Railways to resume select passenger train services from May 12

بوپال: کارگران مهاجر وارد در Misrod ایستگاه راه آهن با قطار ویژه از Nashik در حال انجام COVID-19 مستند در بوپال شنبه 02 مه سال 2020 است. این اولین بار است که آموزش های ویژه است که به بوپال پس از مرکز و اعلام به اجرای این خدمات به منظور تسهیل در رشته کارگران است. (PTI عکس) (PTI02-05-2020_000018B)

دهلی نو: این راه آهن هند را به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 مه در ابتدا با 15 جفت از قطار ملی حمل و نقل گفت:.

این قطار خواهد بود اجرا به ویژه قطار از دهلی نو ایستگاه اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

تمام قطار مسافری خدمات متوقف شد با توجه به یک مستند در ماه مارس اعلام کرد 25.

پس از از سر گیری این 15 خدمات راه آهن شروع خواهد شد بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید بر اساس در دسترس مربیان پس از رزرو 20,000 مربیان برای COVID-19 مراکز مراقبت و تعداد کافی از مربیان بودن این سایت متعلق به فعال کردن عملیات تا 300 قطار روزمره به عنوان “Shramik ویژه” برای رشته شدند.

رزرو براي رزرو در این قطار شروع خواهد شد در 4 بعد از ظهر در مارس 11 و در دسترس خواهد بود تنها در وب سایت IRCTC.

رزرو بلیط شمارنده در ایستگاه های راه آهن بسته باقی خواهد ماند و هیچ شمارنده بلیط (از جمله پلت فرم بلیط) صادر خواهد شد آن را گفت.

تنها مسافران با مدرک معتبر تایید بلیط اجازه ورود به ایستگاه راه آهن. از آن خواهد شد الزامی برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de