خوانندگان از سراسر جنوب کالیفرنیا به اشتراک گذاشته شده عکس از خانواده خود را با بهره گیری روز مادر.

 • جف و لیندا Oskins پشت سانتا آنا جشن روز مادر با داشتن ناهار با لیندا پدر و مادر Verla, 85 و فارست, 88, از لا میردا. آنها خواهد شد جشن 67 سال از ازدواج در ماه ژوئن!!! “ما سپاسگزار برای سلامتی خوب خود و توانایی خود را برای با هم بودن و نگاه کردن به یکدیگر است.”
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لیندا Oskins)

 • مامان برندا وارگاس یک خانواده صبحانه در خانه با همسرش جسی و کودکان جسی Jr, Giselle و آیدن.(حسن نیت ارائه میدهد از جسی وارگاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • آفتابی Tolani از یوربا لیندا به مادرش کامالا Tolani گل برای روز مادر. او می گوید: مادر من یک قلب بزرگ و مانند بسیاری از مادران توانایی های باور نکردنی به طور مداوم ببینید, بهترین ها را در کودکان خود را. مادر به من القا ارزش ها و اخلاق و شخصیت و افتخار نه فقط صرف مذاکرات اما با راه رفتن و پیاده روی انجام درست انجام بهترین تجلیل خداوند است. من هم همیشه به یاد داشته باشید او به من گفتن به “یک پسر خوب امروز و قوی مرد شریف و با شخصیت خوب و افتخار یک روز و اگر من تمرکز بر روی قطب نمای اخلاقی و واقعا اطمینان حاصل شود که من به کسی صدمه نمی زند, همه چیز کار خواهد کرد” یاد من آن را هرگز خیلی دیر شده خیلی زود و یا بیش از حد اغلب به این جهان به مکانی بهتر و اگر هم نمی مشارکت مثبت , پس از آن من خواهد بود انتظار برای مردن. او کسی است که همیشه به یاد من با ارزش ترین دارایی من همیشه باید من است شهرت و همیشه رعایت و حفاظت از آن است. (حسن نیت ارائه میدهد از آفتابی Tolani)

 • کریس Crosson ساخته شده است شن و ماسه, مجسمه سازی را در Balboa جزیره برای مادرم و تمام مادران دیگر جشن امروز با خانواده های خود. این نشان می دهد که یک ملوان است تجلیل از مادران. (حسن نیت ارائه میدهد از کریس Crosson)

 • Selina Brittain, از پلکنتیا با پسر نیکلاس Brittain (جوانترین از سه) در فارغ التحصیلی خود را از دریایی سپاه استخدام, آموزش در سن دیگو در Jan. 24, 2020. او در حال حاضر حضور نظامی خود را آموزش پلیس در فورت لئونارد وود در ایالت میسوری.
  (حسن نیت ارائه میدهد از جری Brittain)

چگونه شما جشن روز مادر? ایمیل عکس ها قبل از 3 p. m. روز شنبه به mothersday@scng.com. همچنین به ما بگویید که در آنها و آنچه در شهر شما زندگی می کنند.

ما را قادر به استفاده از آنها, شما باید در این ایمیل که شما به ما اجازه انتشار این تصویر در یک گالری آنلاین و در چاپ نشریات.

ما می دانیم که این سال را جشن خواهد نگاه بسیار متفاوت است و ما می خواهیم شما را به به اشتراک گذاری آن خاطرات شما در حال ساخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de