UFC 249 ushers در فن, ماسک پر عصر ورزش

جکسونویل فلوریدا. — ضربات مشت و grunts تکرار از طریق خالی کردن عرصه است. مربیان مفسران و دوربین کلیک طنین انداز مانند قبل از هرگز. خون و عرق تورم پلک ها و ماسک های صورت نشانه های بازگشت UFC اولین رویداد بزرگ ورزشی برای از سرگیری پس از coronavirus توقیف بسیاری از کشور برای نزدیک به دو ماه.

UFC 249 طلیعه در یک نگاه جدید برای ورزش بیش از حد. یکی بدون طرفداران و میان چند اقدامات احتیاطی.

آن را قطعا متفاوت — دو جنگنده تنظیم روش خود را به دلیل آنچه که آنها شنیده گوینده می گویند — و یک خوش آمدید تعلیق ورزشی-craved کشور که رفت و نزدیک به هشت هفته با چند حوادث زندگی می کنند.

“ما این را برای شما به ارمغان بیاورد ورزشی بازگشت” جنگنده تونی فرگوسن گفت: طرفداران پس از دست دادن خود را در رویداد اصلی.

پنج ساعت پس از رئیس جمهور تهمت تبریک گفت UFC برای شروع مجدد ورزش جهان, جاستین Gaethje حیرت زده به شدت مورد علاقه فرگوسن (26-4) در آخر. Gaethje به دست آورده TKO در پنجمین و آخرین دور از سرمقاله روزنامه بود که تلقی موقت سبک عنوان تقلا. آن را اساسا به Gaethje (22-2) مناسب برای مبارزه با titleholder Khabib Nurmagomedov بعدی. Nurmagomedov قادر به مبارزه آخر این هفته به دلیل محدودیت های مسافرتی.

Gaethje بدبختانه بیش از بالای قفس و در زیر بزرگترین پیروزی خود را حرفه ای. او پس از آن بارها و بارها فریاد زد.

“من می خواهم یکی از واقعی” او گفت: به او انداخت پایین موقت کمربند. “وجود دارد هیچ دیگر مبارزه من در حال حاضر می خواهم.”

انباشته کارت دیدم 33 ساله هنری gabriel gomez rojo با خون جوشان از پیشانی خود و در حال اجرا پایین قفسه سینه خود را در دفاع از خود در خروس وزن عنوان در برابر دومینیک کروز و سپس اعلام بازنشستگی خود را در وسط هشت ضلعی.

“من واقعا می خواهم به راه رفتن دور اما پول” گفت: gabriel gomez rojo المپیک مدال طلا در سال 2008. “آن را راکد می شود. من می خواهم به ترک در بالا.”

این رویداد همچنین شامل مدعی سنگین وزن فرانسیس Ngannou pummeling دیگر حریف سابق NFL پایان دفاعی گرگ هاردی برنده برای ششمین بار در هشت دعوا و سابق قهرمان سبک وزن و فن های مورد علاقه دونالد “کابوی” Cerrone از دست دادن چهارم خود را مستقیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت ویژه در اوایل. خود را ضبط پیام پخش شد در طول ESPN پخش undercard.

“من می خواهم برای تبریک (UFC جمهور) دانا و UFC” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به یک بازی بزرگ. ما آن را دوست دارم. ما فکر می کنیم این مهم است. دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید. ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزش ما است.”

UFC 249 در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در نیویورک اما به تعویق افتاد امید کمک به سرعت گسترش COVID-19.

مخلوط هنرهای رزمی کرگدن برگزار خواهد شد سه نشان می دهد در هشت روز در جکسون که در آن مقامات دولتی تلقی ورزش حرفه ای با مخاطبان ملی معاف از اقامت در خانه سفارش به عنوان طولانی به عنوان محل به روی عموم بسته است.

UFC آمد تا با یک 25-صفحه سند به آدرس ایمنی و بهداشت, پروتکل, روش های است که منجر به جکر Souza تست مثبت برای COVID-19 روز جمعه. خود را در میان کشمکش در برابر Uriah سالن لغو شد که شب. سوزا دو cornermen همچنین آزمایش به عنوان مثبت UFC گفت.

هر سه از سمت چپ هتل میزبان به خود منزوی در جاهای دیگر که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک به درمان لازم است.

نتایج مثبت قطعا افزایش تمرکز در این رویداد است. هر ورزش دیگر در حال تماشای از نزدیک ببینید که چگونه آن را بازی می کند.

سفید نمی خواهم برای به تعویق انداختن هر گونه دعوا. او تلاش برای میزبانی این رویداد در قبیله ای زمین در کالیفرنیا و هنوز هم امیدوار به ایجاد یک “مبارزه در جزیره” برای آینده کارت.

او برای جکسون برای حداقل یک هفته بدون هواداران و اجتماعی-دورى قوانین در محل.

