب کشیدم که Yost او گفته بود شماره 2 کارفرمایی.

“من در میسوری با تعقیب دانیل گفت:” Yost در حال حاضر QB مربی در Texas Tech. “این همان معامله است. جاستین خواهد بیرون رفتن با چهار دست و پا ” و کسی را یک اشتباه و از او می خواهم تخلیه آن را به در حال اجرا به عقب هیچ مشکلی. بچه ها می رفتن راه اشتباه و او می خواهم به دست آوردن شش متری. ضربان قلب خود را در 15 یا بیشتر.

“روز بعد ما او را با “threes” و آنها می تواند خوب باشد. و چهار دست و پا’ خواهد بود افتضاح دوباره.”

گیرنده دارن کارینگتون در حال حاضر گفت: Yost که هربرت حال و آینده. “در آن لحظه مطمئن نبودم جاستین نبود یک پایان یا پایان دفاعی,” Yost گفت. “اما بازیکنان می دانم که بازیکنان قبل از مربیان انجام دهد.”

2016 شروع فصل اتفاقات ناگوار به دنبال اتفاقات ناگوار و هربرت احضار شد و تا پایان از دست دادن به واشنگتن است. او برای اولین بار شروع شد 70-21 دست دادن به واشنگتن است.

فصل در حال حاضر یک پوسته با بازی 11 هنگامی که Oregon رفت و به شماره 11 ایالت یوتا است. هربرت انداخت نمرات دو و زد به صورت یکی در سه ماهه چهارم آمار کارینگتون در منطقه پایان با دو ثانیه به سمت چپ و اردک برنده 30-28.

اورگان اخراج Helfrich پس از 4-8 فصل است. ویلی Taggart استخدام شد رفت 7-5 و دم آن را به ایالتی فلوریدا. ماریو کریستبل ترویج می شد از خط حمله مربی. جدید تاکید شد بر سر اولین جرم اما هربرت انداخت 29 touchdowns و هشت میدارد و اورگان رفت 5-4 در Pac-12 و برنده یک کاسه بازی.

در پاییز گذشته اردک بودند 12-2 و پنجم به پایان رسید در سراسر کشور و هربرت نسبت 32-6. خود را coda بود Pac-12 عنوان کروز بیش از یوتا و 28-27 رز کاسه برنده بیش از ویسکانسین. هربرت در حال حاضر اجرای دو نمره زمانی که او 30-حیاط با حداکثر سرعت دویدن با 7:41 برای رفتن ساخته شده تفاوت.

“که بازی من را به یاد بازی قهرمانی در بازی بیس بال” Strahm گفت. “او به شوخی در اطراف ستاره شرق. پس از آن او می خواهم گام بر روی تپه و آن را بیش از. او مرد شما می خواهید به نشان می دهد و به رقابت بپردازند.”

هربرت پرتاب شده است با QB مدرس جان بک در یک مرکز در کوستا مسا. کسی از او پرسید در مورد آب و هوا دیفرانسیل.

“من تا به حال 22 سال از باران, پس این خوب است,” او گفت:.

در واقعیت همه چیز شده است صرف آب خود را به عقب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de