صبر کنید — قتل اورلئانز?

آنها را بکشند و کمی شیرین زنبور عسل که در حال حاضر در حال butchered ما بی رحم آفت کش ها توسط گاز گرفتن کردن سر خود را? آنها به عنوان بزرگ به عنوان پرواز سیب زمینی اشکالات ؟ آنها نه تنها می تواند بیش از حد نیش من و شما — آنها می توانند نیش یک زنبوردار از طریق او کت و شلوار ؟

OK جهان ما را. شما برنده شوید. سمت خود را در این بازی واقعا خوب بازی کرد. همانطور که من نوشت: یک بار در یکی دیگر از زمینه مورد بلندی unlikelihood بشر در ادامه بیش از حدود پنج دقیقه: “ما ترک آن را به خرس و خود را به نزدیک ترین خویشاوندان.”

ترک آنها را از زمین است. آنها می تواند بیش از. اصلی خود را از شکارچیان — خود را grizzlies, شیرها, کوسه — متولد بدون ژنتیکی بدبختی روبرو شست هرگز قادر به ساخت ماشین آلات و آلوده و مسموم سیاره از وجود است. آنها را جست و خیز و جشن به طور ناگهانی فراوان ماهی قزل آلا در رودخانه ها و دریاها و به طور کلی باید یک روز زمینه برای میلیون — جهان بدون پایان آمین.

به علاوه در حالی که وجود دارد برخی از گربه های بزرگ بیمار یا حداقل آلوده در باغ وحش برانکس در ماه گذشته خود را در رشته به نظر نمی رسد بیش از حد مستعد ابتلا به رمان coronavirus. بیش از میلیون ها سال این سیاره خواهد بود ایشان بدون در اطراف ما وجود دارد می تواند برخی از آفت برای اطمینان حاصل کنید. اما رشته من را دیده اند به نظر می رسد بسیار خوبی در حوزه های اجتماعی-فاصله در زمان مشکل به طوری که آنها باید دوباره بجای اول برگشتن به سرعت پس از خود به ستوه آورده.

فقط به عنوان ما ظاهرا.

ما مخفی در خانه ما به مدت دو ماه و در حال حاضر ما همه چیز خوب به نظر می رسد. “کالیفرنیا شروع می شود بازگشایی امروز” ما بود تیتر روز جمعه. ما “چرخش صفحه و حرکت به یک مرحله جدید و یا ما بهبود اقتصادی” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت.

Mmm — پس چرا شد داستان همراه آن با عنوان “هیچ letup در coronavirus تلفات”?

اگر ما در حال ساخت یک بهبود اقتصادی چون ما ضرب و شتم ویروس, چرا وجود دارد 51 جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده در لس آنجلس در روز پنج شنبه, روز ما دوباره باز برای کسب و کار ؟

و در روز چهارشنبه بعد ما “در زمان جنگ رئیس جمهور” اعلام پیروزی بر ویروس و گفت: از آن زمان به “کشور ما باز دوباره” اعداد نشان داد که در خارج به تازگی ویران شهر نیویورک همه گیر نمی کند — آن را در حال رشد است. کشور ما دارای بالاترین تعداد موارد شناخته شده در جهان بیش از یک میلیون نفر است. این تعداد در حال گسترش است در 2 تا 4 درصد در هر روز.

در اینجا در کرانههای آن است نه هدف قرار دادن درآمد بالا محله ، به جای ویروس است که زنی آنها را در سراسر کشور در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در بیشتر مقرون به صرفه خانه های پرستاری در زندان است. مکان های که در آن سفید مردمی با تکان دادن پرچم های خود را نمی تمایل به رفتن.

“اگر شما از جمله نیویورک به نظر می رسد مانند یک فلات در حال حرکت به پایین” اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه UC Irvine, نیویورک تایمز گفت در هفته گذشته. “اگر شما از حذف نیویورک این فلات به آرامی در حال حرکت است.”

همانطور که در Dakota County, Nebraska, صفحه اصلی, زیادی تایسون گوشت گاو-کارخانه بسته بندی. شهرستان در حال حاضر سوم-اکثر موارد سرانه در کشور است. آن را تا به حال صفر موارد شناخته شده در آوریل 11. و یا روستایی خانه County, Tennessee که دارای بالاترین سرانه ميزان عفونت در ایالات متحده و عمده ، در کمی بیش از یک هفته در این شهرستان از برخی از 11,000 ساکنان رفت و به 1,344 موارد از 27.

و یا چگونه در مورد حق در اینجا در پاسادنا که در آن تقریبا تمام 65 coronavirus مرگ و میر شده است بیماران و کارکنان در خانه های پرستاری در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در محله?

پرچم-مردد, ماسک-استفاده کنندگان هستند به عنوان مشتاق به عنوان شما را به بازگشت به حالت عادی. تنها آن دیگر وجود ندارد. تظاهر که آن را نمی خواهد “صاف منحنی.” به یاد داشته باشید آنچه که منحنی است ؟ مرده آمریکایی است.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. lwilson@scng.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de