دهلی نو: CÒVID-19 (Coronavirus دسامبر-19) نام و نام خانوادگی خود توضیحی که فوران این ویروس تا به حال به خوبی گرفته شده است توجه داشته باشید در ماه دسامبر 2019 توسط چه کسی. مرموز فاجعه اولا است محوری بر انسان ظهور در چین اما در سرعت بسیار سریع سفر به تقریبا در تمام نقاط جهان است که پس از آن معرفی شد با یک راه جدید برای زندگی مستند اولین بار از ووهان. کل جهان از جمله کشورهای توسعه یافته است به تازگی احساس می شود که بدون آماده سازی مسابقات یا پزشکی با چالش های کروناویروس و یا پیامدهای آن تغییرات اجتماعی و اقتصادی.

قربانیان بیماری همه گیر

اولین و مهمترین قربانیان این بیماری همه گیر به طور معمول هستند سالخورده فقیر و محروم مردم در هر کشور است. هر چند هند رنج می برد به حال با آن اولین مورد در ماه ژانویه خود را هنوز دولت به طور عمده شود و نمی تواند ظهور به مناسبت و با توجه به دلایل سیاسی آن را به عنوان مفتضحانه شکست خورده و به موقع عمل کند شاهد روشن نوشتن بر روی دیوار و ادامه داد: توابع نرمال تا 21 مارس یک روز قبل از “Janata مقررات منع رفت و آمد.”

  • Lockdown 2: Extreme conditions in slums of Hyderabad
  • Poor

Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن خروج از کشور خود را در اواسط متعاقب آن بیماری همه گیر در سفر تمام راه را به هند در مهمان نوازی تور احمدآباد در نمایش جمع یک لاخ مردم در 23 فوریه به آشکارا نقض شرایط فیزیکی فاصله و در روز بعد از رسیدن به دهلی نو در طول شدید جمعی شورش در شمال شرق دهلی نو همراه با هزاران نفر از مشکوک حامل ویروس از کشور خود را به عنوان آمریکایی همراهان و کارکنان امنیتی. آن است گفت: برخی در این میان آمریکایی مهمانان نیز رفت و در یک پیک نیک تور آگرا. هر سه شهرستانها پس از آن اتفاق افتاد نقاط به سقوط به ویروس در اولین فاز در کشور ما است.

جلسه مجلس تا به حال به طور متناوب ادامه داد و اعضا پس از حضور در یک پارتی فیلم مشهور حامل ویروس از بریتانیا در معرض خطر گسترش ویروس در میان دیگر نمایندگان مجلس است. Lok سبها در نهایت می تواند موکول در 23 مارس در خودنمایی به طور پیش فرض از دستورالعمل حذف از دایره اتحادیه دولت مورخ 9 مارس منع جلسات و مجامع عمومی در توجه به قریب الوقوع خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر با حفظ فاصله فیزیکی. عبارت اجتماعی فاصله در این زمینه از هند یک اسم بی مسمی است و پس از هزاران سال است وجود داشته است و در کشور مذهبی حرمت (که به نام نجاست) یک راه برای دور نگه داشتن بخش از مردم از برادری و برادری. بنابراین به نظر من ما باید ترویج عبارت ‘جسمی فاصله’ به جای اجتماعی فاصله. حتی سازمان بهداشت جهانی می خواهم به بازنشستگی عبارت “اجتماعی فاصله” به نفع “فاصله فیزیکی.” منطق خود را بی عیب و نقص است: ویروس منتقل می شوند زمانی که شما از لحاظ جسمی به فرد دیگری نیست زمانی که شما در حال چت در FaceTime و یا برگزاری یک جلسه مجازی در زوم. تا زمانی که شما از لحاظ جسمی جداگانه, شما باید احساس رایگان به عنوان اجتماعی به عنوان شما می خواهید.

ما نمی نسبتا خوب ساختار و امکانات بهداشت عمومی در هند نسبت به اندازه جمعیت حتی در زمان عادی پس از به چالش کشیدن در این دوره زمانی وجود دارد کمین امکان طولانی و تونل تاریک از مستند به عنوان تنها اجتناب ناپذیر ظریف و اقدام پیشگیرانه برای نجات بشریت در عدم درمانی دستگاه به عنوان آن را حدس زده است که این واکسن ممکن است اولین در دسترس نیست قبل از پایان سال جاری برای مصرف عمومی پس در دادن وضعیت دولت ها ممکن است خطر ابتلا به کشنده فاز از جامعه انتقال این ویروس با توسل رقابت حذف مستند در کشور ما است.

جهان پس از همه گیر 1918 زمانی که کشور از دست کرور جمعیت در چنین فاجعه پس از فاصله صد سال دوباره چهره یک بیماری در سراسر جهان. نسل ما در شرایط فوق به نظر می رسد مقصد عبور از طریق فرایند تغییر پارادایم. ما به عنوان یک نسل ممکن است نمی توانیم به توان بی تفاوت رواقی یا غیر قابل توصیف به چالش های در حال ظهور بنابراین همه ما خواسته به نو و احیای ارزش های اخلاقی برای تنظیم مجدد خودمان را به راه جدید برای زندگی است. ما باید برای تنظیم مجدد ما سیاسی و اجتماعی در دستور کار دوباره پرداختن به اولویت های ما و تعهد ما همدلی و پارامترهای زندگی برای نجات جان و کرامت انسان است. چالش های متعدد در ابعاد در نظر داشتن موجود سیاسی بود بیابان, اقتصادی, نابرابری و بی عدالتی اجتماعی در کشور ما است. آن زمان ما باید به فوریت خودمان را در دنده بالا از جمعی مسئولیت. از آنجا که مستند شده اند شاهد این صحنه از dispair و نومیدی و محرومیت. روزانه بگیران کارگران در درهم و برهم بخش و خرده کسب و کار افراد در حال حاضر در آستانه گرسنگی در حالی که سخت ترین روزها در فرضی اتفاق می افتد. ما نمی توانیم ترک هر مسئولیت به دوش دولت است. داوطلبان از تعدادی از سازمان های شجاعانه شده است تخلیه مسئولیت های اجتماعی خود در زمینه های مختلف وجود دارد اما همچنان ادامه دارد عدم هماهنگی در تلاش ها و اقدامات. آن را نیز نیاز به طراحی یک مکانیزم تضمین این که کرامت به حاشیه رانده شده و محروم مردم ممکن است به هر قیمتی محافظت.

مسئولیت اجتماعی

آن است که به فوریت مورد نیاز برای پاسخ دادن به مسئولیت های اجتماعی با قرار دادن در کنار سایر موارد از دستور کار. منابع در دست و همچنین تهیه و باید هم با هم مخلوط برای توزیع در میان نیازمندان و درمانده و فقیر در یک شیوه ای منظم. فرم مثبت سیاست امروز به شانه مسئولیت در نمای جدید و تغییر شرایط و یا مطالبات جامعه به ترتیب تحویل هر و حداکثر ممکن است کمک به گذران زندگی آن دسته از افرادی که در نیاز مبرم به کمک در شرایط موجود. آن زمان در حالی که حفظ بالاترین ممکن است فیزیکی فاصله ممکن است سعی ما سخت برای ریشه کن کردن گسترده گسترش بیماری اجتماعی فاصله همراه با کروناویروس توسط جمعی ما اقدامات برای مسئولیت های اجتماعی. اجتماعی فاصله تاریخی ایجاد شده با اجتماعی تقسیم کاست و جمعی از نفرت فرصت طلبی سیاسی و غیر اخلاقی رسانه ها ممکن است حذف شود آن است که اگر پیوند ما در مبارزه با بیماری همه گیر در هند.

توسط مدافع Sharfuddin احمد Sharfuddin Ahmad


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de