قضات و پخش کار از جداول جداگانه. مبارزان, مربیان, داوران, قضات, UFC کارکنان و حتی خارج از رسانه ها تا به حال تحت COVID-19 تست به داخل یادبود سربازان عرصه است.

بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب سهشنبه عینک و ماسک و دستکش و اگر چه چندین بودند به ظاهر معاف از دستور. داوران حلقه گوینده بروس بافر دیگر مقامات در داخل هشت ضلعی و حلقه شدند unmasked. Play-by-play مفسر جو روگان که در ابتدا قرار بود برای مصاحبه با برندگان از راه دور به پایان رسید تا انجام آنها را در داخل هشت ضلعی.

قفس طبقه بود و ضد عفونی بین حملات و خالی بخش هشت ضلعی محو شد پایین بین دور.

بدون طرفداران هر چند برای تلفن های موبایل است که معمولا می توان خاموش به طور کامل و یا غرق پر متروک عرصه است. مبارزان گفت: آن را تحت تاثیر حملات خود را. هاردی و کارلا اسپرزا گفت: آنها با تغییر رویکرد خود را پس از شنیدن مفسران در اوایل راند.

“این سخت است برای ارزیابی بدون جمعیت” آنتونی Tia گفت: پس از ضرب و شتم Cerrone در سبک مبارزه است. “زمانی که من در زمین چیزهای من شنیدن جمعیت و می دانم که این یکی خوب بود. در این زمان وجود نداشت و جمعیت. من تو را دیدم سر خود را پاپ, اما وجود دارد هیچ چیز در پشت آن به طوری که آن را سخت به بگویید.”

همچنین بر روی کارت:

— Gabriel gomez rojo (16-2) گرفتار کروز (22-3) با یک زانو راست به این صورت که او را فرستاده وضعیتی وخیم به بوم. Gabriel gomez rojo سپس تحویل نزدیک به یک دوجین پاسخ داده نشده ضربات قبل از اینکه داور متوقف شده آن است. کروز استدلال کرد که باید نامیده شده است چرا که او مشغول به کار بود به عقب بر گردیم روی پای خود را. Gabriel gomez rojo شگفت انگیزی به پایان رسید کار خود را چند دقیقه بعد گفت که او می خواهد به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

— Ngannou زدم همکار سنگین وزن Jairzinho Rozenstruik در 20 ثانیه. Ngannou با عجله Rozenstruik و تحویل یک سراسیمگی از ضربات که در سمت چپ Rozenstruik آنقدر گیج و منگ او تا به حال مشکل گرفتن به اسلاید طولانی پس از مبارزه به پایان رسید. آن Ngannou چهارمین پیروزی متوالی در مجموع کمتر از 3 دقیقه در هشت ضلعی.

— Calvin Kattar (21-4) متوقف جرمی Stephens (28-18) در دور دوم پس از متوالی ضربات آرنج یکی ایستاده و دیگری بر روی زمین است.

— هاردی (6-2) جشن یک تصمیم به اتفاق آرا بیش از Yorgan د کاسترو (6-1) در یک جلسه سنگین وزن.

— “Showtime” Tia (23-10) ضرب و شتم Cerrone (36-15) در یک تصمیم به اتفاق آرا. Tia و Cerrone آخرین مبارزه در سال 2013. Tia برنده است که یکی به عنوان به خوبی. Cerrone کاهش یافته است چهار در یک ردیف از جمله ضرر و زیان به Conor McGregor, Gaethje و فرگوسن.

— آلکسی “این مار بوا” Oleinik (59-13-1) ضرب و شتم Fabricio Werdum (23-9-1) در یک جلسه سنگین وزن شامل یک جفت از 42 ساله. این یک تصمیم گیری تقسیم است که شامل بیشتر پا به پا ضربات از زمین دست و پنجه نرم.

— کارلا اسپرزا (16-6) لبه میشل “کاراته Ççê ی” Waterson (17-8) در تصمیم گیری تقسیم. آن اسپرزا سوم مستقیم پیروزی در کلش وزن را بدست آورد.

— ویسنت Luque (18-7-1) برنده برای هفتمین بار در هشت دعوا زمانی که او به ضرب و شتم Niko قیمت (14-4) در یک حمام خون. مبارزه رد شد یک TKO در دور سوم پس از قیمت طراحی و توسعه یک برش در بالای چشم راست او. Luque بود جلوتر در هر سه کارت بود که آن را به نام.

— ورزشکار پروزن برایس میچل (13-1) شکست همکار grappler چارلز رزا (12-4) در یک تصمیم به اتفاق آرا.

— Spann (18-5) تمدید رگه برنده خود را به هشت ضرب و شتم جانباز سام Alvey (33-14) در تصمیم گیری تقسیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر