باکره متحرک لغو آن سال 2020 لا اولین با توجه به کروناویروس

باکره, متحرک, جدید, جشنواره, برنامه ریزی برای ساخت اولین آن در لس آنجلس ژوئن 6-7 با اعمال مانند Lizzo, A$AP Rocky و اندرسون .Paak کشیده است پلاگین برای سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus همه گیر است اما برنامه ریزی برای بازگشت در سال 2021.

“ما ناامید هستند ما نمی توانیم به زودی به اشتراک گذاری چشم انداز ما برای این جشنواره از فردا, امروز, اعلام این خبر, ارسال شده پنج شنبه, آوریل 9 به جشنواره وب سایت های رسانه های اجتماعی و حساب های خوانده شده در بخش.

“ایمنی جامعه ما خوب بودن از همه و شفا از سیاره ما هستند و ما زمینه ای تمرکز می کنند. بنابراین به عنوان یک نتیجه از دولتی و محدودیت های اجباری ناشی از COVID-19 pandemic, باکره, جشنواره لس آنجلس است که مانع از اقدام به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده است.”

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

لغو می آید روز پس از افسر ارشد بازاریابی استیو لوی گفت: این جشنواره بود و هنوز هم در مسیر Banc کالیفرنیا ورزشگاه و نمایشگاه پارک در ماه ژوئن در یک پنل آنلاین برای آمپر موسیقی اجلاس در چهار شنبه, مه 6, حتی به عنوان ده ها تن از دیگر حوادث را لغو و یا تعویق افتاده است در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به صنعت موسیقی به خصوص در جنوب کالیفرنیا است که قبلا در جشنواره پررونق بازار است.

از دیگر رویدادهای مهم برنامه ریزی برای بهار مانند آوریل Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی رانده شده اند به مهر ، سال دوم از BeachLife جشنواره در ردندو بیچ قرار بود به اتفاق می افتد ممکن است 1-3 اما سازمان برگزار شد در اعلام تاریخ جدید را به عنوان آنها سازمان دیده بان چگونه همه چیز بازی است. Insomniac را فراتر از سرزمین عجایب که در اصل برنامه ریزی شده برای سن برناردینو در ماه مارس موکول برای اواسط ماه ژوئن را نمی خواهد در همه اتفاق می افتد در سال 2020 سازمان اوایل این هفته اعلام شد.

در حال حاضر, کنسرت ها و جشنواره ها ممنوع توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اقامت در خانه نظم و او گفت که آنها چهارمین و آخرین مرحله از طرح خود برای بازگشایی دولت است که می تواند سال و یا بیش از یک سال دور.

باکره جشنواره برگزار شد به افتخار سالگرد 50 از ریچارد برانسون سکس و امیدوار به جذب 30000 نفر در هر روز به صورت متمرکز در شمول و تنوع است. موسیقایی و جغرافیایی متنوع صف شد اکثریت زنان یا زن-fronted عمل می کند و این لایحه همچنین شامل جنسيت مایع نوازندگان. این جشنواره نیز با تمرکز بر پایداری با استفاده از تک پلاستیک اقلام مجاز و بدون پارکینگ در محل برای تشویق حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

در این پست از باکره جشنواره گفت که نشان می دهد اتفاق می افتد در سال 2021 در Banc کالیفرنیا ورزشگاه و نمایشگاه پارک و ارائه ticketholders فوری بازپرداخت کامل یا گزینه ای برای نگه داشتن بر روی بلیط دریافت به روز رسانی برای سال 2021 با دانلود آموزش ایمیل آینده.

“ما خواهد بود لا و هر کس خوش آمدید” به جشنواره ارسال نتیجه می گیرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر