دهلی نو: عربستان سعودی و ثروت صندوق است که شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان رئیس است و با توجه به خرید سهام اقلیت در تکیه صنایع با مسئولیت محدود (RIL) دیجیتال واحد Jio, سیستم عامل, منابع نزدیک به توسعه گفت.

عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF) است که در میان بزرگترین ثروت وجوه مدیریت بیش از $320 میلیارد دلار دارایی.

این معامله به اضافه سه خیمه سرمایه گذاران که در حال حاضر سرمایه گذاری در Jio –Facebook نقره دریاچه و ویستا. Jio مطرح متناوب 8 میلیارد دلار در زمانی که جهان در التهاب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از Facebook (FB) و دریاچه نقره ای فروش سهام در Jio سیستم عامل (JPL), RIL روز جمعه اعلام کرد یک معامله به فروش 2.23 درصد سهام در Jio سیستم عامل (JPL) به ویستا همکاران برای 1.5 میلیارد دلار. این طول می کشد کل حقوق صاحبان سهام و جریان به JPL به $7.95 میلیارد برای کل سهام فروش 13.45 درصد است.

یکی دیگر از عربستان نهاد سعودی آرامکو گزارش درآمد هفته آینده نظرات و انتظار می رود مورد ادامه داد: علت سعی و کوشش. RIL در آن تحلیلگر تماس تا به حال مشخص شده است که علت سعی و کوشش در حال انجام است با توجه به چهارچوب پیشنهادی 20 درصد سهام خرید در RIL نفت و پتروشیمی و کسب و کار.

در حالی که سه سرمایه گذاران وجود دارد انتظارات از “به اندازه مشابه معاملات” در Jio.

PIF در وب سایت خود را می گویند آن را می خواهد برای تبدیل شدن به بزرگترین حاکمیت صندوق توسط ترکیبی از داخلی و بین المللی سرمایه گذاری است. در سال 2015 به دستور PIF شد بازرسی و نگهداری با ولیعهد و محمد بن سلمان به عنوان رئیس و PIF به گزارش به شورای اقتصادی و توسعه امور (CEDA).

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de